Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zimski prelazni rok - Premier League (transferi, spekulacije...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako ćemo po toj logici 95% tih stvari se ne bi trebalo kačiti.

    Inače orijentisao sam se pomoću Liverpoola i vidio sam da nisu pogriješili ni u čemu - svi igrači su se do sada aktivno povezivali sa nama + tačan budžet koji imamo ovog januara. Mislim ni da kod ostalih nisu mnogo kiksali, a već ranije sam čitao o interesu Uniteda za Halilovića, dok za Vrsaljka nisam. Mada poznavajući Mamića neće pustiti malog Alena ispod 15m nema šanse, možda će čak tražiti i više. Sumnjam da će mu iko taj novac dati, jedino ludi Mancini, ali su oni nudili 10-ak što je odbijeno.
    Last edited by Merlin; 04-01-13, 19:55.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Originally posted by Merlin View Post
      Mada poznavajući Mamića neće pustiti malog Alena ispod 15m nema šanse, možda će čak tražiti i više.
      Bukvalno malog
      Spoiler


      Koji pogled strahopostovanja
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Dres Demba Ba u Čelziju:

        baKit030113.jpg

        Comment


        • Snajder u QPR-u?

          Sneidjer agent: "Sneijder 'absolutely not interested' in QPR move"

          Kakve su ovo price...
          Last edited by l1m4r; 04-01-13, 20:44.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by Merlin View Post
            Ako ćemo po toj logici 95% tih stvari se ne bi trebalo kačiti.

            Inače orijentisao sam se pomoću Liverpoola i vidio sam da nisu pogriješili ni u čemu - svi igrači su se do sada aktivno povezivali sa nama + tačan budžet koji imamo ovog januara. Mislim ni da kod ostalih nisu mnogo kiksali, a već ranije sam čitao o interesu Uniteda za Halilovića, dok za Vrsaljka nisam. Mada poznavajući Mamića neće pustiti malog Alena ispod 15m nema šanse, možda će čak tražiti i više. Sumnjam da će mu iko taj novac dati, jedino ludi Mancini, ali su oni nudili 10-ak što je odbijeno.
            Daily Mail ti je engleska verzija sportske.net.

            Nije Fergi ganjao Halilovica, pominjalo se dosta velikih klubova a najveci interes je pokazao Real.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Daily Mail ti je engleska verzija sportske.net.

              Nije Fergi ganjao Halilovica, pominjalo se dosta velikih klubova a najveci interes je pokazao Real.
              Ipak je tu pored Reala i United, kao i City, među najozbiljnijim kandidatima. Hrvatski portali su brujali o tome danima, pa ako oni lažu onda lažem i ja.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Caughtoffside je najgori.

                Comment


                • https://twitter.com/SkySprtsNews/sta...72126128463872
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Originally posted by Merlin View Post
                    Ipak je tu pored Reala i United, kao i City, među najozbiljnijim kandidatima. Hrvatski portali su brujali o tome danima, pa ako oni lažu onda lažem i ja.
                    Ma pominju se svi zivi, Mamic to radi sa skoro svakim igracem zbog nabijanja cene. Sta je sve bilo za Kranjcara, Modrica i Eduarda dok nisu otisli, napravio od njih najtrazenije u Evropi a ovaj je najtalentovaniji jos. Maminjo ce cirkus da napravi i uvalja ga za 25-30 minimum.

                    Ne napadam ja tebe nista, ne shvati pogresno ok je s tvoje strane ali gledaj da izbegavamo takve portale. Sky i goal su ok, Times, BBC, nije da nema normalnih. Doduse ova poslednja dva pisu malo manje ali informacije su uglavnom tacne ili bar logicne.
                    sigpic

                    Comment


                    • Auuuu Lepo
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Kako god, taj Mamić je genije. Tako radi uglavnom sa svim igračima, nabije im cijenu i onda ih lagano proda. Najbolji i najsvježiji primjer jeste Vida koji je neki dan otišao u Kiev za 6m. Ne znam, meni ovo za Halilovića je ipak previše prašine za momka njegovih godina. Ok je sve to da je veliki talenat, vjerovatno najveći na prostoru ex-Yu, ali bezbroj je takvih primjera talentovanih igrača koji su na kraju završili u nižerazrednim klubovima zbog alkohola, droge, kurvi i slično. Ipak treba stati na loptu i sačekati još jedan vremenski period, vidjeti kako će se razviti i sada snaći u prvom timu. Inače mnogo Mamić traži za njega - 15m i sumnjam da će mu to iko dati, barem ne trenutno jedino nakon ove sezone ako Alen pokaže dosta i u HNL-u.

                        P.S. Tek sada vidim da se pisalo i o interesu Fergia za Vrsaljka, te Citya za Kovačića. Ako zagrizu ozbiljno ima da ih oguli stari lisac.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • izgleda da ce ovaj u chelzi
                          http://www.youtube.com/watch?v=4nKNCMXCSjE

                          Comment




                          • sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Onaj Sky Sports je lažni account na Twitteru.

                              Comment


                              • Sve bi bilo lakse da je forum na engleskom transfermarketu azuran kao na nemackom.Onda bi bilo mnogo jasnije koliko je blizu prelasku jedan fudbaler u taj i taj klub i na jednom mestu bi bila gomila izvora koji su potvrde da ce se transfer dogoditi ili ne.Ovako imas gomilu fudbalera koji se povezuju sa njima, a nemas ideju koliko je to blizu realzijacije.

                                Comment

                                Working...
                                X