Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA - Ana Ivanovic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Suska se da su Ana i Adam ponovo raskinuli... ako je tacno, nadam se da je to nece poremetiti kao onda, taman joj je lepo krenulo.
    One and only - Rafael Nadal

    Dream it, and then make it happen!

    Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

    Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

    Comment


    • Danas bledo protiv one ruzne nemice.... poneki blesak na par minuta i to je to mada je i ova nemica imala dosta srece, pogadjala je linije, mrezu ali ima i prejak prvi servis.
      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

      Comment


      • ma istrosila se u fed cupu
        sta ima veze
        ovo je priprema za rolan garos
        bice boljih izdanja od ane sigurno

        Comment


        • Originally posted by Sara View Post
          Danas bledo protiv one ruzne nemice.... poneki blesak na par minuta i to je to mada je i ova nemica imala dosta srece, pogadjala je linije, mrezu ali ima i prejak prvi servis.
          Da i imala je dosta vinera, i jako servira. Jbg steta za Anu al ja sam mislio

          da nece ni igrati Stuttgart posle Fed Cupa..

          Comment


          • http://www.muskimagazin.com/2012/05/...vanovic-video/

            ana ponovo snima

            Comment


            • Sa današnjeg meča





              sigpic

              Comment





              • sigpic

                Comment


                • Anin trening




                  sigpic

                  Comment


                  • Ana u najprodavanijem casopisu u Latinskoj Americi, prelepo izgleda

                    564965_467688573246658_126966253985560_2009061_1566254286_n.jpg465120v125220moda20ana2.jpg465120v125220moda20ana1.jpg465120v125220moda20ana3.jpg
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment




                    • Work hard play hard

                      Comment



                      • sigpic

                        Comment


                        • Ana ide u polufinale Mogla bih da potpisem. Ona moze i mora da pobedi Radwansku, nije dobila tezak zreb i ovo mora da iskoristi. Ajmo Ana
                          One and only - Rafael Nadal

                          Dream it, and then make it happen!

                          Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                          Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                          Comment


                          • Nadam se da si u predviđanjima bolja od Vladana

                            Baš bi bilo lijepo da napokon napravi neki dobar rezultat, ima igru koja nam daje za pravo da se nadamo, ali ja još uvijek ne smijem da razmišljam tako daleko
                            sigpic

                            Comment


                            • Do sad sam bila u pravu, sto se pogadjanja tice Ona igra dobro ove godine, imala je i velikih sansi da dobije ove najbolje teniserke, recimo Sarapovu u Rimu. Prosto, mora joj jednom sve kliknuti. Ja ocekujem da to bude sada, jer joj zreb stvarno nije tezak, za razliku od prethodnih turnira. Dobila je Radwansku sada, koja je realno najslabija od prve 4 i mislim da nju Ana svojom agresivnom igrom mora dobiti.
                              One and only - Rafael Nadal

                              Dream it, and then make it happen!

                              Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                              Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                              Comment


                              • Onda neka se serija pogađanja nastavi

                                Ja sam od prve četvorke priželjkivala Kvitovu, pošto nije u nekoj formi, ali i Radwanska je u svakom slučaju bolja opcija od Maše i Vike, samo da do tog meča dođe
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X