Announcement

Collapse
No announcement yet.

Club Atlético de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema sanse da prodaju Kostu i Filipea za samo 60, to i nije logicno jer otkupna klauzula Koste je 60 miliona i spominjalo se da ce Celzi platiti upravo toliko za njega, Luis Filipe ove godine uvjerljivo najbolji lije bek u Evropi i njega prodati ispod 30 miliona bi bilo samoubistvo jos poznavajuci cinjenicu da je Monako placao 25 u januaru i da je uprava to odbila. Juanfranov odlazak bi najlakse prebolio jer znaju nervirati njegova panicna ispucavanja ali u fazi napada je predobar i bila bi grehota raspariti ovaka par bekova ili stopera.Koke nece otici a za tibu bi bio veliki gubitak da ode u Celzi na klupu tako da je moguce pozajmica jos jednu sezonu
    KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

    Comment


    • Ljudi sta vi mislite o ovim pricama o Mirandi i Junajtedu?
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by KingEric7 View Post
        Ljudi sta vi mislite o ovim pricama o Mirandi i Junajtedu?
        Iskreno se nadam da neće.A i Mančester neće igrati u Evropi sljedeće sezone tako da nema svhe da dolazi tamo.U Atletiku ima šta oće.Uvjek igra,klub igra u Evropi,pariraju svima tako da logično je da ostane.A sada oće li neđe preći radi para,ne znam.
        To je neko moje mišljenje

        Comment


        • Španske novine As pominju da je Atletiko ponudio 13 miliona € za napadača Santosa?
          ...Leandro Damiao...

          Comment


          • Originally posted by KingEric7 View Post
            Ljudi sta vi mislite o ovim pricama o Mirandi i Junajtedu?
            Mislim da je i dalje u najboljim igrackim godinama, i ne cini mi se da je 25M preveliki iznos za igraca njegovih kvaliteta(imajuci u vidu kako se krecu cene), ali opet sumnjam da ce doci u Junajted. Tim pre sto je njegovo mesto u Atletiku zacementirano. Uz to, Simoneov tim ce, uz nekoliko ulaganja u slucaju da neki igraci odu, i dalje biti konkurentan.
            Last edited by Bogi; 28-05-14, 13:09.

            Comment


            • Evo nešto više o novom pojačanju

              Comment


              • Kako javljaju Engleski mediji Mancester Junajted je vec zavrsio posao sa Mirandom koji je platio 30 miliona koliko je iznosila otkupna klauzula.


                Prelazak Diega Ribasa u Fenerbahce je gotova stvar !






                Ovo stvarno postaje ozbiljno...Čemu sve ovo?
                Ima se para da se svi ti igrači zadržu i da se dovede eto barem jedan kvalitetan igrač.A oni sve prodaju.Ne znam šta oće sa ovima,da podmladi ekipu.AKo je tako onda ima moju podršku ako nije tako onda mi nije jasno,čemu sve to?!

                Comment


                • Ako je ovo tačno za Mirandu onda je tu Atletiko bio nemoćan. Naći će Simeone adekvatnu zamjenu, ne sumnjam.

                  Comment


                  • Oće,naće je.Ali oće li biti dostojna da zamjeni Mirandu? Imaju oni već onog Belgijanca ,koji je došao iz Ajax-a ali čisto sumnjam da on bože da zamjeni Mirandu.
                    Izvrsna zamjena za njega bi bio Stefan Savić.Ali to su samo moje bajke

                    Comment


                    • DIEGO KOSTA PROPUŠTA MUNDIJAL!?

                      http://www.atletikomadridbalkan.com/...-mundijal.html

                      Comment


                      • ANALIZA IGRAČA 2013/2014


                        http://www.atletikomadridbalkan.com/...-20132014.html

                        Comment


                        • Kakva glupost nase uprave, mirandi otkupna klauzula 30 miliona a luis filipeu 24, kakvi su to propusti, pa sada kada je klub u vrhu i igraci na vrhuncu mogu ih uvaliti za po 10 miliona vise a ne ovako, dodje ko hoce i uzima stam u se svidja.
                          Zato mi se spanska liga i ne svidja upravo zbog tih klauzula
                          KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                          Comment


                          • Atletiko pobedio Reala...u borbi za Rakitića!!! Jorgandžije bile konkretnije i "bacile na sto" bolju ponudu??? (izvor Marca.com)
                            Last edited by Bogi; 29-05-14, 17:25.

                            Comment


                            • MINI VIJESTI




                              Vrlo moguć prelazak Davida Vilje u New York City (koji su inače franšiza Mančester Sitija) i to na 3 godine?


                              Agent Arde Turana izjavio da ima ponudu na stolu...od strane Mančester Junajteda!!!


                              Atletiko ima naslednika i za Filipea Luisa!
                              Giljerme Sikera je najozbiljniji kandidat za poziciju levog beka, a prvak Portugala je već angažovao njegovog naslednika.


                              Barsa u toku jučerašnjeg dana napravila prvi korak u želji da dovede Mirandu !!!
                              Ovakvi igraci se cene! ! !



                              Desni bek Atletika nema nameru da poput mnogih saigrača napušta Madrid. Ne zanimaju ga ni bolji uslovi u drugim klubovima...
                              Šampionski tim Atletiko Madrida sigurno neće ostati ni u približnom istom sastavu naredne sezone, ali ako zbog nekoga Dijego Simeone ne mora da brine to je onda defanzivac Huanfran. Prema pisanju španskog lista As odlični desni bek po drugi put je odbio ponudu Arsenala da se preseli i London.

                              Navodno, tvrdi isti izvor, on je leta 2013. imao spreman ugovor na Emirejtsu po kome bi zarađivao četiri puta više nego na Visente Kalderonu, ali je tada odlučio da prihvati ponudu Atletika za nastavak saradnje do 2017. Arsen Venger očigledno nije planirao da odustane posle prvog odbijanja, pa je prethodnih dana pripremio novu ponudu. Ipak, odgovor je bio isti - ne. As navodi da iskusni defanzivac nema nameru da napušta Madrid jer mu se mnogo dopada pozitivna atmosfera u samom klubu i sjajni odnosi u svlačionici.

                              Huanfran je dete Reala, ali za Kraljevski klub je odigrao svega šest utakmica. Potpunu afirmaciju stekao je u Osasuni između 2006. i 2011, a po dolasku u Atletiko došao je i do dresa reprezentacije. Iako mu je već 29 godina interesantan je mnogim klubovima, pogotovo nakon sjajne protekle sezone u kojoj je bio jedan od nosilaca igre Simeoneovog tima.
                              Last edited by Dule Krtola; 29-05-14, 17:39.

                              Comment


                              • Mini Vijesti




                                - Sledeće nedelje ćete dobiti zvaničnu informaciju o mojoj budućnosti - izjavio je u toku dana Tibo Kurtoa sa velikim osmehom na licu.


                                - Želim ostati ovde - najnovija je Kokeova izjava!
                                Imamo fenomenalnu sezonu iza sebe i ponosni smo što se veliki klubovi interesuju za naše igrače.Generalni direktor Migel Anhel je rekao da nema potrebe za mojom prodajom pošto klub finansijski stoji dobro i da će nastaviti projekat kako bi postali još veći klub!!!
                                Last edited by Dule Krtola; 30-05-14, 13:28.

                                Comment

                                Working...
                                X