Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA - Ana Ivanovic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ana je konacno dobila Karolinu, super je igrala i servis je dobro sluzio, samo da ovako nastavi.......bice tezak mec protiv Bartoli ali ako Ana bude ovako igrala moze i nju dobiti.......naprijed Ana

    Comment


    • Pa ova Ana podivljala, sta ce to biti

      Comment


      • Dok ovo pisem jos uvek se osecam izfrustrirano zbog mog meca u polufinalu Indijan Velsa. Osecala sam da igram veoma dobro i da imam sanse da pobedim a onda se dogodila povreda. Znam da je to deo sporta, i to verovatno njegov najtezi deo.

        Povrede teze padaju nego porazi jer osecate da ustvari niste imali sansu da pokazete svoje mogucnosti.

        Ipak mogu dosta toga pozitivnog da ponesem sa ovog turnira. Zaista volim Indijan Vels. To je jedan od turnira gde uvek dobro igram i gde se uvek dobro osecam.

        Turnir je odlicno organizovan. Nekoliko mojih prijatelja ponekad dodje i oni takodje obozavaju ovaj turnir. Kada bih bila samo neko ko prati tenis, ovo bi bio turnir koji bih uvek pokusala da posetim, kao i Australia Open.

        To sto sam igrala protiv tri top deset igracice za redom: Vozniacki, Bartoli i Sarapove...znacilo mi je mnogo. Nedostajao mi je taj osecaj da redovno igram protiv vrhunskih igracica ali sigurna sam da cu uskoro biti ponovo u toj situaciji....Definitivno se krecem u pravom smeru i prema rezultatima u ovoj godini blizu sam top 10.

        Na srecu, prema recima doktora, moja povreda gluteusa me nece spreciti da nastupim u Majamiju sledece nedelje. Moj fizioterapeut i ja cemo imati dosta posla narednih dana da ucinimo sve sto je moguce da budem sto spremnija.

        Pod uslovom da budem zdrava, narednih meseci me cekaju sjajne prilike da napredujem. Igracu 5 turnira na sljaci jer sam resila da dodam turnir u Stutgartu koji nije bio planiran. Vikend pre toga igracu Fed Kup u Rusiji.

        Ovo je istorijski momenat jer Srbija prvi put igra polufinale Fed Kup-a. Mec nece biti lak ali smo svi optimisti!

        Voli vas
        Ana
        http://anaivanovic.com/sr/diary/cekaju-me-nove-prilike
        sigpic

        Comment


        • Malo sličica sa humanitarnog teniskog događaja u Majamiju na kome su učestvovali Ana, Nole, Kim, Karo i braća Brajan





          sigpic

          Comment


          • Dok čekamo nove, evo mečeva iz IW-a protiv Karo i protiv Bartoli, pošto su cijeli, staviću ih u spojlere ;)

            Ana - Karo
            Spoiler


            Ana - Bartoli
            Spoiler


            i još nešto

            sigpic

            Comment


            • kako je Ana sinoc odigrala e..fantasticno!


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • ana zaista igra odlicno uz napadacku i agresivnu igru.i ako veceras takva bude ima da nakanta venus koja se jucer provukla kroz iglene usi nakon sto se wozniak uplasila pobjede.venus je jucer napravila preko 50 gresaka.jedva dise pa kao i njena seka hvata duge pauze na svom servisu koje sudac dopusta a nebi trebao.

                Comment


                • Sad ima najvecu sansu da konacno dobije Venus!

                  Comment


                  • Ana je toliko slaba u razmjenama da je to nevjerovatno,imala je ludu srecu protiv nikakve Hantuchove sinoc,da je bila neka jacha ili motivisanija...
                    SignaturE se cheka ...sigpic

                    Comment


                    • Neke slike Ane iz Miamija.;)




                      http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                      Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                      Comment


                      • Na ovonedeljnoj rang listi Ana zauzima 14. poziciju i to joj je najbolji renking još od oktobra 2009.

                        http://www.wtatennis.com/page/Rankin...~1~100,00.html

                        Na Race to the WTA Championships Singles listi Ana je deveta.

                        http://www.wtatennis.com/page/RaceTo...~1~100,00.html
                        sigpic

                        Comment


                        • Bravo Anči!!!

                          Na sljaci brani minimalan broj poena, skoro na svim turnirima je ispala u 1. kolu i moze bas dobre poene da pokupi.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • ako je tako ima velike sanse da dodje menu prvih 10 na svetu,ako ne i vise

                            Comment


                            • Samo naprijed Ana ........svaki turnir je bolja, samo da ovako nastavi na sljaci jer tu moze da sakupi dosta poena........prvo je na redu FED kup ...Ruskinje su u malo losijoj formi i tu Ana moze da stekne samopouzdanje ako dobije dva meca sto je za ocekivati

                              Comment



                              • Ana is pictured here for the first time wearing the dress that she will wear at Roland Garros and other clay court events this season. What do you think?
                                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                                Comment

                                Working...
                                X