Announcement

Collapse
No announcement yet.

Red Bull Stratos

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    meni se creva svezala u cvor cim je bilo izvesno da ce da poleti
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • #62
      Jebe me YTB al sreca pa B92 prenosi.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • #63
        S obzirom da pratim od prvog teksta na Red Bul sajtu pre 5 godina, mozete misliti

        U ovim momentima treba se setiti koliko je covecanstvo napredovalo i sta mozemo da uradimo. Zamislite sta je 40km od vas. I neko skace sa te visine i verovatno ce preziveti. Ovo ce biti pobeda nauke i covecanstva. Velika pobeda.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #64
          Ja sam planirala spavati nekih sat ipo, ali ne mogu oci da sklopim... A i bolje da ne spavam, kakav sam baksuz prespavala bih i probudila se kad sve bude gotovo.

          Comment


          • #65
            Ako bude imao neku kameru dok bude padao, gotovo, cao, ja se onesvijestih ovamo.

            Kako je njegovoj majci sada jbt.
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • #66
              Originally posted by Ivan Piper View Post
              Ako bude imao neku kameru dok bude padao, gotovo, cao, ja se onesvijestih ovamo.

              Kako je njegovoj majci sada jbt.
              Ma kontam da je vec navikla sta je vec on radio, ovo je jos i dobro jer ga podrzava 400 veoma strucnih ljudi, kada je skakao sa zgrada to je radio sam.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #67
                Originally posted by NebojsaNS View Post
                Ma kontam da je vec navikla sta je vec on radio, ovo je jos i dobro jer ga podrzava 400 veoma strucnih ljudi, kada je skakao sa zgrada to je radio sam.
                Ma kakvi navikla, nije isto skocit sa zgrade i iz svemira.

                Vec su pocele zajebancije na racun Ramosa. Zamolio je Felixa da mu donese loptu ako je pronadje.
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • #68
                  Jeste ovo klasican PR stunt, ali svaka cast Red Bullu kako je organizovao medijski deo price. Lepo pokriveno i moderno, ne mogu da zamislim koliko bi spustanje na Mesec recimo bilo jos bolje upamceno da je ovako pokriveno.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #69
                    1/3 puta...

                    Comment


                    • #70
                      I onda ce za neki dan covek da sedne u kola i da ide u prodavnicu...

                      Comment


                      • #71
                        Meni proradi adrenalin. Natjerace me Felix da nakon ovog napravim neko sra***
                        Last edited by Drunken Whaler; 14-10-12, 17:15.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by Ivan Piper View Post
                          Meni proradi adrenalin. Natjerace me Felix da se nakon ovog napravim neko sra***
                          To pod uslovom da prezivi
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • #73
                            Jel ovo usporilo penjanje, ili mi se cini? Penje skoro 50 min. a jos nije dogurao pola puta...

                            Comment


                            • #74
                              Usporilo je. To je i ocekivano. Procenjeno je na oko 2 i po sata pre pocetka. Videcemo.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • #75
                                u koliko tacno on skace ? ili priblizno mi recite
                                www.balkansimracing.com/forum

                                Real cars. Real racing. Dobrodosli

                                Comment

                                Working...
                                X