Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2013 godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ouklend - http://www.atpworldtour.com/posting/2013/301/op.pdf Par zanimljivih igraca na terenu, ne bas i neki preterano dobar par

    Sidnej - http://www.atpworldtour.com/posting/2013/338/op.pdf Daleko bogatiji dan. Na pocetku Verdasko i Istomin, obojica igraju dobro, i duel veterana. Onda Andreson vs Lopez, Nieminen vs Simon i duel najboljeg i najperspektivnijeg americkog igraca. Za kraj, Milman protvi Sepija, i Majer vs Tomic.. gde ocekujemo neocekivano
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Izgubi mi Marinko

      Jel ovo Tomik konacno poceo da udara FH?

      Comment


      • I te kaKao.. samo ga poklopi kao da je najlaksa stvar na svetu
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • S onom tehnikom i jacinom udarca ce mnogima napraviti probleme...nemoguce procitati i stici...sto je i Marinko osjetio

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            Izgubi mi Marinko

            Jel ovo Tomik konacno poceo da udara FH?

            S pola gasa ga je likvidirao
            SignaturE se cheka ...sigpic

            Comment


            • Stvarno mi nije jasno sto do sada nije tako opustio ruku nego sve neko gurkanje, pa slajs
              Bude li veceras izgubio od onog pajsera ne gledam ga vise
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Pajseri su obojica i tu moze biti bukvalno svasta.. ali, ako je stvarno resio da preokrene plocu ne bi smeo izgubiti
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • On protiv pajsera nikad ni do 5 dosao nije...tako da ne bih davao takve izjave na tvom mjestu

                  Meni je Flo puno bolji i vjerujem da i sutra lagano pobjedjuje...Bernard jeste cudan, ali sa Florianom opet ne moze u istu recenicu

                  Comment


                  • Ma da, Mayer klasa...i ja baljezgam

                    btw stvarno nisam znao da ima ovako ocajan skor sa mocnim Florianom
                    Last edited by prskaj; 08-01-13, 18:15.
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Ko bi rekao da je Flo ima 30g....idalje se drzi kao djecak

                      Comment


                      • Cvetko Majer
                        sigpic

                        Comment


                        • Cudo jedno kako se ljudi od 3 banke i dalje drze kao decaci, prava bajka

                          Mozda se i pojavim ujutru da vidimo koji pajser bolje obija, mada se po ovoj ladnoci ne bih probudio ni za Lendla na terenu
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Ko je sad ovaj komentator? Kaze majstor da je Rohus u karijeri zaradio dovoljno novca da za vreme ovih praznika priusti poklone porodici i prijateljima
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by ClayWarrior View Post
                              Ko je sad ovaj komentator? Kaze majstor da je Rohus u karijeri zaradio dovoljno novca da za vreme ovih praznika priusti poklone porodici i prijateljima
                              Ko ce bit sem Stolica ...polako,chucesh tu josh masu BOMBI,lik ne zna gdje se nalazi ...ovdje mi rekoshe da ga je Vishkovic zaposlio,izgleda da se sad stidi debelo koga je doveo !
                              SignaturE se cheka ...sigpic

                              Comment


                              • Квери делује хладнокрвно или има таву фацу, а ја мислим да би морао овог патуљка да издевета иако су мале разлике на квоти за клађење, ваљда мисле да Кверију није стало до игре или верују французи да је Рохус добар?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X