Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2013 godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlicno, Raonic i siskica su ispali. Nije bas i Hjuit morao ali sta da se radi
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Marej izgleda bas voli da se muci pocetkom godine, trebalo mu je preko 20 minuta da povede sa 3-1
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Taj voli uvek da se muci, to mu je stil
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Cuo nas je pa ubrzao

          Trebace mu dobra igra u preostala tri meca jer je ovo vise nego pristojna 1/4 postava, nece ih biti mnogo boljih do kraja sezone u ovoj seriji
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Endi se sprema da izgubi set od momka koji je na turniru dosao do prve ATP pobede
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Fantasticno igra Milman...
              http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

              Comment


              • Hvatanje za nogu i bezidejno igranje koje daleko vise prilici Dzonovom rankingu jedna te ista prica iz godine u godinu
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • I ipak je na kraju izgubio set
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Gledam te sat i nesto u novoj sezoni a vec si mi se smucio
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Startovao Endi /boli me clanak/ pobedom u novoj sezoni
                      sigpic

                      Comment


                      • Unistava Brands Monfilsa. Veoma jako igra, kratki poeni sve konkretno, Monfils naravno bez ideje




                        Rastrcao se Monfils a i Brands je napravio vise neiznudjenih u prva dva gema drugog seta nego u celom prvom.


                        E moj Gael, penzionisi se ti, nikad srediti glavu neces. 20 od poslednjih 23 poena je uzeo Brands, svaka njemu cast sjajno je igrao ali mnogo mu je olaksao francuz. Opet on pokusava neke cirkuzantske poteze i opet mu malo fali da se povredi
                        Last edited by prskaj; 03-01-13, 14:09.
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Impresivan Berdych. Razbija sa svih strana - servis, FH, BH, volej.
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • A i rival mu bas ima mnogo meceva u nogama u poslednje vreme

                            Gaske ce lakse nego juce, ako naravno ne krene da pravi svinjarije, a sprema se za to
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Kako me nerviraju ovi glupi igraci. Ako je nesto djelotvorno protiv kokaina onda je to drop, pa igrajte mu drop kad stoji sto metara od osnovne

                              Mogao je Millman do pobjede, steta
                              Raonic se izglupirao za sve pare, uopste mi nije jasno sto je dolazio u Brisbane pored Chennaija
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by ClayWarrior View Post
                                A i rival mu bas ima mnogo meceva u nogama u poslednje vreme
                                Naravno to stoji, ali bas ga je razorio. Mislim da je u svakom gemu imao brejk sansu. Bas ga je bilo uzivanje gledati, zna se sta se ocekuje od njega u ovoj sezoni( kao i usvakoj prethodnoj ) - doci ce do 1/2 na jednom GSu , na jednom ce ispasti u prvom kolu, igrace jedno finale mastersa ( mozda i osvojiti) zadavace muke Fedu a Nole ce da ga trese kad god stigne

                                Btw prosecno vreme izmedju poena mu je bilo 28sek dobio je samo jedno upozorenje, i to je vise nego ranije ali moralo bi to malo ostrije na narednim turnirima ako uopste zele to da zazivi
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X