Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zimski prelazni rok - Lega Calcio (transferi, spekulacije ...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne verujem da je lud Lotito da proda glavnog srafa Ernanesa.

    Zamisli koliko bi prstalo da dodje Pjanara brat blesavi pa Strama ne bi smeo da ga izvede iz igre to ti je prva postava do kraja karijere sem pu pu daleko bilo nekih povreda

    @ Nash i ostali: DAJTE BELHANDU <3
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Samo za Romu i Napoli bih skautirao u Italiji.

      Evo ti Remy Cabella iz Monpeljea, mislim da bi se odlicno uklopio a ne bi previse kostao.

      Akane, kome to Pjanic ne bi legao?
      Ma Cabella i ne toliko,krkan je covjek ima Inter takvih

      Pjanic bi Tottenhamu i Interu legao najvise,Dembele i Guarin bi tada tek dosli do izrazaja i to je osvrt moj
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Ne znam, imam jako dobar osecaj za Remija brata da ce za 2-3 godine biti na svom najvisem nivou i da ce usreciti neku jacu ekipu od Monpeljea.
        sigpic

        Comment


        • Конди али кад би пљуснули 25м на сто, двапута би господин размислио веруј мени, то ми је изнад његове вредности, мало би га и преплатили.
          Али то су снови, нема шансе да Морати издвоји 25м сада за неког играча, шансе....па мислим да би се земља преврнула пре него то.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Конди али кад би пљуснули 25м на сто, двапута би господин размислио веруј мени, то ми је изнад његове вредности, мало би га и преплатили.
            Али то су снови, нема шансе да Морати издвоји 25м сада за неког играча, шансе....па мислим да би се земља преврнула пре него то.
            Znas da bih ja sigurno plakao 3 dana da se toliko para da za njega a doktor Ves prodat za saku pasulja
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • E zamijenio ga ja s onim krkanom iz Toulousea(Capoueom),u pravu si dobar je Cabella samo Interu treba bolji igrac i moraju malo kesu da odrijese da daju 15-20 miliona,dosta je bilo ubleha od igraca
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                E zamijenio ga ja s onim krkanom iz Toulousea(Capoueom),u pravu si dobar je Cabella samo Interu treba bolji igrac i moraju malo kesu da odrijese da daju 15-20 miliona,dosta je bilo ubleha od igraca
                Ja i pokusavam da predlozim nekog mogu finansijski da izdrze. Meni je kao i Brajkuli prvo Ernanes pao na pamet ali taj transfer je nerealan.

                Evo Alen za Kutinja, postena razmena.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by condition23 View Post
                  znas da bih ja sigurno plakao 3 dana da se toliko para da za njega a doktor ves prodat za saku pasulja
                  вес ака стаклене ноге :d
                  брате, вес је продат за те паре првенствено због примања, па видиш да ни ови луди, богати енглези нису хтели да пљуни толике паре за њега. па замисли да је отишао за 15м, плус плата 5м и уговор од минимум три године, то ти је аутоматски 30м, плус порез на плату, па ти види, ко је луд да баци те полике паре. мсм јесте вес доктор, добар фудбалер, али се повређује много, плус нико не зна на шта ће он да личи након ове, још једне у низу, нове паузе.
                  хернанес је исто добар, мени класа играч, није ми као вес када је овај фит и спреман, али и хернанес има доста добрих страна. плус што се повреда тиче далеко боље стоји на том плану од веса и плус боље одрађује тактичке замисли тренера што се посебно може видети сад под петковићем, док вес на том пољу је лелемуд игра како он хоће, што се врло често испостави и као добро јер је вансеријски креатор 100 процентних шанси.
                  има разлике а и сличности, али опет понављам вес кад је фит и 100 посто спреман је испред хернанеса.

                  ЕДИТ: Да вас питам, јесте офф али ме занима, има ли ико појма зашто ми некада смањи сва слова у посту и не постоји могућност да се исти исправи путем едита?
                  Last edited by Brajkula; 22-01-13, 19:07.

                  Comment


                  • Cabella je umetnik, bio bi pojacanje definitivno.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Izgleda da je zvanicno Torosidis zavrsio u Romi.

                      Sta ti je Brajkulice sto si pijan kakva smanjena slova?
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Originally posted by Condition23 View Post
                        Izgleda da je zvanicno Torosidis zavrsio u Romi.

                        Sta ti je Brajkulice sto si pijan kakva smanjena slova?
                        Тај трансфер се своди на формалност.
                        Брате обрати пажњу на претходни пост, све мала слова типа "снајдер" а не "Снајдер", "хернанес" а не "Херанес"....сам форум ми то смањи и кад хоћу да поправим исто.

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          E zamijenio ga ja s onim krkanom iz Toulousea(Capoueom),u pravu si dobar je Cabella samo Interu treba bolji igrac i moraju malo kesu da odrijese da daju 15-20 miliona,dosta je bilo ubleha od igraca
                          Opet ti krkan.

                          Covek je igracina, gledaj onog smesnog Ramires-a, a ne Etienne-a, a i Inter nema jaceg veznog od njega(Cambiasso mozda)..
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • И мени се то исто дешава понекад, страшно ме нервира.
                            Капирам да има везе јер пишемо ћирилицом. Неки хејтер нас минира.
                            Last edited by Урош94; 22-01-13, 19:40.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Cabella bi bio resenje definitivno, on ove sezone igra cak i bolje od Belhande, mnogo dobar igrac, umetnik, samo sto mi se nikako ne uklapa u tu Straminu formaciju 3-5-2... Kada igra sa 10-kom, onda moze, virtuoz je Cabella, mozda ne sad, ali za par godina moze da bude od njega cudo, vredi investirati, a ne bi bio skup i definitivno bolje resenje od Paulinha...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Тај трансфер се своди на формалност.
                                Брате обрати пажњу на претходни пост, све мала слова типа "снајдер" а не "Снајдер", "хернанес" а не "Херанес"....сам форум ми то смањи и кад хоћу да поправим исто.
                                Nema formalnosti, presao za 2.5 gotovo Zemanov je

                                Aaaaaa o tome se radi. Ja sam te razumeo da ti smanji font slova i jos gledam ovde kao majmun se nabijam u monitor da vidim da li tripujem da su slova manja hahahhahaha Ne znam, ocigledno je da su americki placenici pa resili da satru Cirila i Metodija

                                DAJTE BELHANDU U INTERICU <3
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X