Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 Formula 1 Etihad Airways Abu Dhabi Grand Prix (Yas Marina)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • reci koje imam za treceplasiranog bi rezultirale banom tako da cu se suzdrzati...

    KIMI
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Cemu psovke, Seb, cemu psovke...

      Comment


      • Najnovije. Fetel kaznjen oduzimanjem treceg mesta, i pomeranjem za deset pozicija u nazad jer se situacija na stazi odvijala potpuno neocekivano i jer je vozac Red Bula vozio nepredvidjeno dobro uz mnogo srecnih okolnosti na samom kraju trke. Da bi se stvari vratile na zeljen i ocekivan nivo desavanja morali smo tako da postupimo da se Alonso i Ferari ne bi osecali osteceni. Trenutno smo u procesu trazenja razloga zasto da kaznimo Raikonena makar sa jednom pozicijom u nazad, nadamo se da cemo nesto pronaci. Inace bi mu u drugacijim okolnostima iskreno cestitali.

        FIA!

        Comment


        • 1-Red Bull Racing Renault RB8 - 304
          2-Scuderia Ferrari F2012 - 273
          3-McLaren Mercedes MP4-27 - 257
          4-Lotus Renault E20 - 220
          5-Mercedes AMG W03 - 120
          6-Sauber Ferrari C31 - 106
          7-Force India Mercedes VJM05 - 80
          8-Williams Renault FW34 - 65
          9-Scudria Toro Rosso Ferrari STR7 - 18

          S obizrom na pouzdanost McLarena, ovo je ispao prilicno dobar pokazatelj toga gde je ciji bolid trenutno. Ferrari je lavovski okrenuo situaciju, nakon pocetka sezone kad su imali bolid za borbu sa Williamsom, Sauberom i Force Indiom (sa Alonsom za volanom, stavise), nalaze se na 2. mestu, iza Neweya prakticno, sto je jedan od najvecih preokreta bolida u poslednje 2 decenije, a verovatno i vise. Za svaku pohvalu, nadam se da nece uspeti da unazade takav bolid na pocetku sledece sezone.

          Mecka vec dugo tavori na oko 120 bodova, katastrofa. Realno govoreci, od Singapura nista novo nisu doneli, tako da tu ima dela razloga. Ipak, bolid nakon Monaka ne izgleda najsrecnije, tako da su tu gde su bas kako i treba.

          U WCC, Ferrari se izdvojio od McLarena na 22 poena, Red Bullu falilo 4 poena da uzmu titulu ovde. Bas mi je zao... Lotus na 30 poena od McLarena, a Mecka na 152 zaostatka za Lotusom... Sauberu treba jos 12 poena nadoknade za 5. mesto u sampionatu, jako bih voleo da ih uzmu.

          Kao sto rekoh, knjiga je spala na 2 slova, Seb i Nando su jedini koji mogu da uzmu titulu. Kimi je na 31/33 poena od Webbera/Hamiltona, ako ne dozivi neki peh (kao sto nije cele sezone) bice bez vecih problema 3. ove godine. Massa je, vrlo pohvalno, dosao na 7. mesto u sampionatu i tu ce i ostati (u najboljem slucaju), sve i da pobedi na sledece 2 trke.

          2 trke za sampiona...

          Comment


          • Ovaj McLaren nam je toliko pouzdan ove sezone.. pogotovo Lewis-ov. Imali smo bolid za titulu a na kraju jedno veliko nista. Oprosti se jednom pobedom do kraja Lewis-e, ako nista drugo Uzbudljiva trka, napokon u normalno vreme, uzasava me Azijski deo. Sto se mene tice, potpuno mi je svejedno hoce li Vettel ili Alonso uzeti.. nek pobedi bolji, samo se nadam da se nece nista resiti pre zadnje trke. Dosta srece za Vettel-a danas, mada stvarno neverovatno kako se samo lako probio do vrha..

            Comment


            • Originally posted by salesam View Post
              Najnovije. Fetel kaznjen oduzimanjem treceg mesta, i pomeranjem za deset pozicija u nazad jer se situacija na stazi odvijala potpuno neocekivano i jer je vozac Red Bula vozio nepredvidjeno dobro uz mnogo srecnih okolnosti na samom kraju trke. Da bi se stvari vratile na zeljen i ocekivan nivo desavanja morali smo tako da postupimo da se Alonso i Ferari ne bi osecali osteceni. Trenutno smo u procesu trazenja razloga zasto da kaznimo Raikonena makar sa jednom pozicijom u nazad, nadamo se da cemo nesto pronaci. Inace bi mu u drugacijim okolnostima iskreno cestitali.

              FIA!
              Stvarno??? Pa ode titula, decko, ode titula...

              Comment


              • Uf, kakva trka...
                Kad smo se najmanje nadali Kimi i osvojio.Od drugog ulaska SC sam se tresao znajuci koliko je Fetel profitirao i da sve sto je Alonso uradio do sada moze pasti u vodu, a i Kimi takodje moze izgubiti prvo mesto.I zadovoljan sam i nezadovoljan, zadovoljan time sto je Kimi ostvario prvu pobedu posle SPA u 2009 godini, a nezadovoljan time sto je Alonso smanjio prednost na samo deset bodova.Do ove sezone sam mislio da je Alonso najveci sreckovic, ali sam se grdno prevario.Sta je sve od SPA Fetelu islo u korist, dva SC i par izletanja vozaca.Nevera...
                Dolazi Ostin na kom ne znam ko bi imao prednost, nadam se da ce se pojaviti neki vozac koji ce razdvojiti Alonsa od Fetela i time da imamo jednu od najinteresantnijih poslednjih trka u istoriji F1.
                Kad bolje razmislim Hamiltonu bi i prijala promena, ne znam sta vise da kazem za tim Meklarena.

                Trku je obelezilo previse incidenata gde nije lako moglo da se proceni ko je kriv, ipak mislim da je Perez prestrogo kaznjen.Ruku na srce bio je preambiciozan da ce odjednom da pretekne Di Restu i Grozana, nije imao strpljenja i to ga kostalo dobre pozicije.
                Sta prvo reci za Rozberga?Meni se cinilo da je Kartikejen malo usporio, a te krivine su brze i ne bi trebalo da se koci nego samo da se otpusti. papucica(moje iskustvo sa F1 igre).Trebacu jos jednom da pogledam snimak da bih dao konacan sud.


                Ako nista drugo, Kimi je najverovatnije obezbedio trece mesto u sampionatu.

                Comment


                • Originally posted by salesam View Post
                  Najnovije. Fetel kaznjen oduzimanjem treceg mesta, i pomeranjem za deset pozicija u nazad jer se situacija na stazi odvijala potpuno neocekivano i jer je vozac Red Bula vozio nepredvidjeno dobro uz mnogo srecnih okolnosti na samom kraju trke. Da bi se stvari vratile na zeljen i ocekivan nivo desavanja morali smo tako da postupimo da se Alonso i Ferari ne bi osecali osteceni. Trenutno smo u procesu trazenja razloga zasto da kaznimo Raikonena makar sa jednom pozicijom u nazad, nadamo se da cemo nesto pronaci. Inace bi mu u drugacijim okolnostima iskreno cestitali.

                  FIA!
                  Sjajna ironija za pocetnika na forumu
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Zar od svih trka ove sezone BAŠ OVU da ne gledam, kada je Kimi prvi???!!!!

                    Strašno...mnogo mi je žao.... a nisam nikada sumnjala u njega, samo sam čekala, jest' da me malo strpljenje izdalo....
                    Bravo majstore!
                    A sada da vidim šta se to tačno dešavalo i da jurim reprizu....
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Par reci od mene za trku,e pa po meni najuzbudljivija trka ove sezone,dosta zanimljiva sa dosta preokreta,sve cestitke Raikkonenu,ako vec nije mogao Hamilton onda mi je drago da je on uspeo,naravno osim sto je pobedio,sve nas je nasmejao svojim fenomenalnim komentarima preko radija,Alonso svaka cast za njega,verujem da bas nije najsrecniji jer je skinuo samo 3 poena Vettelu ali ima jos dve trke i verujem da ce se sve odlucivati u zadnjoj trci,iskreno mislio sam da ce ga Button i Vettel obici ali onda je on ubrzao i poceo da sustize Raikkonena da je imao jos 2 kruga mozda bi i pobedio,Vettel trka je pocela veoma lose po njega ali kasnije dva izlaska safety cara su ga vratila u zivot i uspeo je da uzme trece mesto,ja licno nisam impresioniran jer vozi svemirski brod a i dosta mu se toga poklopilo ali ipak svaka cast na voznji,Webber ne znam sta da kazem,veoma interesantna trka za njega,imao je uzasan start i kao sto sam vec rekao Raikkonen i Maldnodo su prosli pored njega ko pored turskog groblja,kasnije se borio sa Alonsom,pa onda posle incident sa Maldonadom u kojem je Webber kriv jer Maldonado nije imao gde onda incident sa Massom i opet je tu Webber zabrljao i na kraju se ispred njega nasao Grosjean i izbacio i njega i Peresa,cisto da pokaze Webberu koje najveci crush driver i da ta titula pripada njemu,Button danas nije vozio lose,nesto losiji start kasnije se borio sa Alonsom ali nije nista pokazao u toj borbi,na kraju borba sa Vettelom verovao sam da ce izdrzati ali na kraju nista,Maldonado i Kobayashi dosta dobri danas,Massa nije lose i cestitke Senni,Di Resti i Ricciardo na bodovima i onda najveci tragicar sezone, po treci put ove sezone covek kojem je pored Spanije i Singapura upropastena i ovde cista pobeda,jedan jedini Lewis Hamilton,place mi se kad vidim koliko je bio bolji od svih,Raikkonen nije mogao ni da mu primirise,danas je jednostavno bio najbolji,nek ide meklren dodjavola,bilo mi je krivo kad sam prvo cuo da je Hamilton potpisao za mercedes ali sada mi je mnogo drago,bez obzira sto je mercedes sad los,verujem da ce Hamilton tamo napraviti dobar posao,Rosbergov incident lici malo na Webberov incindent iz 2010 u Valensiji ali Karthikeyan je jako usporio,tako da obojica su krivi i niko nije povredjen i eto sve u svemu po meni licno najinteresantnija trka,sad cekamo trku u Austinu,koja je svima nepoznanica i tesko je predvideti ko ce tamo pobediti,nadam se najbolji,sto nije bio slucaj na ovoj trci uz duzno postovanje prema ostalim vozacima,toliko od mene za sad
                      Last edited by Infinity miki; 04-11-12, 16:44.
                      Miljkonen

                      Comment


                      • Originally posted by Maric91 View Post
                        Uf, kakva trka...
                        Kad smo se najmanje nadali Kimi i osvojio.Od drugog ulaska SC sam se tresao znajuci koliko je Fetel profitirao i da sve sto je Alonso uradio do sada moze pasti u vodu, a i Kimi takodje moze izgubiti prvo mesto.I zadovoljan sam i nezadovoljan, zadovoljan time sto je Kimi ostvario prvu pobedu posle SPA u 2009 godini, a nezadovoljan time sto je Alonso smanjio prednost na samo deset bodova.Do ove sezone sam mislio da je Alonso najveci sreckovic, ali sam se grdno prevario.Sta je sve od SPA Fetelu islo u korist, dva SC i par izletanja vozaca.Nevera...
                        Dolazi Ostin na kom ne znam ko bi imao prednost, nadam se da ce se pojaviti neki vozac koji ce razdvojiti Alonsa od Fetela i time da imamo jednu od najinteresantnijih poslednjih trka u istoriji F1.
                        Kad bolje razmislim Hamiltonu bi i prijala promena, ne znam sta vise da kazem za tim Meklarena.

                        Trku je obelezilo previse incidenata gde nije lako moglo da se proceni ko je kriv, ipak mislim da je Perez prestrogo kaznjen.Ruku na srce bio je preambiciozan da ce odjednom da pretekne Di Restu i Grozana, nije imao strpljenja i to ga kostalo dobre pozicije.
                        Sta prvo reci za Rozberga?Meni se cinilo da je Kartikejen malo usporio, a te krivine su brze i ne bi trebalo da se koci nego samo da se otpusti. papucica(moje iskustvo sa F1 igre).Trebacu jos jednom da pogledam snimak da bih dao konacan sud.


                        Ako nista drugo, Kimi je najverovatnije obezbedio trece mesto u sampionatu.
                        Dear Lord, thank you for converting this one...

                        Morao sam, jace je od mene.

                        Realno govoreci, Red Bullu ne odgovara samo Monza ove godine, Spa nesto malo, ali mislim da su omasili sa paketom vise nego ista drugo. Austin je neki hibrid svega i svacega, a kad je tako to odgovara Red Bullu. Prvi sektor bi trebao da im odgovara, ali Ferrariu takodje odgovaraju brze krivine (Suzuka, Silverstone), drugi sektor je sa nesto sporijim krivinama i pravcem, tu bi trebalo da su manje vise izjednaceni. Zadnji sektor bi mogao dosta odgovarati McLarenu, imaju izuzetan mehanicki grip, mada ni to nije sigurno. Sve je prilicno otvoreno, ali imajuci u vidu da McLaren verovatno nece donositi vise nista novo za bolid...

                        Perez nije prvi napustio stazu, Di Resta je i zato je Perez odstupio, jer je mislio da ga je izgurao i hteo je da izvadi situaciju. Grosjean je krenuo preambiciozno takodje, dosta me to podsetilo na Lewisa i Pastora u Valensiji. Ako su kaznili Pereza, trebalo je da ga kazne manje, ali ajde. Ironicno, Webbera je izbacio jedini incident koji nije on pokrenuo...

                        Rosberg je napravio istu stvar kao Schumi u Barsi sa Sennom i Vergneom u Singapuru. Da li su problem kocnice, galva, pitaj Boga...

                        Miki, samo bih te zamolio da koristis space na tastaturi, tesko je citati tvoje postove kad su tako zgusnuti, a ima sta da se procita uvek kad si raspolozen.
                        Last edited by Vanja #66; 04-11-12, 16:54.

                        Comment


                        • https://twitter.com/MladenJergovic/s...06100351811584

                          Originally posted by Mladen Jergovic
                          Alonso did beat Vettel, but lost the race.
                          Najbolje sazimanje trke za sampionat nakon danasnje trke.

                          Comment


                          • sta da radim Vanja kad pisem brzo pa se onda desavaju i greske,ali trudice se da to iskorigujem ubuduce
                            Miljkonen

                            Comment


                            • Udahni duboko, uhvati trenutak i lupi space svake 2 sekunde.

                              Comment


                              • Kiiimiii

                                Last edited by miloolja; 05-11-12, 15:17.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X