Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2013 godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Razocarenje od strane Fernanda Sve cestitke za Fabija I da, bas mi je drago zbog Lejtona
    link

    Comment



    • Comment


      • Izgleda ce Lejton osvojiti Newport Ako, bas mi je dragooo Sve pohvale za Maua koji ima i vise nego dobru sezonu na travi.

        http://www.atpworldtour.com/posting/2013/6718/mds.pdf

        Zreb za Bogotu, zanimljivooo Janko koji juri formu vec duze vreme, Mannarino koji je odigrao super na W, oporavljeni Ivo i big server Anderson. Lepi turniri ove nedelje, zaista.
        Last edited by MatijaT; 14-07-13, 21:52.
        link

        Comment


        • Na kraju ipak MAhut uzima drugu titulu u karijeri, gubio je 3:1 u 3. setu, ali je preokrenuo na 6:3.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • A ne mogu da verujem Svaka cast, Mau.. Dve titule za mesec dana
            link

            Comment


            • Fabio je morao doci do titule, ubjedljivo najbolji igrac na turniru, kakve je samo lekcije dijelio. 3. sreca za njega i ponovo je clan TOP 25 drustva.
              Mahut 4 finala, sva 4 na travi, 2 je izgubio 2007. ali ove godine dobio oba. Prije mjesec dana 240. sad 75. igrac svijeta. Vraca se u TOP 10 posle 8 mjeseci.
              Verdasco najavio bolje dane ali ona jucerasnja predstava je stvarno bila sramotna. Nije Carlos bio dobar koliko je Fernando bio los. Uslovi jesu bili teski ali da onako slabo odigra, da ne nadje nikakav ritam za dva sata je previse.
              Za Berlocqa drugo finale i bas kao Fabio dolazi do prvijenca.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Verdasco najavio bolje dane ali ona jucerasnja predstava je stvarno bila sramotna. Nije Carlos bio dobar koliko je Fernando bio los. Uslovi jesu bili teski ali da onako slabo odigra, da ne nadje nikakav ritam za dva sata je previse.
                Vlado, od Verdaska se ne moze ocekivati puno, jos uvek. Tek je poceo da pronalazi formu, jesam razocaran, ali sam ocekivao ovo.
                link

                Comment


                • Doktor igra u Bogoti i slavio je u prvoj rundi Sledeci je Sisling
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Niko ne prati Bogotu

                    Ivo dobio Sislinga 63 76(14)... Naredni mec sa Manarinom... Solidan povratak u svet tenisa
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Mr.M, pratim ja Samo ne pisem ovde nista, posto i ja vidim da niko ne spominje Bogotu
                      link

                      Comment


                      • Пратимо само чекамо Типсу... наравно Иво је докторски одрадио два кола, свака част!

                        наравно овде је фрка само кад се Феки појави.. иду бар три странице... значи Феки је још увек Феки!!!
                        sigpic

                        Comment


                        • Jankela dobio mec

                          Comment


                          • Meni je Janka zao, sad mi je jasno sto je ovakav nikakav celu sezonu, trebalo je zadovoljiti Bojanine nagone i zelju za detetom. Sad kad je to reseno morao bi se vise posvetiti i do USO-a da to izgleda pristojnije
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Sada mora Janko da igra bolje, mora da se zaradi malo vise novcA . A i dete cemu dati verujem vise volje da igra i nadam se da se vraca u TOP10

                              Comment


                              • Bogota, Colombia



                                Добро да је и ову муку прошао...
                                Last edited by Žika; 19-07-13, 10:35.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X