Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zimski prelazni rok - Lega Calcio (transferi, spekulacije ...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta se desava s Joveticem. Talijanski mediji bruje da Arsenal pregovara, a meni nista nije jasno.

    Ajmo ovi sto su upuceni pricajte
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Dylan Fahy ‏@dylan_fahy
      Gazzetta claim Coutinho to Liverpool move will open up that way for #Inter to finalise Paulinho agreement with Corinthians this weekend.
      A vec sam u temi LFC okacio za Coutinha, taj deal je izgleda konacno gotovo, tako da treba ocekivati Paulinha uskoro u Interu...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Саутемптон полако придобија моје симпатије, лепоте ми, али не због Коутиња и Рамиреза, већ због Ламберта, играчиште као и Герман Денис, волим их много
        Lambert isti moj rodjeni burazer Djordje poslacu ti da vidis slicnost.

        Pusti sifonjera Denisa nego da mi lepo dodju i Paulinjo i Belhanda daj sto ne pukne Moratiju u glavi da sad dovede sve sto zamisli
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Niko nije očekivao da će ove ponude i u ovakvom iznosu doći za Kutinja. I na kraju u ponedeljak bi kao navodno trebalo sve da se zna. U Interu su srećni sa ovom aukcijom Sautemptona, Liverpula i Aston Vile a Kutinjo nije ni bio planiran za prodaju. Ali eto, žrtvovaće ga...

          A ovo za Paulinja još ne verujem. Ali ajde da kažemo da je Inter sve već dogovorio s njim i s njima a samo se čeka ova keš injekcija!?!?

          Nema ponuda za Alvareza, Inter na kraju mora da proda Kutinja...

          A ovo za Belhandu bilo je neko interesovanje Intera, nije džabe onaj ludak iz Monpeljea pomenuo Inter, a sad su u Interu popizdeli zbog te izjave i u januaru nema ništa od toga.

          EDIT: 6 puta sam pomenuo Inter...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Ova amnezija Moratija ce da unisti ekipu,neverovatno da je prodao svoja dva najlucidnija(pored Kasana) igraca.

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Sta se desava s Joveticem. Talijanski mediji bruje da Arsenal pregovara, a meni nista nije jasno.

              Ajmo ovi sto su upuceni pricajte
              Нећете се ту хлеба најести укратко ;)

              Originally posted by Layzick View Post
              Ova amnezija Moratija ce da unisti ekipu,neverovatno da je prodao svoja dva najlucidnija(pored Kasana) igraca.
              Само нека роксује

              Comment


              • Nema od Jovetica nista,dzabe se dize Vengeru

                Comment


                • Originally posted by Krle View Post
                  Niko nije očekivao da će ove ponude i u ovakvom iznosu doći za Kutinja. I na kraju u ponedeljak bi kao navodno trebalo sve da se zna. U Interu su srećni sa ovom aukcijom Sautemptona, Liverpula i Aston Vile a Kutinjo nije ni bio planiran za prodaju. Ali eto, žrtvovaće ga...

                  A ovo za Paulinja još ne verujem. Ali ajde da kažemo da je Inter sve već dogovorio s njim i s njima a samo se čeka ova keš injekcija!?!?
                  To je to 12-13 miliona za Koutinja i 14-15 za Paulinja. Verujem da se Masimo jede za ovih 1-2 miliona

                  ---Acerbi bi mogao na pozajmicu u Djenovu. EDIT ispravio me Markan 'ladno je prodat u Djenovu nisam znao obraza mi.

                  ---Fiorentina dovela http://www.transfermarkt.co.uk/en/ma...er_143812.html
                  “Our objectives are big and this is a dream come true, as I want to grow as a player here. I am an attacking midfielder who likes to play close to the box. My favourite player is Zinedine Zidane.
                  Alvaro Recoba told me about Italian football and said Florence is a beautiful city. From what I’ve seen so far, it really is a place where you can live well.”

                  Pozdrav za Alvara <3
                  Last edited by Condition23; 26-01-13, 17:14.
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • 8 miliona + moguci bonusi za Kutinja Condi, do 10 miliona moze da bude transfer.
                    sigpic

                    Comment


                    • To u funtama Nash, verujem da Condi govori o evrima... James Pearce kaze da se radi o 10m evra, plus bonusi...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Treba verovati Gazeti da Milan sprema ponudu za Balotelija. Nemaju oni loše informacije za razliku od Korijere delo Sport-a... A i Galijani je na indirektan način to potvrdio...

                        Strašan trio u napadu bi to mogao da bude... Ali treba Milan da se stvarno potrudi da to ostvari...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Bio bi strasan trio, ako se Ballo opameti, sto ne vidim da ce se desiti za par godina, mozda gresim... Mozda bi i ugusio Il Faraonea, a mozda bi postali najjaci tandem danasnjice... Sto se mene tice, mac sa dve ostrice...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Istina, mada vidim da Alegri forsira sada formaciju sa 3 napadača... Veće su šanse da Nijanga uguši nego Il Faraone-a. Ovaj drugi je već izrastao u veoma kvalitetnog igrača, ne staje... xD
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Милан је наводно послао понуду од 20м Ситију за Балогола. Фараон, Балотели, Нијанг сигурно најјачи напад кроз три године, сигурно, али ја сумњам да ће их Милан све задржати толико дуго, а уколико то не ураде пљунули би сами себи у лице са причом да праве тим за дуже стазе.

                              Анелка готов посао пошто од Лисандра нема ништа. Радујем се том послу кад видим колико се мучимо у нападу у овом месецу.

                              Comment


                              • Ne znam kolko ce Anelka doprinjeti,star je a i dugo nije nista odigro da valja.
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X