Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2013 godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niko ziv njemu ne moze prognozirati sezonu, ne sa njegovom inteligencijom na terenu. Do Mastersa sigurno moze ako mu se stvari poklope, trenutno ima 3 rivala umesto 4, pod nadom naravno da Ferer tom trofeju vise nikad nece ni prici
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Taj prvo mora Ferreru da uzme set pa da pricamo o Mastersima
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Kako me nerviraju ovi glupi igraci. Ako je nesto djelotvorno protiv kokaina onda je to drop, pa igrajte mu drop kad stoji sto metara od osnovne

        Mogao je Millman do pobjede, steta
        Raonic se izglupirao za sve pare, uopste mi nije jasno sto je dolazio u Brisbane pored Chennaija
        Jesi li gledao Raonica Vladane?Meni se cini da on u zadnje vreme bas stagnira
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Dje da ga gledam kad nije bio na centralnom
          Ne ide mu nesto u zadnje vrijeme i bas je lagano izgubio, ne bi smio tako rutinski da gubi od Dimitrova ali je potez u startu bio pogresan, mogao je Chennai da igra posto je konkurencija u Brisbaneu bas jaka!

          Ipak mi je najvece iznenadjenje Melzer za sad
          sigpic

          Comment


          • Crni Lorenzi, bolje da nije ni izlazio danas
            sigpic

            Comment


            • Davydenko osvaja ovaj turnir, taman da u polufinalu mora dobiti Aliju Sirotanovića, a ne tamo nekog Davida Ferrera.
              “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

              Comment


              • Sad da ga pitas kako si uzeo ova tri gema ne bi znao odgovorit'
                Volio bi da Kolja uzme titulu ali ne moze on Davidu nista, Gasquet tek, no vjerujem da ce biti mnogo bolje polufinale nego finale
                sigpic

                Comment


                • Dobro igra Kolja, jako je agresivan i vidi se da mu je stalo. Rezultat takve igre je veči broj grešaka, ali to je pokriveno velikim brojem vinera. Do sada nije pretrpio nijedan brejk i ako danas bude odigrao dobro, mislim da svakako ima šanse protiv Ferrera sutra. Davno su odigrali zadnji meč, još u Valenciji 2011 i tu je slavio Ferrer. Vidjećemo, navijam za Kolju.
                  “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                  Comment


                  • Kopa Rudar ka poziciji 4 na ATP listi
                    Ala ce biti zanimljivih zrebova posle dostizanja te pozicije, a Nadal se vrati u igru;)
                    sigpic

                    Comment


                    • Na forumu Sportkluba zrebovi su uvek zanimljivi
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Odgovaraju Boleliju Davidenkovi udarci, odgovara mu odskok. Trebalo bi da bude neizvesno ali videcemo

                        Malo su se zeznuli ovi iz eurosporta, ocekivali su da ce Monfils pobediti Brandsa
                        Last edited by prskaj; 03-01-13, 17:12.
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Bolelli kad je u formi i kad dobro igra je tvrd orah za svakoga pa i za najbolje. Davydenko je u odelicnoj formi sto pokazuje i pocetak ovog meca. Nadam se da ce nastaviti u tom ritmu. Ipak ne vjerujem ni da je ovo dovoljno za Davida ali vidjecemo
                          sigpic

                          Comment


                          • Ipak je Nikolaj usao u njegov ritam i ne daje ni proml sanse Boleliju. Krece se fantasticno. Bice zanimljivo sutra ako bude na ovom nivou
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Davidenko po default-u igra dobro u Dohi nema sta,tu je mozda igrao i najbolji tenis svoga zivota,ali da ne preterujem

                              Boleli svakako ima dobru igru i solidne udarce,i ponekad mi stvarno nije jasno kako ne uspeva nesto vise,ali ocigledno da danas nema oruzja za Kolju
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Igra Kolja strasno, na sve nacine osvaja poene. Simone potpuno pao posle prvog izgubljenog servisa, nema nikakvo rjesenje.
                                Bar uzivamo u igri velikog majstora, nema mnogo ovako atraktivnih igraca za gledanje
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X