Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zimski prelazni rok - Lega Calcio (transferi, spekulacije ...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tancredi Palmeri ‏@tancredipalmeri
    Sneijder on Monday!WS told Inter he'll answer on Galatasaray bid on Monday,but meanwhile asked for a payout to Inter according to Sky Italy

    Comment


    • Armero presao u Napoli na pozajmicu do kraja sezone sa mogucnoscu da se otkupi ugovor.

      Comment


      • Ja sam ovog Armera gledao samo jednom, stekao sam utisak da je vrhunski bek/krilo, ali vise ga znam iz PES-a, lako upada u oci jer ima 93 rating...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Ja sam ovog Armera gledao samo jednom, stekao sam utisak da je vrhunski bek/krilo, ali vise ga znam iz PES-a, lako upada u oci jer ima 93 rating...
          Прошлу сезону је одиграо сјајно, овај први део ове упола лошије.

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Ja sam ovog Armera gledao samo jednom, stekao sam utisak da je vrhunski bek/krilo, ali vise ga znam iz PES-a, lako upada u oci jer ima 93 rating...
            Jbg, na PESu svaki treci igrac ima rating preko 90!

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Прошлу сезону је одиграо сјајно, овај први део ове упола лошије.
              Pa da, ali ako je on sada dosao u Napoli, kapiram da ce neko da leti iz prve postave, mozda Zuniga, jos jedan Kolumbijac... On je dobar bek, sad ne znam kako igra ove sezone, ali prosle u LS je na mene ostavio dobar utisak.

              EDIT: Nije istina Giggsy... Bekovi imaju najvise jer se kod njih racuna malo stvari, tako je to u PES-u, dok ako npr centralni vezista ima preko 85, ma cak i 80 to je bolestan igrac, bekovi i krila u PES-u uvek imaju velike ocene. Ali da ne idemo u off jbg...
              Last edited by Freshman; 09-01-13, 23:25.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Pa mozda obojica budu igrali po levoj strani... ne pratim puno Seriju A tako da nemojte da mi zamerite ako ne znam koje igraci igraju u prvoj postavi.

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Pa da, ali ako je on sada dosao u Napoli, kapiram da ce neko da leti iz prve postave, mozda Zuniga, jos jedan Kolumbijac... On je dobar bek, sad ne znam kako igra ove sezone, ali prosle u LS je na mene ostavio dobar utisak.

                  EDIT: Nije istina Giggsy... Bekovi imaju najvise jer se kod njih racuna malo stvari, tako je to u PES-u, dok ako npr centralni vezista ima preko 85, ma cak i 80 to je bolestan igrac, bekovi i krila u PES-u uvek imaju velike ocene. Ali da ne idemo u off jbg...
                  Могуће да Зунига иде, али опет он је сасвим ок, не видим разлог овог потеза пошто Наполију првенстевно треба штопер!
                  Ваљда капирају да се са Армером апдејтују, да је овај бољи од овог којег већ имају, шта знам, видећемо...

                  Originally posted by Sir Giggsy View Post
                  Pa mozda obojica budu igrali po levoj strani... ne pratim puno Seriju A tako da nemojte da mi zamerite ako ne znam koje igraci igraju u prvoj postavi.
                  Наполи гура 3-5-2, не могу двојица у том систему на исту страну

                  Comment


                  • Otprilike sam znao da furaju 3-5-2, ali nisam bio siguran... U svakom slucaju imace dobre opcije po toj levoj strani. Oba igraca su izuzetno prodorna, trce ko ludi!

                    Comment


                    • А могуће да је ту и последњи тренутак да се Зунига неком прода, а Армеро је сјајна алтернатива, чак мени и бољи од првог поменутог.

                      Comment


                      • Catania striker Takayuki Morimoto has joined Al Nasr on loan for the rest of the season.

                        Comment


                        • Znaci do sutra...
                          The Istanbul club announced on Wednesday that they were interested in bringing the Dutchman to Turkey, and talks have been progressing well, according to the official.

                          "Overall, I can say the talks have been positive, but he hasn't decided yet. He has family issues to discuss." he was quoted as saying by Milliyet.

                          "Sneijder will notify us of his decision within 24 hours. I think it's going well, but I cannot say anything definitively. Sometimes, transfers that are 99 per cent finished don't happen. For that reason, I am saying nothing.

                          "Things are moving well, but I don't know what to expect. We will announce the decision within 24 hours."
                          Pise se takodje da je Anzi opet zainteresovan da ga dovede ukoliko se ne dogovori sa Galatom.

                          Comment


                          • Originally posted by aleksaVP View Post
                            Catania striker Takayuki Morimoto has joined Al Nasr on loan for the rest of the season.
                            Колико је Моримото доминирао једну сезону није нормално било, сезону пре Михе, после тога пао у сенку Бергесиа.
                            То је сезона 2009/2010 када је забо 16 голова и тада је имао свега 21 годину. Штета.

                            Comment


                            • Sneijder to sign two-year contract with Galatasaray

                              Turkish sources report that Inter star Wesley Sneijder has agreed a two-year contract with Galatasaray, worth €4 million per year.
                              Source: Milliyet
                              Nije zvanicno jos, ali po ovome...

                              Comment


                              • Pescara beat Catania to Caraglio

                                Spoiler
                                Pescara have agreed a deal for Argentine striker Milton Caraglio, beating competition from Catania.

                                Caraglio had been in Italy for several days in order to hold negotiations with both Serie A clubs over a January transfer.

                                Catania had seemed to be the hot favourites, but it is reported this evening that the Rangers de Talca forward is in Perugia undergoing a medical.

                                It is believed the transfer will be made official tomorrow morning.

                                Caraglio just turned 24 and has played in Argentina with Rosario Central, America with NE Revolution and in Chile with Rangers de Talca. He also had a trial run at West Ham United in 2010, but failed a medical.


                                Official: Dossena joins Palermo - Доласком Армера једноставно је постао вишак на левој страни.

                                Comment

                                Working...
                                X