Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1 Grande Premio Petrobras do Brasil (Sao Paulo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossini View Post
    ..nzm..ne slazem se tu sa tobom..na sta da budu ponosni???
    Na to sto su preobrazili F2012 od bolida koji jedva skuplja poene do bolida koji je redovno na podijumu. Rekoh vec, glupo je sto je dozvoljeno da do toga dodje, ali kad je vec doslo - odradili su najveci posao u toku godine. Red Bull je imao malo da nadoknadi, ali McLaren je, npr. uspeo da prokocka svu prednost koju su imali na pocetku sezone.

    McLaren je provalio hard-core Tifosi koji je radio u kopirnici u koju je Coughlan poslao zenu da kopira ono sto je Stepeny doneo (istinita prica). Ferrari bi ostao u blazenom neznanju i verovatno ne bi uzeli ni vozacku titulu 2007.
    Last edited by Vanja #66; 26-11-12, 07:09.

    Comment


    • Originally posted by Vanja #66 View Post
      Na to sto su preobrazili F2012 od bolida koji jedva skuplja poene do bolida koji je redovno na podijumu. ....

      McLaren je provalio hard-core Tifosi u koju je Coughlan poslao zenu da kopira ono sto je Stepeny doneo (istinita prica). Ferrari bi ostao u blazenom neznanju i verovatno ne bi uzeli ni vozacku titulu 2007.
      ...ti si mislio na 2012-tu u odnosu na 2011-tu...ok,ali 2010 nije tako daleko u odnosu na danas..te greske jednostavno nisu smeli sebi dozvoliti,pogotovo nakon 40 poena prednosti,slozices se..
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Maric91 View Post
        Malo sam razmisljao o tome.Retko kada vidis vozaca da mora da odustane kada vodi trku, a Hamiltonu je u roku od dva meseca uspeo u tome tri puta i time dao mali doprinos Fetelovoj tituli i bas od njegovog odustajanja u Singapuru Fetel pravi niz od cetiri pobede sto je na kraju i presudilo.A on je u ovoj sezoni skupio 4 pobede i od svih vozaca imao najvise pol-pozicija(7) i samo je dva puta uspeo to da materijalizuje.Na neki nacin mi je krivo sto nije ostao do poslednje trke u konkurenciji za titulu.

        U poslednjoj trci dobio miks paket. Prvo kiks mehanicara u boksu na koje smo navikli, pa ispao iz trke ne svojom krivicom.
        ..sve je to tako,medjutim "jednom dok se ne smraci,drugom ne moze da svane"..tako da Fetel na to nije sigurno racunao,vec je vozio, i vozio i vozio i borio se,kako on tako i RB..da se nije to izdesavalo LH,i da je MC bio nesto agilniji u svim segmentima,ako tako mogu da se izrazim,sumnjam da bi Fetel dosao u poziciju da osvoji titulu..ali to je ono,sta bi bilo kad bi bilo,tako da..sve u svemu steta za njega,mogao je vise da profitira u MC nego sto jeste..ono sto mi se takodje dopada,a Vanja je to napisao,je ta cinjenica da to nije vise onaj isti LH od prosle i ranijih godina..pre svega msm na njegove ludorije kako na pisti tako i van nje,i da mi je ta promena za njega takodje izazvala neko sazaljenje..da nije bilo toga,ne bih se mnogo sazalio na njegove pehove..
        Last edited by Rossini; 25-11-12, 21:21.
        sigpic

        Comment


        • E pa da ja dam svoje vidjenje trke,prvo sve cestitke Vettelu na danas osvojenoj tituli a Alonsu zelim vise srece drugi put,znaci vec treci put gubi titulu za par bodova,sto se tice trke,nista se manje nije ocekivalo od Brazila,trka je ispunila sva ocekivanja i po meni najbolja trka ove sezone.

          VETTEL- imao je veoma los start i zajedno sa Webberom je startovao unazad sto je omogucilo Massi da ih prodje obojicu,nekoliko krivina kasnije Vettel je imao incident sa Sennom,gde je Senna izvukao deblji kraj a Vettel se izvrteo i zavrsio na zacelju te je kasnije poceo polako da se vraca,kasnije se borio za pozicije od 5-8 mesta i na kraju zavrsio sesti sto mu je bilo dovoljno da osvoji titulu.

          ALONSO-jos jednom gubi titulu od Vettela,poceo je dobro dosao do cetvrtog mesta,ono sto mi se ne svidja i ono sto niko ne spominje je to da je SC danas izasao zbog njegovog jadikovanja,razumem da je bil opasnih delova na stazi ali niko se ne zali vec on i naravno prednost Buttona i Hulkenberga od jednog minuta u odnosu na Alonsa je postala 1-2 sekunde,medjutim Alonso bas nije profitirao iz toga i on ce napredovati tek kada bude doslo do incidenta izmedju Hamiltona i Hulkenberga gde je Hulk izbacio Hamiltona iz trke i posle je dobio kaznu koja je po meni skroz zasluzena bez obzira sto je to bio trkacki incident i to je Alonsu omogucilo da dodje na drugo mesto ali to nije bilo dovoljno i opet mu titula izmice zamalo.

          BUTTON-pobednik danasnje trke na pocetku se borio sa Hamiltonom a kasnije i sa Hulkenberogm jos jednom je pokazao da je sjajan takticar i kada su svi otisli u boks po zelene gume on je ostao na stazi i to se ispostavilo kao pravilna odluka ali kasniej ce to biti neutralisano SC.Posle ga obilazi Hulkenberg a kasnije i Hamilton,da bi od nesretnog 55-og kruga on preuzeo vodjstvo zahvaljujuci ,,fenomenalnim'' potezom Hulka i na kraju zadrzao to vodjstvo do kraja trke,svaka cast na zasluzenoj pobedi.

          HULKENBERG-covek koji je definitivno danas najvece iznenadjenje i koji je pokazao odlicnu voznju sve do incidenta na kraju je uzeo cetvrto mesto.

          MASSA-preporodjeni Massa koji zadnjih nekoliko trka vozi bolje od Alonsa je danas odradjivao fantastican posao za Alonsa i uradio je sve sto je mogao da pomogne Alonsu,imao je odlican starti dosao je na drugo mesto probivsi se ispred Buttona ali ga je brzo izgubio,kasnije je predugao ostao na stazi na losim gumama,tj imao je los zavrsetak prvog stinta,na kraju je uspeo da uzme odlicno trece mesto i zajedno sa Alonsom osigura drugo mesto u konstruktorskom sampionatu.

          HAMILTON-ne znam sta da kazem,covek ju po treci put oduzeto vodjstvo ali ovaj put incidentom,prvo je imao los prvi pit stop a posle kad je Hamilton uspeo da vrati svoje prvo mesto obisavsi Buttona i iskoristivsi gresku Hulkenberga je imao incident sa Hulkom nakon cega je zavrsio trku,da je uspe da zavrsi prvi ili drugi a verujem da bi uspeo,on bi sad bio treci u sampionatu a Kimi cetvrti.Eto jedino sto mogu da kazem da sa velikim iscekivanjem ocekujem sledecu sezonu da vidim kako ce funkcionisati Hamilton i mercedes,nadam se dobro.

          RAIKKONEN-ne moze da prodje trka a da nas Kimi ne zasmeje ili odusevi tako je i danas malo skrenuo sa puta,nakon sto je napravio gresku u zadnjoj krivini i otisao drugi putem a da stvar bude smesnija on nije odmah stao vec je nastavio dalje da bi se na kraju okrenuo i istim putem nazad,posle trke [B] Kimi tvrdi da zna sta je radio i da mu se ovo vec desilo 2001 godine i da je tada ograda bila otvorena ali je danas bila zatvorena a najjaca stvar je sto je rekao da ce se on licno pobrinuti da ta kapija bude ponova otvorena http://f1fans.com.hr/index.php/16-vi...-gdje-sam-isao evo linka gde je dao tu izjavu.Raikkonena je danas bilo na celoj stazi,pitam se koliko flasa vodke je popio pre trke,na kraju je zavrsio deseti i zadrzao trece mesto u sampionatu.Eto,znaci Vettel postao najmladji trostruki sampion,cestitam mu na tome iako su za mene licno i Hamilton i Alonso oduvek bili i bice bolji vozaci i samo da kazem da jedva cekam sledecu sezonu i nadam se da ce biti jos ludja nego ova
          Miljkonen

          Comment


          • Morao sam malo da editujem, ipak je ovako bar malo citljivije. Razumem ja inspiraciju ali treba i o ovome bar malo brinuti.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Morao sam malo da editujem, ipak je ovako bar malo citljivije. Razumem ja inspiraciju ali treba i o ovome bar malo brinuti.
              zahvaljujem najlepse na tome,samo sto sam ja nesposoban da to izvedem,sram me bilo ali tako je ali u svakom slucaju hvala
              Miljkonen

              Comment


              • Originally posted by Infinity miki View Post
                ALONSO-ono sto mi se ne svidja i ono sto niko ne spominje je to da je SC danas izasao zbog njegovog jadikovanja
                A ne uopste jer je Rosberg probusio pneumatik na krhotinama?

                Comment


                • http://mladenjergovic.com/novi-kaiser
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vibe View Post
                    A ne uopste jer je Rosberg probusio pneumatik na krhotinama?
                    i kao sto sam napisao ispod razumem da je bilo opasnih delova i da je Rosbergu nastradala guma zbog toga ali od svih vozaca na stazi bas on da se zali
                    Miljkonen

                    Comment


                    • Originally posted by Infinity miki View Post
                      i kao sto sam napisao ispod razumem da je bilo opasnih delova i da je Rosbergu nastradala guma zbog toga ali od svih vozaca na stazi bas on da se zali
                      A otkud ti znas ko se sve zalio,oni ljudi emituju samo ono sto smatraju najzanimljivijim pretpostavljam,treba sad da emituju Karthikeyana kako se zali.

                      A taj Jergovic deluje kao odlican strucnjak,ali toliko je neobjektvan da nije vredan citanja nekad.
                      Last edited by Vibe; 25-11-12, 22:48.

                      Comment


                      • Taj Jergovic zna apsolutno sve o sportu, veoma mu je blizak odnosno deo je F1.. inace preferira Hamiltona

                        Pre par godina zanimljiviji mi je bio studio HRT-a sa njim kao gostom nego same trke
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Da mi ovekovecimo ovaj dogadjaj :







                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by ClayWarrior View Post
                            Taj Jergovic zna apsolutno sve o sportu, veoma mu je blizak odnosno deo je F1.. inace preferira Hamiltona

                            Pre par godina zanimljiviji mi je bio studio HRT-a sa njim kao gostom nego same trke
                            ..nesumnjivo je da covek poznaje dosta F1,medjutim on uvek za Alonsa ima neki suvisan komentar..kad god se nesto dogadjalo u vezi sa njim,i da jeste i da nije on je njega omalovazavao..necu da budem zajedljiv sad,ali pratiti Kobajasija,Senu,Maldonada,Petrova itd,na radiu danas nije bilo ama nimalo interesantno,ali se zato reditelj prenosa potrudio da prenosi sta kazu Fetel,Alonso,i naravno Kimija,jer on uvek ima sta da poruci timu....ipak su njih dvojica bili danas glavni akteri trke,jer se naravno odlucivalo o sampionu..e sad,sto neko to komentarise kao plakanje Alonsa u trenutku njegove nemoci(fererijeve nemoci pre svega,da budem jasan) da dodje na vrh,a pritom daje informacije timu koje mi ne vidimo aposlutno,da bi reagovali,jer se ipak odlucuje o tituli,po meni je apsurdno...svi su preko radia rekli o tim krhotinama..komentatori na SKY-u su to isto komentarisali o cemu i mi sad ovde..tako da Jergovic treba malo da smanji dozivljaje,bar sto se Alonsa tice..da je kojim slucajem uzeo sada 5-tu titulu(a trebao je bez daljeg),on bi ga vellicao i pricao hvalospeve na njegov racun..jos jedan primer za to o cemu ja govorim je prenos na HRT-u 2010 god,kad ga je upravo voditelj(ne znam ime,a i nebitno je) potsetio na razliku u klasi izmedju Alonsa i Luisa,njihove obrasce ponasanja i voznje,ko je gde poceo i na kakav nacin,gospodin Jergovic je odjednom ostao nem..tako da to ne stoji to bas tako..mene samo cudi da njegovo znanje i poznavanje tematike F1,sebi daje za pravo da o nekome,pa gle jos cuda taj neko je Alonso,pise na tako,pa slobodno mogu reci bezobrazan nacin....plakao Alonso,i tako zbog njegovih suza ,direktor trke naredjuje SC izlazak na pistu,da se ne bi ovaj ugusio od plakanja sto gubi titulu..nije nego..

                            EDIT
                            ..i jos jedan primer za to o cemu ja pricam,se desio 2007 god,kada je nalupao(prosto tako moram da se izrazim) u jednoj emisji isto na HRT-u,a povodom Kimijeve titule,kako je finac osvojio preko Alonsa????ejjj..???pa sve cavke i svrake ovog sveta znaju da je Alonso bio sabotiran(i da to nije bilo tako Alonso bi bio prvak te godine u to nema sumnje posle svega sto je isplivalo nakon odlaska Alonsa u ferari) od strane MC na racun Luisa,samo da bi englez bio prvak..a i osporiti Kimija je totalna glupost..ali dobro,i vrhunskim poznavaocima izleti ponekad(u njegovom slucaje malo cesce)glupost,balkan je to..
                            EDIT
                            .. i da budem sad zajedljiv do kraja,cudi me da nije rekao kako je taj ferari samo znao da vozi Schumi,isto kao sto je samo Stroner znao da vozi dukati,posto na balkanu ocito znaju za neke neverovatne stvari za koje svet jos ne zna..zato su balaknski komentatori i novinari tu da im to saopste....omfg
                            Last edited by Rossini; 26-11-12, 01:54.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Rossini View Post
                              ...ti si mislio na 2012-tu u odnosu na 2011-tu...ok,ali 2010 nije tako daleko u odnosu na danas..te greske jednostavno nisu smeli sebi dozvoliti,pogotovo nakon 40 poena prednosti,slozices se..
                              Izbacen je u prvoj krivini 2 puta nakon te pauze. Fortuna mu je zabiberila zivot do kraja... Sta je Ferrari mogao povodm toga da uradi? Da kaze da su odlucili da Massine poene prepisu Alonsu, zato sto je cele godine zavrsavao ispred njega?

                              Originally posted by Rossini View Post
                              .. i da budem sad zajedljiv do kraja,cudi me da nije rekao kako je taj ferari samo znao da vozi Schumi,isto kao sto je samo Stroner znao da vozi dukati,posto na balkanu ocito znaju za neke neverovatne stvari za koje svet jos ne zna..zato su balaknski komentatori i novinari tu da im to saopste....omfg
                              Ovo sam oplakao...

                              Comment


                              • Moze biti Rosini, veruj mi da sam potpuno zaboravio na njega od kad se skrembluje HRT.. bas sam se obradovao linku ka njegovom sajtu od pre neki dan, ko zna kada bi meni palo na pamet da ga trazim u Google-u
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X