Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 2 (5. November - 11. November)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    ESPN kaze da je vec odleteo.

    Los Angeles Lakers coach Mike Brown has been fired after a 1-4 start to the season, a source tells ESPNLosAngeles.com's Ramona Shelburne.
    http://espn.go.com/los-angeles/nba/s...wn-source-says

    As USA Today first reported, Mike Brown has been fired as Lakers coach.
    Within past 24 hours, Lakers GM Mitch Kupchak had pushed ownership to give Mike Brown more time before firing him, sources tell Y! Sports.
    Woj potvrdjuje.

    Comment


    • #47
      Pa bilo je vreme...

      Comment


      • #48
        Vratice se on na ESPN da analizira utakmice u NBA Tonight

        Comment


        • #49
          Ali Mike D`Antoni krv ti jebem, ono brkato stvorenje... U predinfarktnom stanju sam.
          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

          Comment


          • #50
            Originally posted by Ernesto View Post
            Ali Mike D`Antoni krv ti jebem, ono brkato stvorenje... U predinfarktnom stanju sam.
            Nije valjda on prvi kandidat?
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • #51
              pa bilo je vreme da ga otpuste , ovo nije islo

              edit : ne samo Mike D`Antoni
              Last edited by Lord Aleksoni; 09-11-12, 18:36.

              Comment


              • #52
                Originally posted by T-Mac View Post
                Nije valjda on prvi kandidat?
                On i Jerry Sloan. Sto je najgore neki tipovi na tviteru tvrde da bi on bio najbolje resenje. Sta je s ljudima ovih dana? Ovaj jedan kaze Don Nelson... WTF!?

                Mislim zna se, ako ne uspeju da dovuku bolesnog Phil-a, nek` mole Larry-a Brown-a, onda Shaw pa tek onda Sloan.
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • #53
                  I McMillan je jedan od kandidata, al` to je prica jos od pre 4-5 dana. Sheridan je postavio onu anketu pre nekoliko dana, sigurno su oni nesto znali da se sprema.
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • #54
                    Ja mislim da ce Larry ili Sloan preuzeti ekipu, tesko da ce se Mitch ponovo igrati sa izborom trenera. I dalje mislim da je napravljena sistemska greska kad je Shaw iskuliran, to se nije smelo desiti.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • #55
                      GAME OF THE NIGHT #1



                      DALLAS MAVERICKS vs NEW YORK KNICKS




                      STARTING LINEUPS


                      1
                      Darren Collison

                      Stats against New York in the last regular season:
                      12.7 PPG
                      4.3 RPG
                      3.0 APG
                      Jason Kidd

                      Stats against Dallas in the last regular season:
                      Has not played any game
                      1
                      2
                      O.J. Mayo

                      Stats against New York in the last regular season:
                      18.0 PPG
                      8.0 RPG
                      0.0 APG
                      Raymond Felton

                      Stats against Dallas in the last regular season:
                      17.0 PPG
                      3.0 RPG
                      4.0 APG
                      2
                      3
                      Jae Crowder

                      Stats against New York in the last regular season:
                      Has not played any game
                      Ronnie Brewer

                      Stats against Dallas in the last regular season:
                      4.0 PPG
                      2.0 RPG
                      0.0 APG
                      3
                      4
                      Brendan Wright

                      Stats against New York in the last regular season:
                      5.0 PPG
                      1.0 RPG
                      1.0 BPG
                      Carmelo Anthony

                      Stats against Dallas in the last regular season:
                      6.0 PPG
                      8.0 RPG
                      1.0 APG
                      4
                      5
                      Chris Kaman

                      Stats against New York in the last regular season:
                      12.0 PPG
                      8.0 RPG
                      6.0 APG
                      Tyson Chandler

                      Stats against Dallas in the last regular season:
                      10.0 PPG
                      9.0 RPG
                      2.0 BPG
                      5


                      -Odlucio sam se da vam predstavim derbi veceri Dallas Mavericks vs. New York Knicks. Ove dve ekipe i pored problema sa povredama igraju fantasticnu kosarku. Znamo da obema ekipa od pocetka sezone nedostaju Nowitzki sa jedne strane, a Stoudemire i Shumpert sa druge. Zbog toga njihove igre i rezultati jos vise dobijaju na znacaju. Pored toga, veceras necemo videti Mariona i Camby-a, takodje dva vrlo bitna igraca. Zanimljivo je da su Mavericksi drugi, a Knicski treci u ligi po broju postignutih poena po utakmici, a jos je zanimljivije to da su Knicski najbolja odbrana lige, bar kada gledamo broj primljenih poena po utakmici. Ja sam to otkrio pre par minuta i nisam mogao da dodjem sebi. Onda sam malo razmislio i setio se prosle njihove utakmice. Zaista treba cesitati Woodsonu zbog cinjenice da je od jedne ocajne odbrabene ekipe napravio jednu odlicnu. Videcete i veceras koliko to dobro izgleda. Preuzimanje je dovedeno do savrsenstva, a cak ni Melo ne zabusava. Knicksi su se naravno poboljasali u odbrani od kako je dosao Chandler, ali treba spomenuti jos jednog igraca - Brewera. O njemu se uopste ne prica, cak cu priznati da ni ja nisam do pre par dana znao da je potpisao za klub iz Njujorka. Definitivno se radi o jednom od najboljih defanzivaca u ligi i njegov zadatak ce biti da veceras zaustavi Mayo-a koji je u odlicnoj formi. Izgleda da O.J. konacno igra onako kako se predvidjalo pre nego sto je dosao u NBA, a ja sam ubedjen da moze i jos mnogo bolje. Drugi bitan matchup ce biti Chandler vs. Kaman. Chris igra odlicnu kosarku na pocetku sezone. Dobar je u napadu i ima fantasticnih 70% suta iz igre. Chandler je igrac koji bi mogao da ga zaustavi. U nedostatku Nowitzkog glavni igrac ove ekipe je, verovali ili ne, Collison. Igra kao preporodjen od kako je dosao u Dallas. Odlicno razigrava ekipu i ima preko 7 asistencija po utakmici, sto je za dve vise od njegovog ucinka tokom cele karijere. Meni je mnogo krivo sto veceras na parketu nece biti Mariona. Bio bi to strasan duel Anthonya i njega. Melo igra mozda i najbolju kosarku u ligi za sada. U stvari mozda igra i najbolju kosarku u svojoj karijeri. Odlican je na obe strane terena, odlican je u skoku, ima dobre procente, smanjio je broj izgubljenih lopti... Zaista igra na MVP nivou. Marion je dokazao da moze da zaustavi vrhusnke igrace (pogledati finale od pre dve godine i odbranu na LeBronu Jamesu) i velika je steta sto nece imati priliku da to veceras dokaze. U Njujorku treba spomenuti jos dva igraca, a to su Felton i Smith. Raymond ocigledno zna da igra samo u dresu Knicksa, a Smith ove sezone igra bolje nego ikad. Ocigledno je da je smirio malo bubice, cak mu je i trener rekao da pocne da uzima vise suteva. J.R. Smith da uzima vise suteva??? Ali i dalje se sa njim nikad ne zna. Moze zapaliti protivnika, ali i svoju ekipu. Tu je jos i preiskusni Kidd koji ce pogoditi trojku kada se utakmica bude lomila, u to mozete biti sigurni. Igraci koji igraju neocekivano dobro za Dallas su Brandan Wright i ruki Jae Crowder. Ovaj drugi je vec postao miljenik navijaca, a to je zasluzio svojim odlicnim igrama i borbenoscu na terenu. Njih dvojica ce, uz oporavljenog Branda pokusati da koliko toliko nadomeste izostanke Dirka i Mariona. Igraci koji bi mogli da budu faktori iznenadjenja su Dominique Jones sa jedne strane, Prigioni i Novak sa druge.
                      Veceras cemo imati priliku da uzivamo u igri dva odlicna napada i velika je steta sto obema ekipama nedostaju glavni igraci. To bi tek bio spektakl. Malu prednost dajem Knicksima.(Tekst by: Ljuba90)
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by T-Mac View Post
                        Ja mislim da ce Larry ili Sloan preuzeti ekipu, tesko da ce se Mitch ponovo igrati sa izborom trenera. I dalje mislim da je napravljena sistemska greska kad je Shaw iskuliran, to se nije smelo desiti.
                        Sloan je odlican trener, ali... Sloan i Hollywood... Really? Na suprotnim polovima su. Zasto je Jerry otisao iz Utah-e posle 20 i kusur godina? Zbog Deron-a Williams-a. A Deron je negde oko 5% ega Kobe-a Bryant-a. Plus tu je Dwight bolid... Ne znam, u startu lose deluje. Bad fit.
                        Last edited by Ernesto; 09-11-12, 19:07.
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • #57
                          Najjace pojacanje Lejkersa je otpustanje krmka izbezumljenog! Mitch,daj mi Phil-a, ako nece, onda Larry-a!

                          69540_535963829765479_1278004421_n.jpg

                          Comment


                          • #58
                            Najavio sam ja ovo danas

                            Kazu da D'Antoni jos mesec dana nece moci da stoji na nogama valjda. Ima nekih problema sa kolenima. Nisam bas upucen

                            Comment


                            • #59
                              Phil podhitno,ili Lary
                              da se ovo nekako izvuce

                              Comment


                              • #60
                                Kad se pogleda nacin na koji je doveden Debeli, odmah se primete greske u koracima. Prvo je Jim na ruzan nacin oterao Shaw-a, a drugo, Kobe uopste nije bio upucen u ceo taj proces, niti konsultovan oko dovodjenja trenera, zbog cega je bio razocaran (kasnije mu se Jim izvinjavao na veceri). A, jos vise kad je cuo koga su doveli za trenera. I time je odmah u startu poremecena hemija u timu. Teranje Shaw-a na onako ruzan nacin je samo dolilo ulje na vatru, jer Kobe i Shaw su pre svega dobri ortaci, igralu su zajedno u onim sampionskim danima Lakers-a krajem 90-tih pocetkom 2000-ih, plus Shaw je bio 6 godina Phil-ov pomocnik i poznavao je sistem, i ovaj ga je javno podrzavao za novog trenera LAL-a.

                                Ali opet kad pogledam, Debeli je sasvim solidno izvukao proslu sezonu. U SF-u Zapada protiv OKC na 1:1, Lakers-i su izgubili dobijenu utakmicu, a posle su i u 4-oj ispustili pobedu... Kad se pogleda ova sezona.. Ovo sa princeton-om je stvarno bio totalni fail, znaci imas Robota (los dodavac, jos gori suter) koji izlazi na 45, 16 metara od kosa da bi urucio loptu, kad ostane bez resenja sta ce on mucenik da uradi tako daleko od kosa kad ima kamene ruke, Nash nema loptu u rukama, Pau daleko od kosa, sutira sa kapice sve vreme, a Kobe utrcava na backdoor! Debilizam! Ali cak mu ni tu toliko ne zameram koliko na losoj odbrani, mislim da je to bila kap koja je prelila casu kod Jim-a. Znaci imas coveka koji je defanzivni kordinator, ucenik Gregg-a Popovich-a i da ti onako tim koji ima Kobe-a, Dwight-a i MWP-a u odbrani izgleda je stvarno nedopustivo. Ono je bio opsti haos, Lakers-i nikog nisu mogli da brane u ovih 5 utakmica.

                                I za kraj, iako bi kraj bio isti (Debeli bi bio otpusten), morali su da mu daju malo vise vremena, to je i Mitch-ovo misljenje bilo ali jbg, Jim-ova je poslednja. Malo je neozbiljno za jednu veliku fransizu kao sto su Lakers-i da otpuste trenera posle 5 utakmica, imajuci u vidu da su dovedena 2 igraca takvog kalibra i da je zbog toga ceo sistem morao da bude promenjen. Zasluzio je bar jos ovih 6 utakmica koji Lakers-i igraju kod kuce + si imali relativno lak raspored.
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X