Announcement

Collapse
No announcement yet.

Club Atlético de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Boze pomozi da bude cetvrta sreca danas. Vamos Atleti!!

    Comment


    • http://www.nedeljnik.rs/moj-nedeljni...e-demokratije/
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Lep tekst. Samo jedna ispravka za autora.

        "Velebades je sportski centar u kome rastu fudbalski prestolonaslednici."

        "svih osam etaža Velebadesa"

        Trening centar RM se zove Valdebebas a ne Velebades, tako se i cita i pise

        https://en.wikipedia.org/wiki/Valdebebas

        Wiki:"Valdebebas is the home of Ciudad Real Madrid, the training facilities of Real Madrid."

        Comment


        • Simeone izjavio da ostaje u Atletiku.

          Njemu motivacije ne nedostaje definitvno. Bice zanimljivo vidjeti sta ce uraditi po pitanju transfera. Ja mislim da bi trebao desnog beka da dovede koji ce biti prava zamjena za Huanfrana.

          Comment


          • Onda vjerovatno i Griezmann ostaje.

            Comment


            • E to pretpostavljam da je do Grizmana jer Colo a ni uprava kluba nije sprecavala igrace da odu u drugi klub ako oni to hoce.
              Diego Kosta, Filipe Luis, Miranda, Arda...

              Jos je Kosta otisao za oko 35 miliona evra ako se ne varam, sto i nije neki novac za igraca takve klase.

              Comment




              • Koliko me rastužio video brate mili čak sam se pronašao tojest situacija mi je skoro ista sa Arsenalom kada je prelazio sa Hajberija.Ne znam stvarno šta da kažem pojedini ljudi očigledno ne kontaju šta je duh fudbala i da u fudbalu ima mnogo dubljih stvari od najsavremenijeg stadiona,svetlucavih monitora i uglancanih stolica. Nikada neću razumeti ljude iz uprave kada se odluče na ovakav potez,razumem da će biti savremeniji i sve ali napuštaš nešto što je daleko vrednije od tih nekoliko hiljada ulaznica.Ovo je po meni ravno kao kad bi Parizu srušio Ajfelov toranj zarad nečeg novijeg savremenijeg.Sve više i više mi se gadi fudbal iz godine u godinu,previše je komercijale i prokletih bahatih ljudi koji uništavaju one stvari koje su učinile fudbal da bude ovde gde jeste.
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Koke has signed a new 7-year contract at Atlético Madrid.

                  Comment


                  • Ono sto je Toti za Romu, to je Koke za Atletiko.

                    Comment


                    • Kad se rusi stadion ?

                      Comment


                      • Griezmann produzio ugovor na cak 5 godina do 2022. jos plus Costa vrv dolazi. Da vidimo hocemo li jos nekog uspeti da dovedemo na pozajmnicu ili tako nesto.

                        Comment


                        • Bajo imate trasfer ban.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Madridisto legendo
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Prati čovjek Atletico.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Svi ste me napali a niko ne cita informacije. Dovesce igrace, a registrovace ih u januara, kao sto je Barsa uradila sa Turanom. Imamo transfer ban, ali su svi vec potvrdili da Costa skoro sigurno dolazi(i Cerezo i Simeone) sada samo sto nece igrati do januara. Vitolo se najvise spominje.Lacazette nije otpisan ali je pao u drugi plan kako pise marca.

                                A za pozajmnicu nisam dobro napisao, hteo sam da kazem da prakticno dovedemo igraca (to jest osiguramo transfer) a da on do isteka kazne i sledeceg prelaznog roka bude na pozajmnici u nekom trecem klubu.
                                Last edited by colchonero; 13-06-17, 12:02.

                                Comment

                                Working...
                                X