Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zimski prelazni rok - Lega Calcio (transferi, spekulacije ...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opaaaa ništa od Paulinja u Interu!

    Znači Bilja, Kuzma, Gago??? A po najnovijim informacijama Zdravko je najbliži jer mu ugovor ističe na leto što svi znamo...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
      sanse da prepolovi glupiranja su minimalne, vece su sanse da ih udvostruci jer ocigledno godinama ne sazreva nego je sve gori, jos + sad kod kuce gde sve zna i svi njega znaju, eto kombinacije za velike probleme u najavi...
      Slozio sam se sa odlaskom Ibre jer jeste mator i to jeste bila poslednja sansa da se skupo proda, ali Ibra je za razliku od ovog profesionalac, jeste svojevrsna budaletina van terena ali na terenu se isplati za sve pare...
      to za napad ok, perspektivan je, samo se bojim da ce zbog ovog mladi Niang da padne u senku a taman je usao u sastav i bio poprilicno impresivan moram priznati... Saponara - nadam se da ce biti dobar, ako bude upola kao Kaka bice fenomenalno a ne "novi Kaka"

      NAJNOVIJA VEST: Milan poslao Emanuelsona na pozajmicu u Fulham do kraja sezone.... sta reci, ova uprava srlja iz greske u gresku, ovo ako nije pravljenje mesta za nekog veznjaka koji bi dosao do cetvrtka onda stvarno nema smisla vise pratiti ovaj klub...
      Кажем ти мач са две оштрице, ако настави да се глупира усраћете се за 70 милиона.
      Што се Емануелсона тиче он је играо ове године у нападу пошто је Милан углавном играо 4-2-3-1 или 4-3-3 па негок крилног нападач. Сада са доласком Балотелија он дефинитивно нема места ни у ростеру јер имаш ту стандардне Шарави, Балотели, Нијанг, па Бојан, Пацини а и виђали смо ове сезоне и Боатенга горе.

      Comment


      • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
        sanse da prepolovi glupiranja su minimalne, vece su sanse da ih udvostruci jer ocigledno godinama ne sazreva nego je sve gori, jos + sad kod kuce gde sve zna i svi njega znaju, eto kombinacije za velike probleme u najavi...
        Slozio sam se sa odlaskom Ibre jer jeste mator i to jeste bila poslednja sansa da se skupo proda, ali Ibra je za razliku od ovog profesionalac, jeste svojevrsna budaletina van terena ali na terenu se isplati za sve pare...
        to za napad ok, perspektivan je, samo se bojim da ce zbog ovog mladi Niang da padne u senku a taman je usao u sastav i bio poprilicno impresivan moram priznati... Saponara - nadam se da ce biti dobar, ako bude upola kao Kaka bice fenomenalno a ne "novi Kaka"

        NAJNOVIJA VEST: Milan poslao Emanuelsona na pozajmicu u Fulham do kraja sezone.... sta reci, ova uprava srlja iz greske u gresku, ovo ako nije pravljenje mesta za nekog veznjaka koji bi dosao do cetvrtka onda stvarno nema smisla vise pratiti ovaj klub...
        Druze navijaj za Barcelonu i uzivaj u njihovoj igri.
        Last edited by Rossonero; 29-01-13, 21:48.

        Comment


        • Treba da se slavi ali bukvalno da se slavi kada u ovom trenutku italijanski tim plati €20m za jednog igrača.
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Pao je dogovor za Skelota. Tačno sam pogodio da će 30. januara biti rešeno sve... €3.5m + polovina Livajinog ugovora.

            Zdravko Kuzmanović veoma blizu Intera Drago mi je zbog ovoga. A postoji i varijanta da dodje i Lukas Bilja! Dvostruki udar na sredini terena već sada u januaru... Čisto da se zadovolje navijači posle prodaje Kutinja i neuspeha za Paulinja.
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Реално морали су да запну мало, брука би било.

              Comment


              • Voleo bih pre svega zbog Kuzme, da povrati malo svoju karijeru, a mislim da je savrsen fit za Inter. Sto se tice Biglie, za njega se interesovalo par klubova u PL, mislim da bi bio i bolje resenje od Paulinja sto se mene tice...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Voleo bih pre svega zbog Kuzme, da povrati malo svoju karijeru, a mislim da je savrsen fit za Inter. Sto se tice Biglie, za njega se interesovalo par klubova u PL, mislim da bi bio i bolje resenje od Paulinja sto se mene tice...
                  Ne razmišljaš loše, čitam neki stručnjaci iz Italije isto su više za Bilju nego Paulinja... Biće od koristi sigurno svi koji dolaze u januaru, osim Rokija naravno... xD
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Tancredi Palmeri ‏@tancredipalmeri
                    Zarate has accepted Dynamo Kiev according to Sky Italy
                    Zarate u Kiev na pozajmicu...

                    Ma znam sta ti pricam Krle, taj Paulinho nije nista posebno, Biglia sa druge strane je dobar i proveren igrac, nije sada klasa, ali vrlo dobar i zahvalan igrac, Interu bi legao ko budali samar.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • AcaStop potvrdio za Zdravka...

                      https://twitter.com/AcaStop

                      Benvenuto Kuz!

                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Rolando, stoper Porto-a, blizu Napolija, za 7m evra.
                        Inter Milan are leading the chase for Stuttgart's Serbian midfield ace Zdravko Kuzmanovic. (SkySports)
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          Druze navijaj za Barcelonu i uzivaj u njihovoj igri.
                          Druze to sto ti je profil u znaku Milana ne znaci da si veci simpatizer tog kluba od mene ili bilo koga drugog... volim Milan evo punih 10 godina i imam pravo da budem ogorcen na upravu koja je sposobna samo da kuka kako je kriza i da vodi pregovore po mesec dana oko necega sto ozbiljni klubovi resavaju za najvise nedelju dana... Samo Milan ima probleme sa porezom, sa platama igraca itd... slusamo te price godinama... transfer politika je blago receno katastrofalna, pored gorucih problema kao sto su stoperi, golman, vezni igraci, uprava dovodi jos jednog u nizu napadaca i to kretena koji gde nije bio nije ni napravio problem, pritom salje jednog od najkreativnijih i najspretnijih sa loptom igraca na pozajmicu a u timu ostaju drva kao sto su Flamini i Nocerino... sve sjajni potezi... sve vise Milan lici na Arsenal, omladinsku skolu koja ne osvaja nista, gde igraju klinci sa krestama na glavama kojima kad skoci cena, klub ih proda i opravda se da je to bilo neizbezno da bi se popunile rupe u budzetu... imaju oni rupu u glavi...
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Bas mi je drago za Kuzmanovica sto je promenio klub.I meni je bilo muka zbog ovoga sto su mu radili u Stutgartu.Mogli su letos da ga prodaju, a ne ovako da ga muce.Tek je poceo da igra kada se Kvist povredio, nadam se da ce imati mnogo vecu minutazu nego sto je u ovoj sezoni imao kod Svaba.Cim je rekao da nema nameru da produzi sa njima je dobio taj novi tretman.Nadam se da ce brzo uci u formu koja ga je krasila u prethodne dve sezone u Stutgartu.

                            Sto se tice Balotelija, cini mi se da od svih klubova da samo ovde moze da funkcionise.Ipak je to klub za koji navija od malih nogu i ovo mu je najbolja sansa koju ce imati.Ako bude konstantiji nego sto je bio u Sitiju vrlo je moguce da Italija dobija napadacki tandem na duze staze El Saravi-Baloteli.

                            KPR isto pregovara sa Rolandom, tako da sada dajem male sanse da ce preci u Napoli.Mada opet nadam se da Rolando nece da pojuri za parama i da ce da odbije KPR i da predje u tim koji ima visoke ambicije.Kada se ocekuje da Kampanjaro predje u Inter?I da li je stvar sa Belhandom propala?

                            Comment


                            • Tancredi Palmeri ‏@tancredipalmeri
                              Inter in talks w Dinamo Zagreb for Matteo Kovacic,playmaker, '94, apparently kind of Modric. A man in Zagreb already landed,Sky Italy.

                              Comment


                              • Niang , Balotelli , El Shaarawy

                                Prosjek godina 20 , svi imaju lude frizure i nestvaran talent , kako mogu da gaze , jedva cekam da ih vidim na sceni vec za vikend , bar se nadam
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X