Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 1 (30. October - 4. November)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Ma necemo se sprdati, Ray Ray for da win!
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Neverovatni mecevi sinoc. Bosh odigrao najbolju utakmicu u dresu Heat-a, 10. put u karijeri je dosao do 40 poena. Ray Ray vec radi neverovatne stvari. LBJ-u pobegao tripl dabl za jedan skok. Wade slab u napadu, ali zato iskidao u odbrani, 4 banane i 2 ukradene lopte. Sa druge strane Faried iskidao. Kakav retardiran poslednji napad Nuggets-a gde je lopta isla na Gallinari-ja koji jedva da je nesto mogao da ubode tokom celog meca. Mavs-i odlicni na otvaranju kod kuce. OJ i Collison ponovo iskidali. Kaman se oporavio, igrao 20 minuta i zabelezio 16 poena. Crowder za razliku od meca protiv Jazz-era odigrao odlicno. Jedva cekam da ih vidim kad se Dirk vrati. Vinsanity poludeo.

      Comment


      • Sta ne valja sa statistikom kod Dallas-ove tekme ? Pise da su dali 126 poena, a na snimku se vidi da su dali 99.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by RRondo9 View Post
          Sta ne valja sa statistikom kod Dallas-ove tekme ? Pise da su dali 126 poena, a na snimku se vidi da su dali 99.
          To je utakmica iz presezone, zajebali su se ovi sa NBA.com-a.

          Comment


          • Ja sam zajebao, pogresan snimak sam uzeo u brzini. Sad je dobro. Izvinjavam se na greski

            Samo da sam ga pogledao do kraja, video bih da nije taj. Napravli su oni gresku pa je uploadovan pogresan snimak na youtube.
            Last edited by colke995; 04-11-12, 16:08.
            sigpic

            Comment


            • Ma nisi ti zajebao, nego ovi sa NBA.com-a sto kaze Dule. Oni su stavili tu tekmu iz predsezone. No dobro, da ne spamujemo temu vise sa ovim.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by colke995 View Post
                Ja sam zajebao, pogresan snimak sam uzeo u brzini. Sad je dobro. Izvinjavam se na greski

                Samo da sam ga pogledao do kraja, video bih da nije taj. Napravli su i oni gresku pa je uploadovan pogresan snimak na youtube-u.
                Nisi nista zajebao, nije ni taj video u pitanju. Nigde nema highlights-a za utakmicu, NBA.com je uneo zabunu, nisi ti.

                EDIT: I Rondo odgovorio. Da ne bude toliki off, ne igra Camby protiv 76ers-a, tako da ce Chandler morati da igra iako nije 100% spreman.

                Comment


                • Jebao sam im mater Takva ozbiljna organizacija da pravi greske

                  Rondo, ajd' baci neki komentar na nasu igru od sinoc koja je daleko, daleko od igre kakvu ocekujemo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Nisam gledao celu tekmu, drugo poluvreme samo. Lose pre svega, ni prosle sezone nismo umeli da drzimo razliku, izgleda da ne mozemo ni ove. Najveci problem nam je sto imamo puno oscilacija u igri. Mozemo da igramo egal sa Heat-om (donekle), a onda izgubimo od Milwaukee-a. Protok lopte je solidan, moze i bolje, sut ce doci i otici, a ono cega bih vise zeleo da vidim je igra u tranziciji gde bi svi ovi mladi igraci mogli da ucestvuju. Mora Rondo da bude agresivniji nakon sto odbranimo napad. Na kraju, defence, opet ista prica, kad ocemo onda smo najbolji u tome.

                    Idemo one game at a time, cilj je sto vise uigrati ekipu pred PO, a onda lov na 18.
                    sigpic

                    Comment


                    • Jedno vece odem ranije da spavam i Lakersi rastave Detroit.

                      Kobe u svom stilu

                      Comment


                      • Originally posted by p4p1 View Post
                        Jedno vece odem ranije da spavam i Lakersi rastave Detroit.

                        Kobe u svom stilu
                        samo to on ume

                        Comment


                        • Da, da, ume Tatica... Čestitke Lakers-ima na prvoj pobedi. Knight se nije ni video sinoć kao i ostali starteri Pistons-a.

                          Ali čovek koji je za sad obeležio start sezone.



                          Pa gde si pošao Thaddeus-e?

                          Najebali ste i večeras...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Raptors-i konacno zabelezili prvu pobedu. Lowry ubica, kakav plejmejker! Kirilenko najbolji kod T-Wolves-a, Barea izasao posle 7 i po minuta zbog blagog potresa mozga, ali ce verovatno igrati veceras protiv Nets-a. Pekovic polako ulazi u formu, i dalje cekamo njegov monster performance. Westbrick opet ukopao svoj tim, sutirao ponovo vise od KD-a. Horford i Teague su predvodili Hawks-e do pobede, a Lou pokidao sa klupe. Lakers-i konacno prekinuse niz poraza. Kobe 8 asistencija. Pistons-i ce ako ovako nastave biti gori i od Bobcats-a.

                            Comment

                            Working...
                            X