Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2013 godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Ma pusti te price da je potencijal za ovo ili ono...takvih je mali milion

    Sad ce njega Rudar prekopati i uzduz i poprijeko

    Sta sve stize covjek
    Last edited by shminka; 01-01-13, 18:56.

    Comment


    • #92
      Ne da David ni za jotu!! Godinama je on potiskivao svoj neizmerni talenat i tavorio ko zna gde.. u ovoj najjacoj mogucoj konkurenciji odlicio je da im pod stare dane pokaze kako se igra raznovrsni atraktivni tenis

      Idemo prvo na cetvrto mesto a onda i na trece.. pa cemo dalje da vidimo
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • #93
        Cini mi se da je ova podloga bas brza

        Comment


        • #94
          Konacno da dozivim da nekom Ferer nije medju omiljenim teniserima.Lepo krenula godina
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • #95
            Ali stvarno dosta bolje djeluje Dastin, dosta je blizi osnovnoj i pokusava diktirati igru...prije je samo stajao na 2 metra iza i vracao lopte bez ikakvog smisla

            Comment


            • #96
              Nikad to nece imati smisla ali jeste malo bolji
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • #97
                Izglupirao se sa izlascima na mrezu na drugi servis, bukvalno je poklonio pobjedu rivalu...ocekujemo te u Sarajevu majstore

                Comment


                • #98


                  je l' neko sad slusao ES?
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • #99
                    Sta bi Boki

                    Comment


                    • Meni nikako nije jasno kako neko moze da ima toliko glupu selekciju udaraca u odredjenim trenucima Pa ni ja ne bi ovako lose rasporedio udarce
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • pokazuju Marray-a, onog sto je osvojio Wimbledon i Pesikan, totalni i apsolutni kralj, kaze da je to rodjeni brat Endija Mareja i da oni igraju zajedno u dublu
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • MA ne razmislja covjek, C&C na prvi servis...to samo on moze

                          Originally posted by bojanaBG View Post
                          pokazuju Marray-a, onog sto je osvojio Wimbledon i Pesikan, totalni i apsolutni kralj, kaze da je to rodjeni brat Endija Mareja i da oni igraju zajedno u dublu
                          Sto jest, jest

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            pokazuju Marray-a, onog sto je osvojio Wimbledon i Pesikan, totalni i apsolutni kralj, kaze da je to rodjeni brat Endija Mareja i da oni igraju zajedno u dublu
                            I ja sam to cuo i zamislio se
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • S' oprostenjem,covek je jedna budaletina.. koja za ono prima platu

                              I sto je najgore sedi tu ceo bogovetni dan
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Jebote na svaki drugi servis na mrezu i svaki put izgubi Koliko trebas biti pametan da skontas jednom da to vise ne radis Isto kao protiv Bagdatisa prosle godine na sljaci Minhen/Stutgart nzm tacno gde
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X