Announcement

Collapse
No announcement yet.

Club Atlético de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ćerći već na zimu ide iz Atletika?!
    Možda i Oblak...

    2 pojačanja koja su nas koštala a već poslije 3-4 mijeseca idu, i prepostavljam da će ići po znatno manjoj cijeni. Ali ako ćemo realno Ćerćiju nisu dali priliku kako treba, Grizman takođe nije baš dobijao šanse ali koliko toliko je opravdavao to. Ali Ćerći da ide poslije 3-4 mijeseca, po meni jedna velika greška. Nek mu se da prilika u drugom dijelu šampionata i onda tek da vide na čemu su

    Comment


    • Kup kralja opet spaja Madriđane

      http://www.atletikomadridbalkan.com/2014/12/kup-kralja-opet-spaja-madriane.html
      Last edited by Dule Krtola; 20-12-14, 14:11.

      Comment


      • Godin: Želim ostati u Atletiku i u budućnosti!

        http://www.atletikomadridbalkan.com/...etiku-i-u.html
        Last edited by Dule Krtola; 20-12-14, 14:10.

        Comment


        • Uvod u meč između Bilbaa i Atletika
          http://www.atletikomadridbalkan.com/...-bilbaa-i.html
          Last edited by Dule Krtola; 20-12-14, 14:10.

          Comment


          • Tores se izgleda vraca u klub, po meni sjajne vijesti, mogao bi se mozda Mandzukic i prodati ako arapi ponude par miliona vise. Grizman i Tores bi mogli raditi cuda u spicu, samo da TRores podigne samopouzdanje malo a ne sumnjam u Coloa a to napravi kako treba.
            Korea takodjeu pogonu mada bi ga poslao na neku pozajmicu.
            Baptistao polako ulazi u formu 7 golova vec u Valjekanu.
            A jimenez mi je pogresna procjena, treba i njega na pozajmicu
            KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

            Comment


            • Mislim da prodaja Mandžukića ne dolazi u obzir u ovom momentu. Jako bitan igrač za igru Atletika a i sam Simeone ga dosta cijeni. Fernando, ako dođe, će morati čekati priliku sa klupe za početak čini mi se.

              Comment


              • Korea ide na pozamnicu u Rajo Valjekano, ako se ne varam. Mandžukić je glavni odgovoran krivac što Atletiko ide dobro u sva 3 fronta. Tores će dati na iskustvu ali nadam se da će donjeti razliku na tarenu. Samo sad da ne odu Koke i Arda , jer oni su stub sredine i bez njih igra nije ista

                Comment


                • mario suarez hoce da ide, po men bi ga mozda i trebalo prodati i davati vise sanse saulu, plus tu je i tores na pozajmici u portu
                  KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                  Comment


                  • Mario Suarez je igracina, ali ima problem sa povredama. Saula sam gledao dosta u mladjim selekcijama, pod Lopetegijem. Kvalitetan igrac, pouzdan, moze igrati na vise pozicija. S obzirom na godine Gabija i Tijaga, ne bi bilo lose zadrzati obojicu. Mada opet, i Koke moze odraditi posao kao jedan od dva centralna u Simeoneovom konceptu.

                    Suarezu se predvidjala ozbiljna uloga u selekciji Spanije, cini mi se da je igrao prosle godine protiv Urugvaja u Dohi.
                    Last edited by Bogi; 26-12-14, 11:21.

                    Comment


                    • Tores debituje protiv Reala, pročitah sad

                      Mario je klasa za sebe i ima iskustva tako da to treba atletiku

                      Comment


                      • Iako Junajted ovih dana i nema toliko problema sa cvrstinom u vezi, opet bih pjeske uzeo Suareza.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ćerći demantovao da prelazi u Milan...

                          Comment


                          • Originally posted by Dule Krtola View Post
                            Ćerći demantovao da prelazi u Milan...
                            www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                            Comment


                            • http://en.clubatleticodemadrid.com/n...s-returns-home

                              Comment

                              Working...
                              X