Announcement

Collapse
No announcement yet.

Club Atlético de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DOBRODOŠAO KUĆI!!!


    E sad kako i šta. Jel došlo do zamjene Ćerći-Tores ili kako? Prepostavljam da je zamjena neka. Ali čudi me što je Ćerći na svom FB profilu objavio da ne idu u Milan iliti demantovao navode. Sve u svemu nadam se da će se Tores isplatiti

    Comment


    • aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
      Tores i Koke, možda prije 10tak godina. A za koji dan će igrati zajedno

      Comment


      • Ako je isina ovo sto se pise po spanskim medijima da ce Rojs u Atletiko onda ne znam ko ce izaci na kraj sa Atletikom, samo to bi znacilo da jedan od spiceva ide a to bi mogao biti Mandzo
        KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

        Comment


        • Ni danas nema odmaranja

          Comment


          • Danas Atletiko prestavlja Toresa. Visenta Kalderon polu pun













            "Ovo je jedan od mojih najsrecnijih dana u zivotu"!

            Last edited by Dule Krtola; 04-01-15, 12:32.

            Comment


            • Pun stadion docekao najveceg sina u novijoj istoriji, nadam se dobrim igrama EL NINJA
              KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

              Comment


              • oko 45 000 gledalaca. Fino,fino. Sad su kiksali i Real i Barsa, tako samo im se približili za korak. Al eto došao je Tores, i samo da bude od koristi i da nam pomogne oko završnice. On i Mandžo, na sredinu, Koke, Turan, Grizman... Pakao, pakao ekipa

                Comment


                • Koliko sam ovog coveka voleo u crvenom dresu. Cudno, nikada ga nisam zamrzeo i kada je onako sisacki napustio Enfild. Jedan od mojih omiljenih igraca, sve najbolje u Atletiku.

                  Comment


                  • samo da primjetim ovdje kod penala u akciji prije , tores dole oteo loptu garsia pogrijesio i lopta zavrsila u autu
                    KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                    Comment




                    • Comment


                      • Ovog oblaka treba nekome pokloniti, zali boze vode sto pije
                        KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                        Comment


                        • http://24newsplus.info/marco-reus-od...kirao-odlukom/

                          kako bi to lijepo bilo
                          KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                          Comment


                          • Ne znam jel iko javio ali Koke će biti van terena mjesec dana.. I Saul nije baš najbolje, a Godin igra sa maskom.
                            Last edited by Dule Krtola; 11-02-15, 22:12.

                            Comment


                            • Navodno je Mandžo na izlaznim vratima kluba.
                              Imam osjećaj da će na ljeto pola tima poć iz kluba zajedno sa Ćolom. Koke, Arda, Miranda, Huanfran, Godin i Raul Garsija su mi nekako najrealniji da odu iz kluba. Mislim da svima fali neki veći izazov i jači tim.
                              Spoiler
                              Koke i Arda u Liverpulu, Miranda i Huanfran u Junajtedu, Mandžo i Ćolo u Siti, Garsija i Godin u Arsenal

                              Comment


                              • Ja mislim da nece niko otici osim eventualno Mirande ne znam na cemu zasnivas takvo misljenje?
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X