Announcement

Collapse
No announcement yet.

Club Atlético de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Zasto pederski? Malo su dali novac da ga dovedu iz Genka, dali ga Atletiku tri godine i ne znam po kom osnovu bi sada trebali da dopuste da im sopstveni igrac otezava put do trofeja. Ako je Atletiku do golmana, neka plate tih 6 milki za dve tekme.

    Comment


    • #92
      U sustini je to dobar potez, zavisi iz kog ugla gledas.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • #93
        Uefa je prglasila tu klauzulu nevazecom i Tibo ima pravo nastupa jedino ako ovi izmedju sebe imaju neke interne dogovore.

        Sa druge strane bi bilo bas fora da ih naguzimo bez Tibe na golu, a i uprava ne znam sta je cekal trebali su jos na pocetku sezone iskoristiti premisljanje celzija i iskesirati 20 miliona i mirni na toj poziciji narednih 10 godina.
        Samo da se Kosta i Arda sto prije oporave jer mislim da ipak vece sanse imamo u prvenstvu a ne smijem pomisliti sta bi bilo tek kada bi upla kruna pala
        KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

        Comment


        • #94
          Nece Tibo nigde ici on je zamena za Cech-a

          Comment


          • #95
            http://www.uefa.org/about-uefa/admin...d=2088774.html

            Comment


            • #96
              sigpic

              Comment


              • #97
                Sjajne vijesti za Atleti veceras, barsa kiksala veceras sto znaci da i atletico ima pravo na jedan kiks i sigurno smo sampioni
                KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                Comment


                • #98
                  Nevjerovatno sa kojom lakocom brani Tibo pogotovo niske lopte koje bi ipak trebale biti problem za njega zbog visine, zaista koa golmana me impresionira sa kakvom lakocom i mirnocom brani.

                  Kosta promasio penal, bas ne mozemo zavrsiti lagano utakmicu
                  KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                  Comment


                  • #99
                    "We are gentlemen and we stick to everything we sign. I am convinced that he will play because there will be an agreement between Atletico Madrid, Chelsea and the goalkeeper," Cerezo said.
                    Kakva UEFA, kakvi bakraci... Zna se ko se pita.

                    Igrace ako Mourinho kaze da moze da igra.
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • Pa da u Atelteku nisu gospode, ne bi se Murinjo pitao nista
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Nema to veze sa gospodstvom, vec sa vazecim ugovorom gde se UEFA ne pita nista, iako bi hteli da se pitaju. Vec je objasnjeno koji sud je nadlezan ukoliko dodje do krsenja ugovora, pa je samim tim i jasno ko bi taj sud dobio. Iskreno verujem da ce covek braniti, a da ce to biti prebijeno nekim buducim dogovorima izmedju dva kluba (Costa?).

                        "I do not know how many times I have repeated it," Cerezo said. "Courtois is a Chelsea player. We are trying to get him on loan for another season. I believe he will end up playing against them, but only if we reach an agreement with Chelsea. I believe he will play, but because there is an agreement between both parties. If he does not play, Aranzubia will do so."
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • Apa slazem se sa tobom, imace pravo prvenstva na costu celzi i to je to
                          KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                          Comment


                          • Znam da nije fer ali počeo sam da navijam za Atletiko ove sezone.Nije fer zato što sam taj tim "primjetio" tek poslije nekog "velikog" rezultata...Primjetio sam ga pošto ljudi igraju fubal mozgom i srcem,zato što nemaju igrače koje vrijede 100 miliona eura,zato što ne kupuju igrače takođe od 100 miliona eura nego imaju neke projećne igrače koji sazrijevaju iz dana u dan...Koji imaju najboljeg trenera na svijetu,najboljeg trenera koji se dtek dokazao iskreno ove sezone...Neki ga porede za Murinjom i Gvardiolom?ALI ZAŠTO?
                            Sa kojim timom su ta 2 gospoda osvajali titule ?a sa kojim Atletiko se ranopravno borio SA SVIMA ?!
                            Cholo Simeona je od ove ekipe napravio VELIKU EKIPU,ali i ova ekipa je od Chola napravila najboljeg trenera na svijetu!

                            Nadam se da će ovi rezultati donjeti na značaju tako da Atletiko može da se usvrsta sa Realom,Barsom,Man Utd,Čelzijem,Bajernom ITD .I nadam se da je ovo tek početak rađanja mojih simpatija prema ekipi ATLETIKA.

                            Comment


                            • Utakmica sezone, bez koste i godina veceras, bice tesko protiv malage koja se bori za opstanak
                              kurtoa
                              juanfran-miranda-tobi-filipe
                              gabi tiago
                              koke arda raul garcia
                              villa

                              danas teza utakmica od one protiv barse
                              KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                              Comment


                              • Udaraju ko nezdravi, pleme im seljacko

                                Daj uzimaj bod i da se bjezi iz ovog sela
                                KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                                Comment

                                Working...
                                X