Announcement

Collapse
No announcement yet.

Red Bull Stratos

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by NebojsaNS View Post
    Sve je manje istorijskih poduhvata van sporta, u tome je stvar. Malo sta jos nije dostignuto, a da je u nekim realnim okvirima.
    Istina. Tek sad skontas koliko generacija ovo prati i svima je ovo prvi put da gledaju covjeka u svemiru, ali uzivo. Od ovog leta zavisi nenormalno mnogo toga. Ko zna sta ce trend biti za 20 godina recimo kada je u pitanju okolina Zemlje i svemir. Ovo moze u udzbenike uci. Sada i mi mozemo svjedociti necemu ovako velikom.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • #92
      Originally posted by bojanaBG View Post
      jos i kad bi neka kisa padala, to je idealno vreme za njega
      Misliš kockice leda.

      I ja bih volela da gledam Zemlju odooozgooooo, al' samo da je gledam iz neke super sigurne, udobne i bezbedne letilice.
      Uau, kontinenti, planinski masivi , okeani, Kineski zid odgore....
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • #93
        Originally posted by tata Mumi View Post
        Istina. Tek sad skontas koliko generacija ovo prati i svima je ovo prvi put da gledaju covjeka u svemiru, ali uzivo. Od ovog leta zavisi nenormalno mnogo toga. Ko zna sta ce trend biti za 20 godina recimo kada je u pitanju okolina Zemlje i svemir. Ovo moze u udzbenike uci. Sada i mi mozemo svjedociti necemu ovako velikom.
        Taman tako. Cak mislim da nismo ni svesni koliko ovaj skok ustvari moze da bude ulazak u neku novu eru covecanstva.

        Comment


        • #94
          dokle je stigao ?
          www.balkansimracing.com/forum

          Real cars. Real racing. Dobrodosli

          Comment


          • #95
            23 km. Otprilike 2/3.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #96
              Sa koliko km je izveden onaj probni skok ?
              sigpic

              Comment


              • #97
                uhh.. brzo ide..

                37 km jel tako ?

                btw moj 1000-ti post
                www.balkansimracing.com/forum

                Real cars. Real racing. Dobrodosli

                Comment


                • #98
                  Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                  Sa koliko km je izveden onaj probni skok ?
                  Najvisi sa 30ak kilometara negde. 96 000 feet. Sada ne znam koliko tacno to dodje.

                  @ Ice

                  Tako nesto, 36.5, videcemo gde ce biti kada zavrsi proceduru, nemoguce je to bas tacno proracunati. Videli sto koliko je ta procedura duga.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #99
                    Felix Baumgartner ‏@FelixBaumgart
                    This is beautfiul!!!
                    jos i tvituje, samo ne znam kako
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      jos i tvituje, samo ne znam kako
                      Koliko ima napravica u tom sranju, mislim da je tweetovanje najmanji problem.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • evo je lopta

                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Najvisi sa 30ak kilometara negde. 96 000 feet. Sada ne znam koliko tacno to dodje.
                          29.260m, google converter

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Koliko ima napravica u tom sranju, mislim da je tweetovanje najmanji problem.
                            al' treba kuckati u tim rukavicama
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • oko 19 : 30 se ocekuje skok , za sada je na 24 km

                              Comment


                              • Jedva čekam dokumentarac o ovom čudesnom poduhvatu koji će izaći na National Geographic-u za nekih mjesec dana.

                                Lagano se približavamo historijskom trenutku ;)

                                Comment

                                Working...
                                X