Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 Formula 1 United States Grand Prix (Austin)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by NebojsaNS View Post
    Ako ima toliko losiji bolid i ne treba da osvoji titulu. Prosto i jednostavno. Titula u automoto sportu se osvaja sinergijom dobre masine i jos boljeg vozaca. Svakako je glupo nekome prizivati nesrecu u ovako rizicnom okruzenju, ko zna sta se sve moze desiti. Kada se samo setim tvoje radosti kada je Vini slomio nogu... Odrasti malo, nije sport pitanje zivota i smrti.
    koji vini bre ?

    edit : paseko ?

    edit 2 : gde njega nadje i nije tacno da sam se radovao ;)
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • #47
      Originally posted by NebojsaNS View Post
      Zato sto su u Ferariju uvek razbojnici sta god radili.
      A, da... Ponekad to potpuno smetnem s uma... Silly me.

      Comment


      • #48
        Originally posted by Vanja #66 View Post
        Ferrari cele godine nije imao problema sa pouzdanoscu bolida, Alonso je promenio menjac besplatno posle Spa, ali Massa nije imao tu privilegiju, tako da je svakako u losijoj poziciji. Ovo je trebala da bude 4. trka za taj menjac tako da mu je bio kraj radnog veka spreman u svakom slucaju... Webber je menjao menjac u toku evropskog dela sezone, nakon pobede u Britaniji kad je izjavljivao da nema nameru da pomaze Sebastianu, pa je na sledecoj trci u Nemackoj odjednom morao da menja menjac. Inace, kvalifikaovao se iza Vettela. Zasto to tad nikom nije bilo sumnjivo? Zato sto je misao budalastina, kao i ova. Zasto bi Ferrari oduzimao mesta Massi kad je Massa vec pustao Alonsa na samoj trci?
        Zasto bi bilo sumljivo ako se kvalifikovao iza Vetela, i nije isto kad ga Masa propusti na trci i bolje startno mesto
        pogotovu kad je nekoliko auta izmedju.

        Comment


        • #49
          Isti djavo , vec vidjeno ove sezone kad je VET-WEB , Veber zagradi sve ove iza a Fetel odlepi napred , cak kad je Veber bio prvi pre 4-5 trka ono propustio bukvalno Seba
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • #50
            Budimo realni,Massa je tj Massi su promenili menjac zbog Alonsa i mislim da je odluka ispravna od strane Ferarija.Svaki santimetar znaci,a Massa se ne bori ni za mesto u sampionatu ni za novi ugovor....

            Comment


            • #51
              Ja znam da je Ferrari na losem glasu zbog timskih naredbi, ali nema sanse da su Massi promenili menjac zbog Alonsa. Kao prvo, Massa je i ranije propustao Alonsa na stazi tako da su mogli opet tako nesto da odrade, pri cemu bi izgubio samo jednu poziciju, a ne ovako...
              sigpic

              Comment


              • #52
                Originally posted by Alen P View Post
                Zasto bi bilo sumljivo ako se kvalifikovao iza Vetela, i nije isto kad ga Masa propusti na trci i bolje startno mesto
                pogotovu kad je nekoliko auta izmedju.
                Turska 2010...

                Slazem se, nije isto. Lakse je kad je Massa ispred jer druge moze da blokira pre i nakon sto ga Alonso prestigne.

                Comment


                • #53
                  Za mene je sve ovo pokusaj iz ocaja...Kao i pre 2 godine , ne znaju vise sta da urade da bi dobili titulu ....
                  Nadam se samo da Alonso nece ispasti vec u prvoj krivini, jer sam svaku nadu izgubila juce na kvalifikacijama, razlika je velika , ocaj ocaj ocaj....

                  Comment


                  • #54
                    Sky Sports

                    http://www.vipboxsports.eu/motorspor...am-online.html

                    Comment


                    • #55
                      Pre nekog vremena se pojavila vest da Red Bull razmislja da promeni Webberu menjac (ili makar polomi pecat FIA-e) da bi vratili Alonsa na prljavu (u ovom slucaju zapravo - cistu) stranu...

                      Comment


                      • #56
                        To jednostavno nema smisla. Na taj nacin Alonso bi stekao vec 3 pozicjie u odnosu na kvalifikacije. Mislim da je to prevelika cena koju Red Bull nije spreman da plati... Mislim, ovako imaju Webbera koji bi ( u iovako brzem bolidu) zadrzavao Alonsa, ako bi ovaj uopste i prismrdeo vrhu poretka u trci.

                        Pa zar je ta strana staze toliko prljava da svi timovi ovoliko kalkulisu?

                        Comment


                        • #57
                          http://us4.chatzy.com/94308834298629 da se polako skupljamo ako ima zainteresovanih
                          Miljkonen

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
                            To jednostavno nema smisla. Na taj nacin Alonso bi stekao vec 3 pozicjie u odnosu na kvalifikacije. Mislim da je to prevelika cena koju Red Bull nije spreman da plati... Mislim, ovako imaju Webbera koji bi ( u iovako brzem bolidu) zadrzavao Alonsa, ako bi ovaj uopste i prismrdeo vrhu poretka u trci.

                            Pa zar je ta strana staze toliko prljava da svi timovi ovoliko kalkulisu?
                            Ako si gledao slobodne treninge kad su vezbali start(posebno Webberovu probu) video bi koliko praznog hoda imaju pneumatici dok ne uhvate malo gripa.

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
                              To jednostavno nema smisla. Pa zar je ta strana staze toliko prljava da svi timovi ovoliko kalkulisu?
                              Kazu Lewis i Felipe da je jako klizavo, sto je i logicno s obzirom da je nova staza. Ima to smisla i te kako pogotovo ako uzmes da je Veber los starter i mogao bi da padne iza Alonsa brzo kao u Abu Dabiju.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by Vibe View Post
                                Ako si gledao slobodne treninge kad su vezbali start(posebno Webberovu probu) video bi koliko praznog hoda imaju pneumatici dok ne uhvate malo gripa.
                                Nisam bio u mogucnosti da ispratim ni treninge niti kvalifikacije.

                                Znaci, toliko je lose...

                                @ Nebojsa

                                Ok, verujem.
                                Last edited by 3 sekunde u reketu; 18-11-12, 18:26.

                                Comment

                                Working...
                                X