Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA - Ana Ivanovic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste li primetili nesto zanimljivo.... pred svaki slem kada je izjavila da se dobro oseca, da je u odlicnoj formi pukla bi na istom u prvom ili drugom kolu. Proverite ako ne verujete.
    Bolje da cuti.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Ne mogu da verujem da neki ovde brane Anu. Dajte ljudi jeste ona nasa devojka li preterali ste. Slazem se sa onim izjavom da Ana moze samo da bljesne, ali i to ce biti sve redje.

      Comment


      • Andjeo .

        http://www.srbijadanas.com/clanak/po...18-02-2015#app


        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Nasa "vesela" Ana mora da rascisti sa sobom, jer je sve u njoj/nikakvi treneri joj tu ne mogu pomoci/.
          Ovo sto je postigla, u prvih 5-6 je pravi podvig i za postovanje, ali osvajanje vecih turnira/Masters, GS./, je u sferi "irealnog" po meni

          Spoiler
          Bio bih prezadovoljan da ostane jos neko vreme u top 1o
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Ma,ona kada se zaljubi ili odljubi pukne totalno.Emotivno nestabilna.Ja bih na njenom mestu u tim pored trenera ubacila i psihoterapeuta. Svaka čast Dekiju,ali ne znam zašto je prekidala saradnju sa Kontićem,kada je sa njim pravila odlične rezultate.Znam da ima kvalitet i da može,samo kao što rekoh da se emotivno stabilizuje pod hitno.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Iskreno sumnjam da može toliko da se stabilizuje, jednostavno je takav tip, nije dovoljno čvrsta za nemilosrdni profesionalni sport, ali mislim da joj emotivni život ne utiče mnogo na tens, ukoliko nije nesrećna, naravno. Mnogo je volim, ali gledati njen tenis je čist mazohizam, u većini slučajeva poslednjih godina. Prvi set protiv Garsije je teška sramota, da uopšte izađe onako na teren, od prvog udarca. I slažem se da je sa Kontićem bila bolja, delovala sigurnija.
              Last edited by miloolja; 18-03-15, 10:11.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ma realno od kada se spandjala sa Verdaskom tamo krajem 2008 pocela je da propada ... Crni Fernando mjamigo ... sta ucini
                N ije Ana nista kriva ... gnanci je kriv za sve ...
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Ne glupiraj se.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Ne glupiraj se.
                    Ne glupiram se covece ... mrtav sam ozbiljan
                    Od tada je Fernando procvetao kao igrac a ona uvenula ... mora da je VAMPIR Fernando .. nema drugog objasnjenja
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ja nmg da verujem da ona svoj talenat ovako troši gubljenjem mečeva od raznih protivnica, koliki je to Garcija bauk da ona nju ne može da savlada, mogla je u karijeri da uradi mnogo više da je stabilna i usudiću se reći da je mogao da padne još koji GS osim RG ali jbg njena krivica što to nije uradila. Sada kada je ponovo među 5,6 igračica na svetu umesto da dolazi do barem četvrtfinala ona gubi od raznoraznih devojaka.

                      Comment


                      • Ana opet menja trenera.Još se ne zna ko će Petrovića zameniti.

                        http://www.kurir.rs/sport/tenis/neoc...clanak-1772327
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment




                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Aleksa View Post
                            Ana ajde! I da odamo priznanje Švabi

                            Hvala ti Švajni
                            Mozda si u pravu. Mozda je curi jedino nedostajala iskrean ljubav. Nasla na koncu njeznog Germana.

                            Comment


                            • Evo lepo kaže Mats...ne slavi posle svakog poena, smirenije servira, pre svega izbacuje lopticu..i to po ovakvom vetru..stabilna ljubav čini čuda - kažem ja.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Bice picvajz ako jos neke teniserke krenu put Minhena

                                Ani svaka cast za ovaj mozemo reci veliki uspeh i neka pokusa da ide jos dalje.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X