Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zimski prelazni rok - Premier League (transferi, spekulacije...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ESPN reporter Stan Hill, "Everton boss David Moyes linked with Chelsea's hot-seat."


    Isti onaj Stan Hill koji je rekao da ce Arsenal potrositi mnogo u narednih 48 h
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post


      Isti onaj Stan Hill koji je rekao da ce Arsenal potrositi mnogo u narednih 48 h
      Sta je potrosio Arsenal u tih 48h? ;)

      Comment


      • Originally posted by DeMoN17 View Post
        Sta je potrosio Arsenal u tih 48h? ;)
        Originally posted by maliajnstajn View Post
        ESPN reporter Hill Stan, "Arsenal will spend big in coming 48 hours."
        Ohohooo
        Koliko ja vidim ostalo je jos 24 h da Arsenal potrosi pare, a provjereni tviteras je izjavio da je poslana ponuda od 30 m
        Last edited by maliajnstajn; 19-01-13, 15:41.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/21106227

          6.7m, sprdnja od cene.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Bas sprdnja, a zver od igraca. I sad nmg da kazem, brw Svrake, sjajan skauting, ukrali ste igraca ispred ovoliko vecih timova, jer ako ja znam za ovog lika vise od dve godine a obican sam forumas, onda su morali znati i ostali skauti drugih timova koji su profesionalci u svetu fudbala, ali pre svega Wenger. Neverovatno da ga on nije uzeo iako zna da mu je odbrana bas slaba i nestabilna.

            Sjajno pojacanje, i odlicna zamena za Collocinija...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Heh , Debuchy i Mbiwa za nekih 12 miliona ..

              Tako se to radi , genijalno za Newcastle .
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Џаба им све ако испадну из лиге, а на добром су путу....

                Comment


                • Ako je Mbiwa normalan, zahtevace klauzulu za ispadanje...
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Taman kad svrake ispadnu iz lige Venger da im pokupi francuze i ima tim za titule xD. Jao Vengeru prevaro xD

                    Comment


                    • Originally posted by CARTEL1970 View Post
                      Taman kad svrake ispadnu iz lige Venger da im pokupi francuze i ima tim za titule xD. Jao Vengeru prevaro xD
                      Pre ce ga pokupiti Ferguson!

                      Comment


                      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                        Pre ce ga pokupiti Ferguson!
                        Vazi, eto Vama Mbiwa, a mi im uzmemo Kabaja i Ben Afru i svi srecni i zadovoljni

                        Comment


                        • Još 15 kola je do kraja.Polako, kad se uklope ova dvojica i, nadam se, još jedan napadač, biće dobro.Nije fer da nas čerupate, a još puno tekmi ima da se igra...

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Bas sprdnja, a zver od igraca. I sad nmg da kazem, brw Svrake, sjajan skauting, ukrali ste igraca ispred ovoliko vecih timova, jer ako ja znam za ovog lika vise od dve godine a obican sam forumas, onda su morali znati i ostali skauti drugih timova koji su profesionalci u svetu fudbala, ali pre svega Wenger. Neverovatno da ga on nije uzeo iako zna da mu je odbrana bas slaba i nestabilna.


                            Sjajno pojacanje, i odlicna zamena za Collocinija...
                            Da je Venger zagrizao za njega, upecali bi se jos par klubova koji bi mu podigli cenu i naravno da bi ga Arsenal na kraju ispusio za njega.Same old story...A i Montpeljer bi trazio sigurno duplo vecu cenu zbog toga sto ga Arsenal zeli.
                            Meni je jos cudnije sto se Milan nije ukljucio u trku.

                            In other news, Salke odbio ponudu Totenhema da Holtbi odmah predje kod njih.Ja sam cuo da se spominje suma od 2 miliona evra, ali kako sam razumeo Rudari zele mnogo vise za njega i sada je na potezu Totenhem.Vidi se da i oni ne stoje bas dobro sa parama, jer bi do sada doveli Belhandu za 15 miliona evra koji je sada blizu prelaska u Fener.

                            Comment


                            • Cini mi se da je proslo 48h, nista od Arsenala...

                              Comment


                              • http://http://www.sportsmole.co.uk/f...iwa_65190.html

                                Comment

                                Working...
                                X