Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA - Ana Ivanovic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Duka View Post
    Anica opet bila strava i super sa manjim problemima zbog velike vrucine! Vjerujem u titulu...;)
    Joj, ne znam to za titulu. Ovo dosad i nisu bile neke kvalitetne teniserke, ali ako prođe Kvitovu sve je moguće..



    sigpic

    Comment


    • Teško je očekivati da Ana može pobijediti Kvitovu, jer Petra igra stvarno fantastično, mada i ona zna i to vrlo često imati padove u igri i to bi mogla biti Anina šansa. Ana je odlično odigrala prva dva meča, nije dozvolila niti jednu brejk loptu protivnicama, dobro je servirala, forhend je bio odličan, izlazila je na mrežu i bila vrlo uspješna, igrala strpljivo i nije mnogo griješila, međutim sinoć nije bila dovoljno konstatna, imala je fantastičnih vinera ali i gomilu grešaka, imala je i nekih zdravstvenih problema, ali je ipak uspjela završiti meč u svoju korist bez nekih većih poteškoća, poslije dugo vremena otišla u drugu nedelju GS i to je ono što je bitno. Takođe mi je drago da je napokon uspjela iskoristiti nešto lakši žrijeb, jer znamo koliko je puta do sada pobjeđivala sama sebi i od koga je sve gubila. Protiv Petre neka da sve od sebe i ja ću biti prezadovoljna

      Evo i video iz emislije poslije meča sa King



      Ovaj dio kad spominje Noleta
      sigpic

      Comment


      • kad je princeza sjutra? zna li se??


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Igra prvi mec na RLA veceras u 1h


          http://www.australianopen.com/en_AU/...chedule13.html

          Comment


          • odlicno ..uh Kvitova,samo hrabro i srecno,princezice!


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Prototype View Post
              Dobro je da igra prvi meč, jer to mogu gledati. Uplašio sam se da će igrati u večernjem terminu, a tada sam u školi.
              Bolje je Ani da igra prvi meč, nego recimo kao prošli kada je najveća vrućina. Naravno najbolje bi bilo da igra u večernjem terminu, ali tada igra Nole. Biće teško, ali samo je važno da nema padova i da igra svoju igru...
              sigpic

              Comment


              • Šteta, ali raduje dobra igra iz drugog seta za nastavak sezone...
                AJDE ANA!!!!
                sigpic

                Comment


                • Smijesna je ipak..uvjek ista pricha,uvjek sve isto cim ima jaachi mech!


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • inace ,ana ivanovic na svojoj strranici na FB,pise na engleskom,ali uvjek!kao da se stidi svojih fanova ili sta...nek se malo ugleda na Novaka,sto reche jedna...stvarno je da se covjeku pocinje gadit od nje!


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Nema potrebe da na fan temi pišeš tako ružno ;)
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by D na kvadrat View Post
                        Nema potrebe da na fan temi pišeš tako ružno ;)
                        izvini,i ja sam njen fan,ali iznosim kritike,kad su kritike bile zabranjene!


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Kririke nisu zabranjene, ali to da je smiješna, jadna i da ti se počinje gaditi... mislim da je malo preteško ;) pravi fanovi takve stvari nikad neće napisati ;)
                          sigpic

                          Comment


                          • u pravu si ti;)


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • znate kako,ne mrzim ja Anu Ivanovic...alli jednostavno je malo prekurchila od 2007 godine.Mnogo vise joj je vazniji neki magazin ili slicno nego tenis...takav utisak se stiche..jbt,ja se toliko iznerviram dok je gledam,znaci nedje cu infarkt dobiti,a ona ono-mirno more-....znaci ja ocu da crknem ovamo zbog nje,a ona lagano izgubi, posle lagan intervju pun vedrine,svejedno jjoj..ne napreduje,njo opet svejedno,kaze nesto kao sve sam bolja,nisam pronasala ritam,uglavnom sve isto,znaci bas je njoj opusteno i svejedno.jbt onda sam ja budala...


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Duka, nemoj zezati, kakvi svejedno. ;)
                                Juce je posle svakog promasaja htela da pojede reket, a generalno se tako i ponasa vec par godina redovno. Problem i jeste sto nije vise stalozenija i mirnija, tad cemo znati da je sigurna u sebe i da se vraca u vrh. Drugi deo drugog seta nam je pokazao da moze, to je ona stara Ana sa ravnim bombama iz forhenda i riternima pod noge, izgleda da je nasla odlicnog trenera.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X