Announcement

Collapse
No announcement yet.

Malaysian Motorcycle Grand Prix

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by El Pocho View Post
    Evo recimo ja mogu da navijam za njega,sasvim hladno,a pratim Moto GP vec dugi niz godina...
    Pa kako! Zaaaastooooo?
    Salim se, naravno! Treba neko i to da radi!
    #58

    Comment


    • #17
      ILkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,Boco <3

      Comment


      • #18
        Ne znam ljudi sto se tolko protiv Lorenca... Jel bila kisa - jeste (ono je bio potop), jel su bili nebezbedni uslovi - jesu. E sad da li je on podigao ruku bas zbog toga sto ga je Stoner sustizao ili zbog zbog toga sto je kisa ponovo pocela da pada, to je za analizu. Ja mislim da je i jedno i drugo. To stoji da ovo nije smekerski potez ali u borbi za titulu moras da iskoristis svaku sansu koja ti se pruzi... Cilj opravdava sredstva! Za 2 meseca svi ce zaboraviti za ovo, a titule ce se pamtiti... prema tome... Nesmekerski potez ali veoma mudar.
        sigpic

        Comment


        • #19
          http://youtu.be/gde3tu5X7vA

          hahahahaha.....legenda

          Comment


          • #20
            Originally posted by Maslina View Post
            Ne znam ljudi sto se tolko protiv Lorenca... Jel bila kisa - jeste (ono je bio potop), jel su bili nebezbedni uslovi - jesu. E sad da li je on podigao ruku bas zbog toga sto ga je Stoner sustizao ili zbog zbog toga sto je kisa ponovo pocela da pada, to je za analizu. Ja mislim da je i jedno i drugo. To stoji da ovo nije smekerski potez ali u borbi za titulu moras da iskoristis svaku sansu koja ti se pruzi... Cilj opravdava sredstva! Za 2 meseca svi ce zaboraviti za ovo, a titule ce se pamtiti... prema tome... Nesmekerski potez ali veoma mudar.
            Daleko je to od mudrog poteza , kada je jaje videlo da je klizavo i da moze da breci , podize ruku da zaustavi trku , a direkcija , zasto nisu prekinuli kad su poceli da padaju kao kruske ostali vozaci , zasto je supak favorizovan kad je najvece jaje od svih njih . Samo nesto kuka i zali se .

            Comment


            • #21
              Odvratan je Lorenzo. Ljigica. On i Stoner, mrtva trka koga vise mrzim. Ove godine Dani sledece Rosi.

              Comment


              • #22
                76622_10151132807398406_2034525825_n.jpg

                Comment


                • #23
                  Somi007, hvala ti za ovu slicicu. Svaki dalji komentar je izlisan. Uvek cemo se secati Marka.....
                  sigpic

                  Comment

                  Working...
                  X