Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2013 godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dacha View Post
    CW za koga si navijao u mecu tvoja 2 omiljena tenisera?
    Za Kendi u Dva i po muskarca

    Igraci stariji od 30 godina krecu u pohod na jos vise titula nego prosle godine, u inat svima
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Bravo Kolja majstore. Očitana teniska lekcija moonbaler pusheru iz svih segmenata ove igre. Vrhunski nivo tenisa, bravo.
      “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

      Comment


      • Steta sto nisam uspio odgledati mec, ali se i jucer iz 3 odgledana gema vidjelo da je to to...super!!

        Comment


        • Brisbane

          http://www.brisbaneinternational.com...dule-05011.pdf
          sigpic

          Comment


          • Urnebesno je koliko je ovaj Berdih glup covek
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • E moj Berdo, dodji u Sarajevo da igras...kod nas ovaj lav nije mogao do 1/2 dogurati...ni blizu

              Comment


              • Kakav klovn Janko ima zicer

                Teniska liga

                http://www.sportklub.info/forum/show...l=1#post919297
                sigpic

                Comment


                • Veliki Bautista Agut
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Tabela poslije prvog kola

                    http://www.sportklub.info/forum/show...-Tabela/page45

                    Prskaj je izdominirao, pa je u crno zabio i ljude koji nisu uspjeli odigrati ligu jucer

                    Comment


                    • Hahahhahah samo sam cekao. Nego spremaj se ti za AO
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Kako ce dobar mec biti Baggy-Dimitrov u Brizbejnu. Obojica odlicno igraju tokom cele nedelje, pre svega odlicno serviraju. Izgleda da Bagiju bas odgovara novi reket. Baggy je za mene blagi favorit, ali Grisa ce sve da uradi samo da se domogne prvog singl ATP finala u karijeri. Kolja po difoltu razbija u Dohi, mora sutra da dobije Risu! U Cenaju se Janku sve otvorilo za titulu, ispadose i Stan i Cilic i Berdih. Mora ovo da iskoristi!

                        Comment


                        • hahahha, ala se Janku otvorio zreb!
                          Kakav rasplet na kraju!
                          Ali mi je bas drago za Davidenka ;)

                          Comment


                          • Iskoristice Janko sigurno.Cak i da oce ne moze izgubiti od ovih.100 dodatnih poena za ucvrscavanje u top 10 i jos jedna titula za lep pocetak sezone dobro ce mu doci a onda u Melburn moze rastereceno,bez pritiska da brani veliki broj poena
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Ljudi, kako igra Nisikori? Sutra se bas treba ispratiti program u Australiji

                              Comment


                              • Originally posted by shminka View Post
                                Ljudi, kako igra Nisikori? Sutra se bas treba ispratiti program u Australiji
                                Ja evo upravo navio sat, nisam ga gledao do sad al protiv Mareja moram. Ove sezone mislim da ce Nisikori...hm... pa eto samo cu reci ti i ja smo sigurni da ce biti ocajan, jel tako?
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X