Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2013 godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos jedan TB, ovaj put Ivo prvi na servisu

    1-0 dobar drugi servis, a potom i dva voleja
    2-0nastavlja Dodig s istom taktikom, a Ivo ga prolazi BH sliceom...vec 4. put u zadnjih 20tak min
    3-0raspad sistema, volej u aut
    4-0 servis, FH, trk na mrezu...pasing ni do mreze
    5-0 jos jedan lagani volej
    5-1 nastavlja Dodig sa S&V igrom, ovaj put uspjesno, pasing u aut
    5-2 retern u aut
    6-2 izuzetno tezak volej je Ivo ucinio najlaksim potezom na svijetu, 4 set lopte
    7-2 servis viner...gledat cemo ipak jos jedan TB u ovom mecu

    Comment


    • 6-7 7-6 7-6 Karlovic
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • U soku je Dodig, morao je ovo zavrsiti...al mi je drago da cemo gledati jos malo ovog S&V majstora

        Dal nastavlja u istom ritmu, il ce se vratiti na osnovnu?!?

        Comment


        • Risa ide ka pobedi, Gael izvodi standardne tacke
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Prespor je Karlovic. Refleksi u mrtvog konja. Bice ovo dosadno cuvanje servisa i jos jedan TB.
            sigpic

            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

            Without error there can be no brilliancy.

            Comment


            • Dodig ima nesrecu da se rodio u ovo vrijeme, u 90tim bi Wimbledon osvojio

              Da mi je samo znati kako su od njega napravili ovakvu igracinu, lik veze nije imao prije 7-8 godina

              Comment


              • Originally posted by shminka View Post
                Dodig ima nesrecu da se rodio u ovo vrijeme, u 90tim bi Wimbledon osvojio

                Da mi je samo znati kako su od njega napravili ovakvu igracinu, lik veze nije imao prije 7-8 godina
                Ne mogu da se setim kad sam ga prvi put zapazio, ja mislim nesto pre 4 godine i bio sam u fazonu, hm pa ja mislim da bih ga dobio.
                Za njega i Paire mi nije jasno kako su postali ovakvi giganti. Obojicu prvi put kad sam gledao poginuo sam od smeha
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Ja ga gledao 2007. protiv Kubota u Sarajevu...a godina dana prije toga sa Troickim u kvalama

                  Svi ovi treneri i trenercici su mu se smijali...lik bukvalno samo trcat znao, nije imao ozbiljnog udarca, nije znao servirat...nista

                  I vrati se 2009. i osvoji turnir
                  Last edited by shminka; 07-02-13, 20:01.

                  Comment


                  • Originally posted by shminka View Post
                    Dodig ima nesrecu da se rodio u ovo vrijeme, u 90tim bi Wimbledon osvojio

                    Da mi je samo znati kako su od njega napravili ovakvu igracinu, lik veze nije imao prije 7-8 godina
                    Sto da kazemo za Bogomoljku onda?
                    sigpic

                    Comment


                    • Nece Gaske da ostane duzan drugu pa i on izvodi cirkus, 5-3
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by prskaj View Post
                        Ne mogu da se setim kad sam ga prvi put zapazio, ja mislim nesto pre 4 godine i bio sam u fazonu, hm pa ja mislim da bih ga dobio.
                        Za njega i Paire mi nije jasno kako su postali ovakvi giganti. Obojicu prvi put kad sam gledao poginuo sam od smeha
                        Protiv Novaka u Roterdamu valjda sam ga prvi put gledao i tada je jos uvek bio smesan.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Majstor Ivan, mec pravi klasik

                          Comment


                          • Dodig se opametio i poceo da igra sa osnovne linije
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Nisam ga pratio puno pre tako da ne znam kakav je bio ali sada je solidan skroz .
                              sigpic

                              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                              Without error there can be no brilliancy.

                              Comment


                              • Gael je sam sebe pokopao da bi izbegao svaku neizvesnost

                                Sad nazad na dve bukve
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X