Announcement

Collapse
No announcement yet.

Futsal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam, nisam ispratio to, nemam nikakav info...

    Sta kaze Majes, dosta slabo odradjen prelazni rok. Ne znam otkud sada to kada je bio zadovoljan i pun entuzijazman. Bice da je razocaran odlaskom Filipovica i sto umesto njega nisu doveli drugog.
    U prvom kolu definitivno bez Surudzica, Antonica i Milosavca. Nije iskljuceno da kiksnu vec na startu

    Comment


    • Originally posted by futsal fen View Post
      Ne znam, nisam ispratio to, nemam nikakav info...

      Sta kaze Majes, dosta slabo odradjen prelazni rok. Ne znam otkud sada to kada je bio zadovoljan i pun entuzijazman. Bice da je razocaran odlaskom Filipovica i sto umesto njega nisu doveli drugog.
      U prvom kolu definitivno bez Surudzica, Antonica i Milosavca. Nije iskljuceno da kiksnu vec na startu
      Pa logicno da je razocaran,podbacili su totalno.Rekao sam i prosle nedelje da je Filipovic sve upropastio,pitanje da li je u tom trenutku bilo adekvatnog resenja,pripreme svih klubova su vec bile u toku.
      Licno sam ocekivao ipak neko pojacanje,nije morao biti igrac vrhunskog kvaliteta,ali neko za rotaciju se mogao naci,ima se para za jos jedno pojacanje.Vrlo verovatno da ce kiksnuti u Pazovi,nikad ih u zvanicnim utakmicama nisu dobili,plus sad sto ce otici tamo sa 6-7 igraca.
      Kada ti se nekoliko igraca povredi vec na pripremama nije nikako dobro,Milosavac ce sigurno odsustvovati mesec dana,verovatno propusta i Kragujevac i Motus u Mitrovici.
      U ovakvoj situaciji Kalca se namece kao treci favorit iza Ekonomca i Motusa.Iskreno razocaran sam ovim prelaznim rokom,mogu zamisliti kako je Majesu.Najavljivao se napad na titulu i finale kupa,pojacanje igrackog kadra,a ekipa slabija u odnosu na proslu sezonu,plus sto ulaze nekompletni u ovu sezonu.
      Last edited by Radulov47; 15-09-16, 12:47.

      Comment


      • Pa dobro ne bih bas rekao da je slabija u najgorem slucaju su isti

        Onda da navijaju za Azerbejdzan i Ukrajinu da odu sto dalje na SP, da bi Ekonomcu sto duze odsustvovali Valjenko i Borisov

        E da...sve vise siguran da Kalca nije favorit, kao sto napisah skoro ovde...Koska hvata na galamu, na euforiju ali nije to to, svejedno ce se boriti za 4.mesto ubedjen sam.
        Last edited by futsal fen; 15-09-16, 13:44.

        Comment


        • Originally posted by futsal fen View Post
          Pa dobro ne bih bas rekao da je slabija u najgorem slucaju su isti

          Onda da navijaju za Azerbejdzan i Ukrajinu da odu sto dalje na SP, da bi Ekonomcu sto duze odsustvovali Valjenko i Borisov

          E da...sve vise siguran da Kalca nije favorit, kao sto napisah skoro ovde...Koska hvata na galamu, na euforiju ali nije to to, svejedno ce se boriti za 4.mesto ubedjen sam.
          Pa kada se pogleda proslogodisnji sastav i ovaj,ispada da je Surudzic isto sto i Novakovic,Popovic i Cizmar ? Kvalitetniji je od igrac od njih,ali ne moze da nadomesti odlazak trojice igraca.Da su ostala dvojica od pomenute trojke bilo bi sve ok.Zna to i Majes,sam je naglasio da im fali jedan bocni igrac,to je trebalo da bude Filipovic.

          Koska uvek hvata na galamu,tako je i na zimu pricao kada su bili jesenji sampioni,pa su u prvom kolu dobili 10 golova u Mitrovici.Ali kvalitetniji su nego prosle sezone,sad kako ce izgledati to na terenu videcemo.

          Comment


          • Ekonomac rutinski 5-0. Nisam impresioniran igrom...dugo su se drzali gosti koliko su mogli i tada cak imali dve lepe sanse, skinut sut sa gol linije i stativu...posle su pali fizicki.

            Sos kanl ce pratiti futsal ligu ove godine. Utorkom pregledi utakmica, cetvrtkom uvece najava kola

            Comment


            • Originally posted by futsal fen View Post
              Ekonomac rutinski 5-0. Nisam impresioniran igrom...dugo su se drzali gosti koliko su mogli i tada cak imali dve lepe sanse, skinut sut sa gol linije i stativu...posle su pali fizicki.

              Sos kanl ce pratiti futsal ligu ove godine. Utorkom pregledi utakmica, cetvrtkom uvece najava kola
              Nisam stigao da pogledam prenos,nisam vise ni ocekivao s obzirom da je prva utakmica u sezoni.

              Pazar dobio u Milanovcu 5:2.

              Super za SOS Kanal,napokon da se pogledaju svi mecevi.

              Comment


              • Gleda li neko Srbiju protiv Slovenaca na SK1?

                Gubimo 1-0, očekivano tvrda tekma.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Izrudarili bod, za mene iznenadenje, s obzirom da Perića nema bez kartona, povukli su se i igrali na kontre, ne bi zabili gol do sutra, ali eto igrač više, pad koncentracije Slovenaca i pade gol. Momčilović je bio odličan danas, Slovenci baš blijedi s obzirom da inače igraju baš dobro doma, i poštuju loptu.

                  Comment


                  • Rikardinjo magija kakvo primanje pa rabona kev ti jebem velik li si

                    Comment


                    • Originally posted by Mrkela View Post
                      Rikardinjo magija kakvo primanje pa rabona kev ti jebem velik li si
                      Stvarno je mađija. Kod 2-1 za Portugal, posle gola Rumunije, kreće pritisak na Portugalce i on izvede ovu magiju.

                      Majstorčina!

                      Onaj "Rumun" Savio odličan igrač. Imaju Rumuni par Brazilaca, ali on im je najbolji.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Jebem ti ženo muža!

                        Comment


                        • Primi ga Aksentijevic bezveze, i usra odlicnu utakmicu koju je imao do tada.. ma da bod u dzepu puna kpa

                          Comment


                          • Ovaj bod protiv Italije kao kuća!

                            Aksentijević nas izvukao. Jeste primio kilav gol, ali je odbranio sve živo. Ovo je moglo da se završi nekih 6-1 lagano. Nismo bili baš sjajni, ali svaka čast momcima na borbi.

                            p.s. Aksentijević na kraju 18 odbrana!
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Ovo je moglo da se završi nekih 6-1 lagano. Nismo bili baš sjajni, ali svaka čast momcima na borbi.
                              Mi drugacije protiv ovakvih ekipa ne mozemo da igramo. Nismo tehnicki dominantni, nemamo veliku kreaciju, zato se u sustini sve svodi na to kako ce pivot loptu da zadrzi i na izolacije 1 na 1 za Perica i Cipija. Naravno, i na kontre ako se ukaze prilika.

                              Comment


                              • Pa tako je i bilo i protiv SLovenije, ne mozete vi protiv nikog da dominirate, samo na fiziku.

                                Comment

                                Working...
                                X