Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto3- Malaysian Motorcycle Grand Prix

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Pablo View Post
    Jeee! Zaživela neka tema!
    Reč-dve o detetu Maveriku! Do sad sam mislila da je klinac koji razbija i tek će da razbija, potencijalni Valentinov naslednik... Ali sad mislim da je derište na putu da postane Markezov naslednik po uobraženosti. Mark jeste uobražen, ali ume čovek! Zna da vozi i zna da se bori i sumnjam da bi ikada uradio ovo što radi Maverik.
    Da nije potpisao novi ugovor sa svojom ekipom, pa i da razumem ovaj potez, ali jeste i to pre neki dan. Oće kaki, neće kaki? Naravno da treba da ima najbolji mogući motor koji tim može da mu pruži, ali i sa ovakvim on ima najviše pobeda u moto3. Verovatno bi bio šampion sad da ume da vozi po kiši. Totalno neprofesionalno je postupio, trebalo je da sačeka kraj sezone pa neka ide ako mu se ide. Ovako je ostavio tim, sponzore, gledaoce, navijače...na cedilu. A ima još uvek male šanse da osvoji!
    Šta je Spiz trebalo da uradi? Dešavali su mu se tehnički problemi. Čovek vozi do kraja sezone pa ide. A Pedrosa koji može da ostane bez titule zbog onog pregrejavanja guma? O Valentinu da ne pričam... Do kraja sezone će voziti, a 100 puta je imao probleme sa motorom...
    Sve u svemu, Maveriče, taman sam te zgotivila, šta ti je ovo trebalo!
    e Dottore, Dottore... šta sve klinci neće uraditi jer misle da su - Ti lično

    Comment


    • #17
      ja moram malo da skrenem sa teme o kojoj pricate jer ste izgleda zaboravili da je KHAIRUDDIN bio 2 pred svojim navijacima sto je za svaku pohvalu a malo mu je falilo i da pobedi. drago mi je da je napokon bio na podijumu i zasluzio je vise Jes da ne volim ni Sandra puno ali svaka mu cast za titulu jer je svaku trku zavrsio u bodovima a to nije mala stvar. Sledeca sezona Salom, Folger, Vinales i mozda Fenati za titulu... mada nikad se ne zna

      Comment


      • #18
        Korteze-cestitke za titulu! Bio je u konstantno dobroj formi cele sezone i niko ne moze da kaze da je nezasluzeno postao sampion.
        Hajrudinu svaka cast!
        sigpic

        Comment

        Working...
        X