Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 5 (26. November - 2. December)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    ja samo da napomenem, da ne bude ko prosle sezone, pojedinci traze stream za utakmicu koja se emituje u direktnom prenosu na SK
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • #92
      A sta ce oni koji nemaju SK ?
      sigpic

      Comment


      • #93
        Originally posted by RRondo9 View Post
        A sta ce oni koji nemaju SK ?
        Streamovi su dobra stvar

        Comment


        • #94
          Originally posted by Ljuba90 View Post
          Streamovi su dobra stvar
          Nisam o tome razmisljao.
          sigpic

          Comment


          • #95
            Originally posted by RRondo9 View Post
            A sta ce oni koji nemaju SK ?
            Cekaj ko to nema SK ? da intervenisemo momentalno
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • #96
              Originally posted by Mladen View Post
              Cekaj ko to nema SK ? da intervenisemo momentalno
              Nazalost, ja. Al zato imam jebacki net.

              Nego, ja pocinjem sa Miami - Brooklyn, onda Houston - Utah i na kraju SAS - Memphis. Mucenje Bostona me mrzi gledati.
              sigpic

              Comment


              • #97
                Originally posted by RRondo9 View Post
                Nazalost, ja. Al zato imam jebacki net.

                Nego, ja pocinjem sa Miami - Brooklyn, onda Houston - Utah i na kraju SAS - Memphis. Mucenje Bostona me mrzi gledati.
                Takodje nemam SK.
                Ali uglavno pratim preko neta nekad na ESPN America to imam

                Comment


                • #98
                  Menjajte to odmah ne znam kako mozete bez SK-a. Ja licno ne bih izdrzao bez NBA-a i Premier lige. A na EuroSport-u imam Bundes. Sta ce mi vise
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • #99
                    Pratim ja sve to, ne brini se ti nista.

                    Nego kad postavljas one povrede i to ? Treba mi sve na jednom mestu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nego, citam i ne verujem kolika polemika se povela oko onog dogadjaja sa odmaranjem igraca. Toliko se daleko ide da se komentarise, pa i uporedjuju postupci drugih klubova, kao na primer odmaranje LeBrona-a u sezoni 09/10 na samom kraju iste. Cak i "odmaranje" LeBrona, Wade-a i Bosh-a u utakmici protiv C's u kojoj takodje nisu igrali Allen, Pierce, Rondo.

                      Originally posted by RRondo9 View Post
                      Pratim ja sve to, ne brini se ti nista.

                      Nego kad postavljas one povrede i to ? Treba mi sve na jednom mestu.
                      uff ajde pokusacu na brzinu da izvucem to sad. Zaboravio sam.
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Ne moze se to porediti, to su dve potpuno razlicite situacije. Ono je bio kraj sezone, sve se znalo maltene, dok je ovda sezona u punom zamahu. Ali nemojte me shvatiti pogresno, ja sam na Popovoj strani. Nek im se najebe keve.
                        Last edited by Rondo9; 02-12-12, 00:06.
                        sigpic

                        Comment


                        • Gleda se Sport Klub u HD-u, dakle Miami - Brookly. Inace. mislim da ce najzanimljivija utakmica biti Sparsi protiv Grizlisa. Odmoran tim Pop-a protiv do sada najbolje ekipe...
                          If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                          Comment


                          • Brook Lopez zbog poznate povrede stopala nece igrati veceras protiv Majamija, a samo cudo je potrebno da se dogodi da bude spreman za 4. decembar i mec sa Oklahomom

                            Dexter Pittman je odsustvovao sa terena zbog povrede tetive. Bio aktivan za mec sa Klivlendom ali nije ulazio sa klupe. Za veceras je pod znakom pitanja

                            Brian Roberts zbog simptoma gripa definitivno nece biti u sastavu za vecerasnji mec sa Oklahomom.

                            Derrick Favors i dalje muci muku sa problemom stopala. 50:50 da igra veceras protiv Hjustona.

                            Marvin Williams definitivno out za vecerasnji mec

                            Beno Udrih clanak je briga koja muci Bena, MRI ce pokazati detaljno o kakvoj povredi je rec. Neizvestan za veceras.

                            Kawhi Leonard je propustio 7 utakmica zbog povrede kolena ali je izjavio da se nada da ce igrati protiv Memfisa. S toga je njegov povratak moguc.

                            Tony Allen zbog problem sa preponama, pod znakom pitanja je ucesce Tonija na vecerasnjem mecu.

                            Darren Collison zbog povrede prsta je propustio prosli mec. Izjavio je da sve to ide na bolje i da se nada da ce igrati protiv Detroita

                            Tyreke Evans Out za veceras zbog povrede kolena.

                            Richard Jefferson propustio je prethodne 5 utakmice svoga tima i sva je prilika da ce i veceras odsustvovati sa terena
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • To Djomla macko.

                              Sta mislite kad bi Pop veceras opet odmarao glavne igrace ?
                              sigpic

                              Comment


                              • amx_bann Greg Popovich

                                Nema nista od toga. I da uradi tako nesto, ne vidim sta bi mogli iz NBA da urade povodom toga osim da prodaju neke price i da ih novcano kaznjavaju. Sada imaju 3 meca kod kuce, vreme je da se popravi ovaj skor od 4:2 na domacem terenu, iako igraju protiv nimalo naivnih ekipa.
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X