Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svetsko prvenstvo u rukometu za muškarce - Španija 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bez Stanica u Gang-Ho-Komidagolpizda fazonu mi smo mnogo losiji tim.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Uvek je kod Srbina bio problem u glavi, to se nikad neće promeniti, to se zove greška u genetskom kodu. Umesto da ih zgaze, stanu i misle sad će se oni predati. Zato su oni nastrojeni germanski a mi balkanski.

      Comment


      • Pa je bih pre rekla da ima veze sa trenerom i igračima, možda celom rukometnom organizacijom...
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Vukovicu mogu da oprostim pozivanje Curkovica pre dve godine, debila koji nas je kostao 2 pobede svojim iskljucenjima na kraju u nekoliko utakmica, blamaze protiv Rumuna koja nas ipak na kraju skupo kostala kao i mucenje sa Alzirom.Stavise ceo taj debakl u Svedskoj moze da se progleda kroz prste.Isto tako nakon onog sinoc mu vise i ne zameram sto smo odigrali sramno drugo poluvreme protiv Madjara.Kroz sve to, izuzev EP gde smo bili domacini, vidim greske koje se stalno ponavljaju, a sinoc je bio vrhunac gde smo bili najblizi pobedi protiv jedne ozbiljne selekcije kao sto je Slovenija.Nekima ce ovo biti smesno, ali ja sam ih prosle godine gledao dva puta na Spensu i video sam njihov potencijal i sigurno bi ostvarili bolji plasman da se nisu nasli u istoj polovini zreba sa Francuzima, Hrvatima i Spancima.Sada zreb moze da ih odvede do polufinala koji bi trebao da bude nas maksimum.Do sada sam bio neutralac po pitanju naseg selektora, ali nakon sinocnje poraza gde smo trebali da pobedimo i da osiguramo prvo mesto u grupi ne mogu nikako stati u njegovu odbranu kada iste greske pravi dve godine.Pre svega ne zna u kom trenutku da napravi tajmaut, mi vodimo protiv Poljaka +5 i time ih on vraca u igru, sinoc je trebao da napravi tajmaut cim su Slovenci smanjili na -1 kako bi ih izbacio iz takta, a ne kad su oni preokrenuli.Lose vodi ekipu, ne ume da je postavi, svaki put nam se desi da padnemo psihicki u poslednjih deset minuta i pravi losu selekciju igraca sto onih koje vodi na EP, a jos gora stvar je da pojedince ostavlja u igri iako su nas do sada vec dovoljno zakopali.Kad smo kod selekcije igraca cini mi se da se on tu nista ne pita.Zvati Marsenica kojeg malo koristi u velikim utakmica dovoljno govori koliko on njemu veruje, pa jedan Bjeljanski igra u nemackoj Bundesligi i da li mislite da bi on mogao da igra 20 minuta na visokomnivou pre svega u odbrani?Svakako da bi, ali koga to interesuje kada treba da se progura Marsenic.Na ovom prvenstvu jedino mogu da kazem sto mi se svidja kod nase igre je sto je protok lopte brzi i sto vise koristimo krila nego inace, Prodanovic jeste par puta ispadao u odbrani, ali mogu reci da me je pozitivno iznenadio i imao je dobru realizaciju(sinoc je dobio nezgodan udarac, pa se nisu nasi kasnije puno oslanjali na njega).Necu shvatiti i dalje zasto je Toskic prvi pivot, koja je njegova funkcija u napadu.Bekovi retko kad njemu daju loptu, cak i sa klupe cujes da treba da bace loptu pivotu sto retko kad ucine.Velika je greska sto smo na onakav nacin oterali Ratka Nikolica.I on je bio slicne fizicke konstitucije kao Toskic ali je bio zver u napadu i to smo znali ranije cesto da iskoristimo.Jos tuznija cinjenica mi je to sto nam je Gajic drugi golman, ocigledno kada nam je on dobio sansu da trenutno nemamo boljeg golmana od njega.Mislio sam da ce to biti Strahinja Milic kojeg sam video kao naslednika Stanica, ali o njemu ni traga ni glasa.

          Moram priznati da sam nakon ulaska Stanica bio uveren da cemo pobediti posto je to puno diglo ekipu i to se vidi po odbrani zato sto smo do iskljucenja Sesuma primili osam golova sto mu dodje da na svaka tri minuta primimo gol.Da ne spominjem da je Gajic imao dva promasaja sa 7m, a do tada je bio nepogresiv.Ulaskom Stanica se podigao moral ekipe, ali opet su na kraju stare boljke izasle na videlo.

          Koliko promena selektora moze da nam pomogne u ovom trenutku?Rekao bih ne bas puno, jer ce doci onaj koji nasima najvise odgovara i koji ce da postuje pravila koju mu Marjanovic i ostali sa vrha RSS nametnu.Ja i dan-danas zalim sto su oterali Jovicu Cvetkovica koji se nije uklapao u njihovim planovima.Ne verujem da ce i nakon ovog prvenstva da Vukovic dobije otkaz, sigurno ce imati jos jednu sansu na EP sledece godine.Ipak mu ugovor traje do 2016 godine.

          Comment


          • Selektor nam je nikakav...sa timom kakav on ima ja bi napravio bolji rezultat od njega...srebro na domacem terenu i covek je dobio kredit za ceo zivot Ej bre nasi juniori su osvajali svetske medalje to je ta generacija Vujin, Sesum, Nenadic, imamo jedog Ilica koji je sjajan, Stanica koji je jedan od najboljih golmana, uvek dobrog Nikcevica.
            Jednostavno covek fura rukomet koji se igrao pre 30 godina, a to danas ne moze. Nemamo kontre, nemamo brze akcije, razvlacimo se u napadu, ne znamo da koristimo igraca vise i ono sto je najbitnije, ne znamo da igramo poslednjih 5 minuta utakmice. Ne samo na ovom prventstvu, to je maler koji nas je pratio i u Svedskoj na proslom svetskom, i na ostalim prvenstvima...igramo egal ili vodimo do 55 i onda rasulo. To je taj strah i barijera koji selektor mora da probije zajedno sa igracima...na evropskom su to radili navijaci, ali van Srbije to nema ko.

            Darko Stanic je u pravu kad je izjavio posle meca da ne zeli da brani za losu ekipu, ekipu koja ne zna da prelomi mec. Covek je i sam izjavio da je dosao nikad ne spremniji na prvenstvo pa je opet bio na vrhunskom nivou...steta sto ne moze da daje i golove.

            Ovi momci zaista imaju kvalitet, ali nema ko da ih posavetuje i vodi...kad ti trener minut pre kaja utakmice na time otu govori "odgovara nam i nereseno, odgovara nam i nereseno". Sa takvim stavom smo tu i gde jesmo...u najlaksoj grupi na sampionatu zauzeli trece mesto

            Podhitno odstraniti ovo cudo iz reprezentacije!
            sigpic

            Comment


            • Срећом, рукомет пратим читајући резултате из медија.... уз оних пар минута против Пољске, више ми је него јасна "селекторова" "тактика". Опростићу им ове лоше резултате и игру без игре све док побјеђују Хрвате и БиХ Боље резултате од овакве репрезентације нећемо добити....
              винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

              Comment


              • Kako cemo ovo da izduvamo sa desetak razlike.

                EDIT : Govna spanska, mars napolje !
                Last edited by Black Mamba 24; 21-01-13, 18:19.
                sigpic

                Comment


                • Ja da sam Stanic, samo bih se sklonio sa ovog gola i otisao Zao mi coveka sa kojim pacenicima mora da igra
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa ozbiljno niko nema cojones da suta samo dodaju.
                    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                    Comment


                    • Originally posted by Heartbreak View Post
                      Ja da sam Stanic, samo bih se sklonio sa ovog gola i otisao Zao mi coveka sa kojim pacenicima mora da igra
                      Pazi, svako bi to uradio kad se iznervira, ali sere sa izjavom.
                      Kad su Nowitzki i Ibrahimovic igrali za reprezentacije bez nekakvih visokih ambicija, moze i Stanic.
                      sigpic

                      Comment


                      • Pusta Sterbik maksimalno, teatralno svaki put kao upadne u gol, a ovi nasi to ne koriste i boje se. I nismo za vise.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Slovenija 15 golova zabila Egiptu, a 11 igraca Slovenije se upisalo u strijelce. Kolektiv na dijelu.

                          Comment


                          • 11-2 u izgubljenim. Jednostavno, umrite. Skoro sve sto smo sutnuli je uslo.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                              Pazi, svako bi to uradio kad se iznervira, ali sere sa izjavom.
                              Kad su Nowitzki i Ibrahimovic igrali za reprezentacije bez nekakvih visokih ambicija, moze i Stanic.
                              pricam konkretno za ovu utakmicu...covek skine 3 kontre a oni 3 puta daju spancima loptu u ruke. Nije covek lud da igra sa idiotima
                              sigpic

                              Comment


                              • Turnovers:
                                Serbia - Spain 11-2
                                Dovoljno.

                                I kakav nam je ovo cirkusant na golu, bolji je bio onaj Marjanovic.

                                @Heartbreak

                                Jbg, mozda nam je trener i dobar, ko zna, ali je strucni stab ocajan. Sve u svemu ocajan rad sa igracima, kao da nemaju nikakve pripreme i da im je ovo prvo prvenstvo.
                                Last edited by Black Mamba 24; 21-01-13, 18:35.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X