Announcement

Collapse
No announcement yet.

Futsal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ostavili su srce na terenu, cestitke-idemo na bronzu
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • Sta ce bedni KMF Rusija,prosli bi kao Slovenija da im nije ovih naturalizovanih Rusa i sudija.Svaka cast nasim momcima,nadam se da ce se koliko toliko oporaviti do subote pa da uzmemo bronzu.

      Comment


      • Bas smo se pogubili na pocetku I primili gol. Posle smo vratili nasu igru. Bas je malo falilo.

        Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

        Comment


        • Dobro je , nismo se obrukali. Malo je nedostajalo da prođemo i u finale ali šta da se radi, meni je milije ovako kada je 100% igrača našeg porekla i kada daju i zadnji atom snage za tim, bravo momci..

          Comment


          • Svaka čast momcima!

            Veliki je ovo uspeh. Minimalni uslovi, minimalno smo posvećeni ovom sportu, a ogroman rezultat. Još kad bi zaokružili sa jednom bronzom...

            U svakom slučaju, SRCE su ostavili na terenu i hvala im!
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • idemo po medalju Srbijoo
              MESSI 10

              Comment


              • za sada nas Aksentijevic odrzava u igri,bice bas cupavo ovde
                MESSI 10

                Comment


                • Steta, momcima se nema sta zameriti. Nije htela lopta u gol, tek na kraju smo imali srecu, gde si bila pre toga
                  Oni dadose dva srecna gola, prvi i drugi. Svaka cast momcima, bilo je lepo gledati ih ponovo.
                  Zasluzili su medalju.
                  Last edited by BogdanB; 13-02-16, 19:05.

                  Comment


                  • Oduvala Furija ovu grupu placenika iz Rusije.Zasluzeno najbolja selekcija na sampionatu.

                    Comment


                    • Sredinom septembra, tacnije 16.septembra, startuje novi šampionat Srbije i prema najavama i očekivanjima, čini se da će biti nikad jači i neizvesniji. Takmičiće se 12 klubova u dvokružnom sistemu, bez plej-ofa, sa titulom i izlaskom na evro-scenu kao ulogom.

                      Prvenstvom Srbije već sedam godina vlada Ekonomac iz Kragujevca i on je glavni favorit za osvajanje pehara i u takmičarskoj 2016/17, iako je između ostalih ostao i bez Miloša Simića, jednog od najboljih igrača Srbije na EP, koji je otišao u Rumunsku Informatiku.

                      Trener Ekonomca je Predrag Rajić, bivši čuveni reprezentativac, a njegov tim napustili su i hrvatski reprezentativac Franko Bilić (Nacional iz Zagreba) kao i Vladan Vesić (Mostar), dok su došli Srđan Ivanković, reprezentativni golman Nemanja Momčilović i reprezentativci Ukrajine i Azerbejdžana Jevgenij Valjenko i Vitali Borisov.

                      "Primarni cilj je osvajanje titule. Zadovoljan sam pojačanjima, donela su iskustvo i mislim da smo uradili odličan posao", rekao je trener šampiona, Predrag Rajić.
                      "Razlika između Ekonomca i drugih timova je sve manja. Svi će biti motivisani, ali mislim da imamo dovoljno kvaliteta da odbranimo titulu", poruka je novog golmana prvaka, Nemanje Momčilovića.


                      Kragujevčani će biti i domaćini "Main round" grupe 4 UEFA Futsal kupa, pa će u hali Jezero od 12. do 15. oktobra ugostiti i ekipe Nacionala (Hrvatska), Lide (Belorusija) i Atine '90 (Grčka).

                      Glavne konkurente u borbi za vrh tabele Ekonomac će imati u prošlosezonskom vicešampionu, ekipi Deus iz Sremske Mitrovice i u osvajaču Kupa, timu Euromotus iz Beograda, kome će ovo biti debitantski nastup u najjačoj futsal ligi. Takođe, sa velikim ambicijama novu sezonu dočekuje i Kalča Memoris iz Niša, u koji se ovog leta integrisao KMF Kopernikus.

                      Iz drugog plana, šansu za trku sa najjačima tražiće Smederevo i Novi Pazar, u konkurenciji starosedelaca, ekipa Fon Beograd, Nova Pazova i doskorašnje drugoliaše KMF Metalac Kolorado, Leteći Holanđanin, Jastrebac Blace i Sas iz Zrenjanina.

                      Iako ekipe i dalje rade u dosta teškim finansijskim uslovima (bez generalnog sponzora lige, mlađih selekcija), postoje najave da će se nova sezona i u organizacionom smislu doneti korak napred.

                      Comment


                      • @futsal fen, nekoliko pitanja, pretpostavljam da si upućen.

                        Koje su najbolje lige van Evrope, ne računajući Brazil?

                        Koliko su otprilike plaćeni igrači u najboljim ligama Rusiji, Španiji itd?

                        Odakle izlaze igrači Irana, imaju ozbiljnu ligu ili?

                        Radi li se bilo šta na zaustavljanju "brazilskih" reprezentacija, prije svega mislim na bivši SSSR? Dođe EP i gledaš 100 Brazilaca, malo je glupo.

                        Comment


                        • Tuzno je sto EP u Beogradu nije doprinelo popularizaciji futsala u Srbiji,i dalje nas saka jada na tribinama.Sreca pa su usle zanimljive ekipe,svakako da ce u Milanovcu,Blacu i Vrbasu biti pune hale.
                          Derbi Ekonomac-Deus,imas 10 reprezentativaca na terenu a 200 ljudi na tribinama.Doslo je do promena u savezu kada je futsal u pitanju,ako se ostvari sve sto je zacrtano bice super.

                          Comment


                          • Da nazalost nista se nije promenilo. Onaj gore tekst koji sam stavio sam licno pisao i preko druga ga progurao na mondo...a oni ga iskasapili i pola izbacili. Pricao sam sa direktorom i trenerom Kalce i Deusa ali eto novinari misle da to nikome nije zanimljivo...mozda su i u pravu. Ako ima interesenata mogu da iznesem ovde presak ekipa.

                            Mada zainteresuju se ljudi kad cesce imaju gde da procitaju nesto o futsalu ili ne dao Bog prenos neke tekme. Nesto sam nacuo da postoji sansa da mozda Arena prenosi LS iz Kragujevca...al sumnjam da ce od toga ista biti.

                            @Notorious
                            Iran ima jaku ligu, ne znam na koju foru, igraju im sve domaci igraci i odlicnu i musku i zensku reprezentaciju.
                            Pored njih Japanska liga je dobra, cela Juzna Amerika naravno. Indijci su sa dosta entuzijazma igrali ove godine Premier futsal gde su doveli 7,8 zvezda velikog fudbala i par futsala i podelili da svako od njih bude u jednoj od ekipa. Za sledecu godinu najavljuju jos atraktivnija imena .

                            Po Rusiji i Spaniji je situacija sarena... kao i u ostalim sportovima, 5,6 najjacih ekipa ima para a ostali onako, pre nemaju nego imaju. Rusi ove godine igraju sa 11 klubova jer je jedan odustao zbog finansija (ogromna zemlja, ogromni troskovi, ide se avionom na gostovanja). Ima dosta klubova i u Rusiji i u Spaniji pa i Italiji u kojima igraju 90% lokalni momci za plate do 1000e, uz jednog, dva stranca.
                            Top klubovi ovih zemalja naravno imaju para ko blata i njihovi najbolji igraci primaju i 10-15k mesecno, a bas zvezde mozda i preko. Igita npr. golman koji nastupa za Kazahstan i brani za Kairat ima 20k.

                            Sto se tice stranaca... nesto se kao prica da ce narednih godinu, dve se uvesti pravilo da je dozvoljeno samo 2 naturalizovana igraca na parketu a 3 u ekipi. Ja sam za to, postlo je besmisleno gledati a startnih 5 i jos 2,3 sto ulaze sa klupe sve brazilci. Italijani ih imaju 10... ajde male zemlje da i razumem ali ako neko ima veliku i dobru bazu igraca to je onda Italija.

                            Comment


                            • Originally posted by futsal fen View Post
                              Ako ima interesenata mogu da iznesem ovde presak ekipa.
                              Iznesi,naravno.Pratim redovno futsal pa da prodiskutujemo malo o predstojecoj sezoni.Mozda se jos neko zainteresuje pa ode do hale da pogleda koju utakmicu.

                              Comment


                              • Hvala na odgovoru.

                                Uskoro počinje SP u Kolumbiji.

                                Comment

                                Working...
                                X