Announcement

Collapse
No announcement yet.

Club Atlético de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I skoro svi su potvrdili da Grizman iduceg ljeta odlazi. Ali Kosta od januara bi bila velika stvar svakako.

    Mogu oni da dovode igrace, ne mogu da ih registruju do januara, a malo ko oce da dodje i sjedi pola godine. No Kosta je ludak svakao, nije on kao drugi
    sigpic

    Comment


    • Na ovako nesto mislim. Evo vam na engleskom

      Atletico could attempt to acquire Costa and not play him until the new year – as Barcelona did when they signed Arda Turan from Atletico when under a similar sanction in July 2015 – but the striker has indicated he does not want to do this with the World Cup next summer.

      Instead it is possible that a deal could be struck whereby Costa leaves Chelsea on loan until January and then switches back to Atletico who want him to return and, aware of his desire to go, will attempt to negotiate. No fee has yet been discussed.


      Costa je sam rekao da hoce da dodje.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        I skoro svi su potvrdili da Grizman iduceg ljeta odlazi. Ali Kosta od januara bi bila velika stvar svakako.

        Mogu oni da dovode igrace, ne mogu da ih registruju do januara, a malo ko oce da dodje i sjedi pola godine. No Kosta je ludak svakao, nije on kao drugi
        Da mozda ce otici na kraju sezone u stvari oko njega je konstantna konfuzija, svaki dan druga informacija, ali to ce u mnogome zavisiti od naredne sezone i da li ce biti trofeja.

        Comment


        • Comment


          • Comment


            • Već je u Las Palmasu.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Pocelo je, pocelo, pa da ozivimo i ovu temu, iako ne pise mnogo nas ovde. Nadam se da ce se pisati u maju i to na najpozitivniji nacin, ali sad prvo Herona.

                Comment


                • Sramota, sta je bre ovo.

                  Comment


                  • I nije bas lepo pocelo, spakova Stuani 2 komada
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Dobra utakmica danas, onako kako bi to trebalo da izgleda i ono sto sam ocekivao pred pocetak sezone. Malo sam se zabrinuo posle prvog kola. Ako budemo ovako igrali cele sezone, mislim da definitivno mozemo bar da pariramo Barsi, koja za sada nije na onom nivou od ranije i nista specijano ne igraju, a mozda i da budemo jaci od njih. Ostaje nam da se kao i oni nadamo padu forme Madrida u nastavku sezone, koji trenutno izgleda fenomenalno i daleko ispred svih na svetu.

                      Comment


                      • Како је прелеп стадион

                        Comment


                        • Secam se kada sam u junu napisao da Costa dolazi i vrv jos neko na foru pozajmnice. Evo ga komentar.

                          Originally posted by madrid View Post
                          Griezmann produzio ugovor na cak 5 godina do 2022. jos plus Costa vrv dolazi. Da vidimo hocemo li jos nekog uspeti da dovedemo na pozajmnicu ili tako nesto.
                          Na to je bilo 3 replike.

                          Originally posted by bici View Post
                          Bajo imate trasfer ban.
                          Originally posted by Tarantula View Post
                          Prati čovjek Atletico.
                          Originally posted by Lord Gangarić View Post
                          Madridisto legendo
                          Evo ga moj komentar "objasnjenja" tada nekoliko minuta kasnije posle ovih replika istog dana.

                          Originally posted by madrid View Post
                          Svi ste me napali a niko ne cita informacije. Dovesce igrace, a registrovace ih u januara, kao sto je Barsa uradila sa Turanom. Imamo transfer ban, ali su svi vec potvrdili da Costa skoro sigurno dolazi(i Cerezo i Simeone) sada samo sto nece igrati do januara. Vitolo se najvise spominje.Lacazette nije otpisan ali je pao u drugi plan kako pise marca.

                          A za pozajmnicu nisam dobro napisao, hteo sam da kazem da prakticno dovedemo igraca (to jest osiguramo transfer) a da on do isteka kazne i sledeceg prelaznog roka bude na pozajmnici u nekom trecem klubu.


                          3 meseca kasnije Costa u Atletiku, Vitolo kupljen, na pozajmnici u Las Palmasu.
                          Last edited by colchonero; 21-09-17, 22:37.

                          Comment


                          • Atletiko prošao odlično. Imaće Kosta još 3-4 dobre sezone možda i više. Ljudi kad udju u tridesete ide neki trip da su stari, a od 30-33 godine trebaju najzrelije partije da se pruže. Dijego ima 29 koliko znam.

                            Iako navijam za Real, Atletiko je odmah iza i volim da budu jaki.

                            Comment


                            • E tako ti je to madrid,ljudi se lose inforimisu pre nego te poklope...spominjalo se tad i da je i Fabinjo u igri za 45m pa propalo tj.utihnulo...mada ko zna sta januar nosi,mogao bi Colo da iskoristi ovaj start RM i opet uzme titulu.

                              Mada ja i dalje vise sanse dajem Realu,ali bih voleo da uzme Colo

                              Comment


                              • Duga je sezona, ali ne volim kad je ovakav raspored. Na pocetku sezone(prvih 5 kola recimo) su svi neuigrani i traze formu i igru. Tada je bitno da imas lakse protivnike. Atletiko je imao Valensiju i Bilbao u gostima, sledece kolo dolazi Sevilja, i onda dolazi derbi sa Barsom gde se nema pravo na kiks ako hoce da ostanu u trci za titulu. RM je igrao sa Valensijom i Sosijedadom(u gostima). Dobili su ATM i RM, Sosijedad i Bilbao, ali su lako mogli i tu da se okliznu da je falilo srece, kao Madridu protiv Betisa. Na kiks kao sto je Betis se mora racunati. To bude 1 max 2 u sezoni. Atletiku je to bio X protiv Girone(prvo poluvreme) iako je to manji kiks nego poraz od Betisa kuci. Imace i Barsa negde skoro izvesno. Ali je lepo da na pocetku dok nisi uigran imas lakse meceve. Barsinih prvih 5 meceva je sve protiv timova koji pripadaju donjem delu tabele. Posle kada se najbolji timovi uigraju, lakse ce dobijati i ove "nezgodne" nego da su igrali na pocetku. Naravno zreb je lutrija, samo kazem ne volim kada se pogodi raspored kao ove sezone. Da tim za koji navijam ima nezgodan raspored na startu sezone, a direktan konkurent (posebno Barsa) dobija vreme da nadje formu, protvi timova protiv kojih je pobeda skoro neizbezna. Vise volim obrnutu situaciju haha. Posebno sto je Atletiku vrv potrbno tih par "gratis" bodova koje je ove godine dobila Barsa, da bi mogao da uzme prvenstvo. Sada se mora kroz trnje kao u LS prethodnih godina.
                                Last edited by colchonero; 22-09-17, 19:06.

                                Comment

                                Working...
                                X