Announcement

Collapse
No announcement yet.

NCAA Basketball 2012-2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Расплет пред битке за конференцијске титуле. Прегршт добрих дуела http://espn.go.com/mens-college-bask...?date=20130309 и http://espn.go.com/mens-college-bask...?date=20130310 ..... UCLA су убацили на 23 позицију пред кључне окршаје. Штета, најбоље им је било док су били АУТСАЈДЕРИ изван најбољих 25....
    винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

    Comment


    • Ako nemate nista pametnije da radite preporucujem utakmicu Kansas vs Baylor. Ima zanimljivih igraca poput McLemore-a, Withey-a sa Kansasa i Austina i Jacksona sa Baylora

      Comment


      • Počele su visinske pripreme za martovsko ludilo, tako da odgledah danas kombinovano par utakmica.
        Wahington- UCLA (ili što bi Denda rekao univerzitet UKLA)
        Arizona- Arizona State
        Notre Dame- Louisville (prethodna utakmica ovih timova išla u pet produžetaka)

        Nisam našao link za Texas Tech vs Texas,a hteo sam da vidim ovog Dejana Kravića (kanadski Srbin). Tužno je koliko za sve ove godine nijedan naš kršten igrač nije izašao iz NCAA košarke.

        Čeka se Duke- Carolina.

        Comment


        • Ima na Texas-u jedan Grk koji je koliko sam video odlican potencijal, jebem ti ne mogu da se setim sad kako se zove, nesto pocinje prezime na Papa.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Papapetrou

            Comment


            • Originally posted by T-Mac View Post
              Ima na Texas-u jedan Grk koji je koliko sam video odlican potencijal, jebem ti ne mogu da se setim sad kako se zove, nesto pocinje prezime na Papa.
              Jel nije mozda Papanikolau

              Comment


              • Ima na Micigenu jedan lik Litvanskog porekla...Stauskas. Mozda i najbolji koledz suter trenutno.

                Comment


                • 'Oce biti igrac od Kilicli-a sa WVU-a? Ja kad god sam ga gledao bio je odlican. Naravno, nece on imati veze sa NBA ligom, al' onako mogao bi da bude dobar evropski centar.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    'Oce biti igrac od Kilicli-a sa WVU-a? Ja kad god sam ga gledao bio je odlican. Naravno, nece on imati veze sa NBA ligom, al' onako mogao bi da bude dobar evropski centar.
                    Neam pojma pravo da ti kazem...Verujem da ce biti dobar igrac, ali nista specijalno. Mada nisam ga nesto preterano gledao.

                    Comment


                    • Michigan vs Indiana
                      http://www.firstrow1.eu/watch/174129...-michigan.html

                      U 23:00 Virginia vs Maryland. Kod gostiju obratiti posebnu paznju na Ukrajinca Alexa Lena, centra, podseca me malo na Valancijunasa.

                      Comment


                      • Sutra na ESPN-u u 12 cini mi se finale Sun Belt-a, pa u 2 finale WCC-a, to ko ne pogleda moz' da se ispise sa foruma.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Obe utakmice koje sam preporučio otišle na jednu loptu.
                          Zeller presudio Wolverines-ima, a Virginia i Maryland igrali produžetak.

                          Comment


                          • U 12 prvo ide finale Sun Belt-a Western Kentucky - Florida International, a onda u 2 lepotica, prva ekipa zemlje Gonzaga protiv australijskog St Mary's-a, dva odlicna tima i dosta dobrih igraca, napisacu nesto vise o obe utakmice ako stignem.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
                              Obe utakmice koje sam preporučio otišle na jednu loptu.
                              Zeller presudio Wolverines-ima, a Virginia i Maryland igrali produžetak.
                              Гледао сам окршај Индијане и Мичигена - одлична утакмица, цијело вријеме играло се кош за кош и на крају 2 невјероватна преокрета. Наставак доноси само још боље игре обје екипе...
                              винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                              Comment


                              • Evo na brzaka nesto o prvoj tekmi, pocinje Zvezda za pola cuke, a trebalo bi se i istusirati posle treninga (valjda, jebem li ga), pa cu skratiti. Bice mozda cak i zanimljivija tekma od one druge, ali svakako nece biti to taj kvalitet.


                                E, ovako, igrace Western Kentucky Hilltopers-i i Florida International Golden Panthers-i. WKU je ove sezone imao skor 19-15 uz 10-10 unutar konferencije, a FIU 18-13 i 11-9 protiv drugih ekipa iz Sun Belt Conference-a. Turnir je inace bio ludilo sto dovoljno govori cinjenica da ce se u finalu naci cetvrti i sesti nosilac. WKU je ovaj turnir prosle sezone osvojio kao sedmi nosilac, tako da im nisu strani ovakvi podvizi. Na putu do finala su savladali prvo ULM sa 74-60, zatim treceg nosioca South Alabama-u sa 62-59 i na kraju u polufinalu drugog nosioca Arkansas State sa 58-56. Sa druge strane, FIU je prvo u cetvrfinalu bio bolji od Arkansas Little Rock-a, a zatim je fantasticnom igrom u polufinalu bio bolji od prvog nosioca Middle Tennessee-a sa 61-57, prekinuvsi im niz od 17 uzastopnih pobeda i mozda cak i san o prolasku na NCAA turnir!


                                Sto se tice ekipa konkretno, udarna igla Western Kentucky-a je bez premca bek TJ Price. Price je na ovom turniru belezio redom 18, 22 i 24 poena i glavni je krivac sto se njegov univerzitet ponovo nalazi u finalu konferencijskog turnira. 93. je godiste, sophomore i videcemo da li ce nastaviti ovako da se razvija. Treba napomenuti i da je u ova 3 meca dodao i 14 skokova i 4 ukradene lopte, kao i da je lider svoje ekipe po poenima sa 15.5 po mecu, a takodje belezi i 4.4 skoka i 2.5 asistencije. Igraci koje jos treba spomenuti jesu cetvorka George Fant koji je drugi strelac i prvi skakac tima sa 12.7 poena i 6.6 skokova, plejmejker Jamal Crook koji je prvi asistent i treci strelac, kao i Brandon Harris-a sa klupe koji je bio vrlo znacajan u polufinalnom duelu.


                                Kod FIU-a prva violina jeste krilni centar Tymell Murphy koji je izabran u First Team All SBC sa 15 poena, 6.7 skokova, 1.8 ukradenih i 1.1 blokadom po mecu. Njegov partner u reketu je Jerome Frink koji postize 10.6 poena i 6.2 skoka, dok su na perimetru glavni igraci Malik Smith (14.1 ppg) i Cameron Bell (8.5ppg). Takodje, ne sme se zaboraviti ni plejmejker Deric Hill koji je bio najbolji u polufinalu sa 16 poena i 6 asistencija.


                                Western Kentucky dolazi u ovo finale posle 3 teske utakmice odigrane u isto toliko dana, a konkretno prethodne dve su dobili sa ukupnom razlikom od 5 poena. U polufinalu su sutirali ocajnih 34.6%, ali su to nadoknadili sjajnom timskom odbranom spustajuci ASU na 37% i iznudivski im cak 18 izgubljenih lopti. TJ Price je bio ubedljivo najbolji sa 24 poena i 7 skokova. Generalno u sezoni, WKU ima skroman napad sa nekih 67 poena po mecu, ali i protivnike spustaju na samo 66.


                                FIU je "laksi" za jednu utakmicu, ali su takodje odigrali dve tesne utakmice. Na turniru igraju zaista bolesnu odbranu gde primaju svega 55 poena po mecu, a tokom sezone je taj broj bio isti kao kod WKU-a - 66 i dozvoljavajuci protivnicima svega 18 pogodjenih suteva iz igre. Fascinantno je da su polufinale protiv naizgled nepobedivih Blue Raiders-a dobili sa svega bas tih 18 pogodaka iz igre, ali su sa penala bili izuzetni pogodivsi 18 od 22. U regularnoj sezoni, napad je postizao 70 poena po mecu.


                                Ove sezone su vec odigrali dva meca, svako je dobio na svom parketu i treba ocekivati jednu ludu utakmicu na mali broj poena. Kao sto vidite i sami, mozda necemo uzivati u nekoj lepoti jer ce biti tvrd mec, ali ludilo i neizvesnost nece izostati. FIU je savladao prvu ekipu konferencije i sigurno im je samopouzdanje na visokom nivou, ali je WKU ovo vec radio nekoliko puta i iskustvo je na njihovoj strani.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X