Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2013 godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by prskaj View Post
    Prikljuci se Niki, fali nam malo Rafinih navijaca da bude zanimljivije
    Ne brini prskaj. Neka Rafa osvoji dva-tri turnira i odmah ce navijaca biti na buljuke.

    Sve u svemu, Rafini navijaci mogu da budu zadovoljni svime osim rezultatom. Jednostavno se desava. Zebaljos ili Izner ili Vavrinka igraju mec zivota. Onda Rafa ili Djokovic ili Federer moraju da dobiju voljom i samopouzdanje. Ovoga drugoga je malo nedostajalo kod Rafe jucer. Zbog duge pauze. Ako Rafa osvoji Sao Paolo i Akapulko i pritom pobijedi Ferera, svi cemo se sjecati meca sa Zebaljosom kao kurioziteta od malog znacaja.
    Last edited by NI; 11-02-13, 15:21.

    Comment


    • To je problem i inace sa Nadalom i on je od njih trojice najpodlozniji ovakvim porazima. Najmanje je ofanzivan i kada naidje na vrlo inspirisanog protivnika koji dobro servira i svasta pogadja (nisam gledao sinoc mec, ali sam iz komentara zakljucio da je tako bilo) ume da se pogubi malo. Nada se da ce protivnik poceti dosta da gresi, a greske ne dolaze.

      Comment


      • Uopste tenis koji je prikazao Horacio je bilo nesto fantasticno za mene. Sa mnogo toucha i imaginacije sto bi rekao Prle Svaki poen je bio sa razlicit a ponekad sam imao osecaj da je namerno ostavljao FH stranu praznu kako bi iskontrirao najstrasnije po dijagonali. Nadam se da nece uslediti raspad kao sto to obicno biva.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Super je stvarno igrao Zebalos. Jako me iznenadio dolazak u samo finale, jer je dobijao respektabilne igrace. I on je kao i Schwank recimo samo potonuo jedno vrijeme i nigdje ga nije bilo. Ocigledno se dodatno radilo u pauzi izmedju sezona i rezultat je dosao. Pogotovo mi se svidja njegov BH kojim je u stanju pogadjati stvarno izvanredne uglove. Sto se tice samog udaranja loptice, bio je stvarno fantastican.

          Comment


          • Tignor o porazu Nadal-al, ili pobedi Zebalos-a kako kome drago

            http://ow.ly/hC9sr
            sigpic

            Comment


            • “I lack reaction speed,” he said, “energy when returning, power in my legs so that the ball goes deeper.”
              Apsolutno se slazem sa ovim
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • U pravu si sto se tice navijaca. . .fale ovde na forumu, sto zbog pauze, sto svako zbog svojih razloga. Videcemo sta ce biti na sledecim turnirima, pa da ovo bude samo kuriozitet.

                Comment


                • Originally posted by prskaj View Post
                  Nadal:

                  “I lack reaction speed,” he said, “energy when returning, power in my legs so that the ball goes deeper.”

                  Apsolutno se slazem sa ovim
                  To je tacno, to je onaj mali sloj rdje koji Tignor pominje u svojo odlicnoj analizi. Ali to nije presudilo. Presudila je strasna igra Zebaljosa i to sto je Rafa 'zaboravio' kako se pobjeduje.

                  Comment


                  • Nadalu se desilo bas ono sto su pokusali da izbegnu: sampionska aura je okrnjena. Mislim da je upravo iz tog razloga povratak pomeren i umesto postepenog ulaska u formu kroz neki pripremni turnir na HC, zatim AO i tako redom, kao mesto reinkarnacije i povratka izabran slabasni turnir u Cileu. Tu je, kroz meceve sa dosta slabijim rivalima, trebalo brusiti takmicarsku formu i pobedama pumpati samopouzdanje. Nije to bila losa taktika, ali dogodio se Zebalos. Nisam gledao mec pa ne mogu komentarisati, ali tezak udarac za Nadala u svakom slucaju. Da je izgubio na HC-u ne bi to bilo tako strasno, ali izgubiti na sljaci od siroj javnosti prilicno nepoznatog tenisera nikako ne moze biti pozitivna stvar. Namece se pitanje da li ce i ostali igraci sada slediti primer Argentinca i bez prevelikog respekta izlaziti na megdan Rafi na sljaci? Iskreno ocekujem da se tako nesto desi sto ce Nadalu znatno otezati povratak, ali ce predstojece meceve uciniti dosta zanimljivijim.
                    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                    Comment


                    • Ma nema sanse da je ovo tezak udarac...njemu je najbitnija informacija na kom je nivou...i jedino sto ga moze brinuti njegova igra...
                      Evidentno je bilo da nije 100% fit za mec, nije to bio niti u jednom mecu ove sedmice...ali su ostali izbacivali previse loptica vani, pa je mogao zivjeti na osnovu pukog prebacivanja...
                      Zebalos nije grijesio, Rafa nije imao dovoljno snage da ga napadne i desio se poraz...koji ga apsolutno ne mora brinuti, jer nije bio pripremljen za isti...
                      Jedna titula vise na sljaci mu nista ne bi znacila, a eventualna titula ove sedmice ce biti cak i sladja nego bi bila da je osvojio i prethodni turnir

                      Comment


                      • "Tommy Robredo - Simone Bolelli" bi mogao biti dosta dobar mec. Bolelli igra maksimalno gotivan tenis, lijep za oko, dosta ofanzivno za jednog sljakasa i generalno ima igru da se nosi s Robredom, koji se i dalje trazi nakon povrede, ali uzimajuci u obzir koliki je fajter, nema sumnje da ce danas pruziti maksimum. Vrlo lako bi mec mogao otici u 3 seta i pruziti dramaticnu zavrsnicu.

                        Comment


                        • Kako ga siluje FHom Simone cas tenisa, mada mu je protivnik takav da mora izgedat' kao cudoviste

                          Inace se loptica jedva vidi

                          http://88.80.5.80/w00t/20130211/vv51...48-524207.html
                          sigpic

                          Comment


                          • Mnogo su losi strimovi za Sao Paolo , ja kako vi gledate to

                            Comment


                            • Clezara u kvalifikacije a Robredu WC za glavni zreb.. jos jedni sjajni organizatori
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Slazem se shminka. Doduse poraz u Cileu cini znacaj turnira u Brazilu vecim. Ako sve bude islo po planu, Nadal ce imati ozbiljnog protivnika u finalu - Almagra.

                                Comment

                                Working...
                                X