Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zimski prelazni rok - Lega Calcio (transferi, spekulacije ...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    E zamijenio ga ja s onim krkanom iz Toulousea(Capoueom)
    E stvarno si nepopravljiv...

    Moze Belhanda, ili on ili Cabella, svejedno je... Dobro nije bas, Younes je bolji....
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Kondicijo, veruj mi, Cabella nije nesto mnogo slabiji od Belhande, i mladji je 2 godine, a neverovatno je lucidan momak.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Brajkula, Skeloto ne bi uopšte konkurisao za mesto sa Palasijom, već bi konkurisao za mesto desnog beka. Inter bi onda imao Zanetija, Nagatoma, Pereiru i Skelota. ;) Žonatan može da se tera u pm...

        Idemo redom Aleksis Sančez, velika želja, ispušten. Laveci, Moura, Djuzepe Rosi (on je mogao da dodje ali Inter nije hteo) itd. Mnogo propuštenih prilika, Paulinjo je i dalje san kako pišu italijanski mediji, ali ne i nedostižan već sad u januaru...

        Paulinjo jeste igrao u Litvaniji i Poljskoj i sada deluje kako takav igrač može da igra u Interu. E pa slična priča je bila i sa Tijagom Silvom. Isto se vratio u Brazil i daleko napredovao, znamo šta je bilo posle. Upravo i zbog činjenice da Paulinja u ovom trenutku ne traže Čelsi i njemu slični Inter treba da iskoristi ovu šansu.

        Ogroman upgrade bi bio Paulinjo za ovakav vezni red Intera...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Крле, где Скелота на бека, како ће то он у одбрани да затвара питај Бога и ако га због тога доводе мени су то бачених 7м. Боље да те паре уложе ето у тог Паулиња.

          Comment


          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
            Kondicijo, veruj mi, Cabella nije nesto mnogo slabiji od Belhande, i mladji je 2 godine, a neverovatno je lucidan momak.
            Evo ga ovaj sto velica Cabellu..

            Ne preteruj, Belhanda je klasa igrac, moze biti WC igrac ako ode u pravu sredinu, tj tamo gde ce biti standardan..Mada on realno u jako malo timova ne bi bio u prvoj postavi.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Jedina razlika zasto Paulinjo nije kao Ramires jeste zato sto je zaista sjajan i borben u odbrani a u napadu se vrlo cesto ubacuje i cesto postize golove za zadnjeg veznjaka. Opet kazem, ako traze kreativca, on nije takav tip igraca...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Крле, где Скелота на бека, како ће то он у одбрани да затвара питај Бога и ако га због тога доводе мени су то бачених 7м. Боље да те паре уложе ето у тог Паулиња.
                Znam samo da ga tu vidi Strama. videćemo kakav će biti u defanzivi ali nikako ne sme da igra na poziji Palasija

                Velika borba se vodi između Intera i Rome za mladog ofanzivca Barija, Nikolu Beloma. Inter je bliži njemu ipak...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                  Kondicijo, veruj mi, Cabella nije nesto mnogo slabiji od Belhande, i mladji je 2 godine, a neverovatno je lucidan momak.
                  Isto su godiste tebra...

                  Wade, Younes ima potencijal da bude WC, a da li ce ga iskoristiti ili ga protraciti kao Quaresma ili mnogi drugi, ostaje da se vidi. Za sada koliko sam gledao Cabellu i Younesa, Remy igra bolje ove sezone nego Marokanac, konstatniji definitvno. Belhanda se iskupi jer uvek jednom odradi specijalan potez da se useres. Ali Cabella vise pokazao...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Можда има у планну да мења формацију, немам појма, Скелото ми некако није тај бек који ће нон стоп да трчи горе доле, у нападу је ок решење, али у одбрани нисам сигуран.

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Evo ga ovaj sto velica Cabellu..

                      Ne preteruj, Belhanda je klasa igrac, moze biti WC igrac ako ode u pravu sredinu, tj tamo gde ce biti standardan..Mada on realno u jako malo timova ne bi bio u prvoj postavi.
                      Batice, znam tvoje misljenje o Cabelli, a slobodno priznaj da ga nisi gledao...
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Evo da razbijem ovu diskusiju o Paulinju, Kabeli i ostalima, moze li mi neko od vas reci ima li 'leba od Juana Quintera iz Peskare, po nekima se povezivao sa Junajtedom pa me zanima nesto vise o njemu... Mogu i da youtubam ali vise cenim misljenje ljudi koji su ga gledali.

                        Zahvaljujem unapred.
                        Last edited by ExEric; 22-01-13, 20:18.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Isto su godiste tebra...

                          Wade, Younes ima potencijal da bude WC, a da li ce ga iskoristiti ili ga protraciti kao Quaresma ili mnogi drugi, ostaje da se vidi. Za sada koliko sam gledao Cabellu i Younesa, Remy igra bolje ove sezone nego Marokanac, konstatniji definitvno. Belhanda se iskupi jer uvek jednom odradi specijalan potez da se useres. Ali Cabella vise pokazao...
                          Belhanda ce svoju klasu pokazati kada predje u veci tim, i da, nemoj da me nerviras i da ga poredis sa pijanom budalom Quaresmom.

                          @Wilshere

                          Gledao sam ga par puta, izgleda ne kao ti i Freshko. Meni nije nesto posebno, onako, dobar je igrac, ali nije on Belhanda.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Inace, Freshko je u pravu, isto su godiste, ja se utripovao da Remy ima 20 godina...
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Originally posted by KingEric7 View Post
                              Evo da razbijem ovu diskusiju o Paulinju, Kabeli i ostalima, moze li mi neko od vas reci ima li 'leba od Juana Quintera iz Peskare, po nekima se povezivao sa Junajtedom pa me zanima nesto vise o njemu... Mogu i da youtubam ali vise cenim misljenje ljudi koji su ga gledali.
                              Перспективан играч, ја да сам на његовом месту не бих прешао у Јунајтед, не би се он тамо нагледао првог тима као и већина младих играча у Јунајтеду, боље би му можда било да пређе у Интер са њима се и повезивао или нпр. Лацио да замени Хернанеса ако икада оде.
                              Мени се лично допада пуно, али је запостављен од промене тренера у Пескари, не знам разлог можда је тактичке природе а можда је у питању и нека повреда.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Перспективан играч, ја да сам на његовом месту не бих прешао у Јунајтед, не би се он тамо нагледао првог тима као и већина младих играча у Јунајтеду, боље би му можда било да пређе у Интер са њима се и повезивао или нпр. Лацио да замени Хернанеса ако икада оде.
                                Мени се лично допада пуно, али је запостављен од промене тренера у Пескари, не знам разлог можда је тактичке природе а можда је у питању и нека повреда.
                                Jel moze da igra centralnog ili je ofanzivniji vezni/krilo?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X