Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA - Ana Ivanovic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ana je nasla novog trenera - Darrena Cahill. Nadam se da ce ova saradnja biti duza od nekoliko meseci
    Roger Federer • N. Djokovic • H.M. del Potro • V. Troicki • J. Tipsarevic • N. Zimonjic • A. Roddick • G. Simon • M. Youzhny •

    Ana Ivanovic • B. Jovanovski • Arantxa Rus • S. Lisicki • S. Williams • C. Wozniacki • M. Sharapova • D. Safina • K. Clijsters • A. Krunic

    Comment


    • Menja ih ko carape. Bice dobro ako ovaj potraje mesec dana.

      Comment


      • Originally posted by Jigsaw92 View Post
        Menja ih ko carape. Bice dobro ako ovaj potraje mesec dana.
        Hahahahaha bas ih menja brzinski.. Ma ne zna ni ona sta hoce vise?? Bozeeee

        Comment


        • Ti bas posle svake recenice moras brdo tih smajlija da stavis?

          Comment


          • Originally posted by Jigsaw92 View Post
            Ti bas posle svake recenice moras brdo tih smajlija da stavis?
            Hahahaha jbg moram, zar je bitno??

            Comment


            • Odlicno .....neka ima bar nekog trenera onako sama bila je nekako izgubljena a mozda ovaj novi se zadrzi duze, on je poznati strucnjak..........naprijed Ana

              Comment


              • Ono sto me ubija, i sto sve redje gledam Anu je......
                Svi znamo koliki je talenat. Svi znamo da joj malo fali da poboljsa igru pa razvaljuje sve redom.....
                I svi znamo da svi njeni problemi izlaze iz te njene lepe glave.

                ANA, ZABOGA!!!! PROBUDI SE!!! ODRASTI VISE!!!

                I dalje te volimo bez rezerve...ali jednostavno ja vise nemam zivaca da gledam tvoje meceve.....
                Necu da me srcka strefi cu cvetu mladosti!!
                ;)

                Nadam se da ces se probuditi uskoro......
                Sve najbolje.

                Comment


                • Dobrodosao na forum
                  Stvarno je velika steta sto ne koristi ogroman potencijal koji posjeduje.Ali jos uvijek nije kasno..
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Bal-Zen View Post
                    Ono sto me ubija, i sto sve redje gledam Anu je......
                    Svi znamo koliki je talenat. Svi znamo da joj malo fali da poboljsa igru pa razvaljuje sve redom.....
                    I svi znamo da svi njeni problemi izlaze iz te njene lepe glave.

                    ANA, ZABOGA!!!! PROBUDI SE!!! ODRASTI VISE!!!

                    I dalje te volimo bez rezerve...ali jednostavno ja vise nemam zivaca da gledam tvoje meceve.....
                    Necu da me srcka strefi cu cvetu mladosti!!
                    ;)

                    Nadam se da ces se probuditi uskoro......
                    Sve najbolje.
                    SLAZEM SE SA TOBOM U POTPUNOSTI !!!! TREBALA JE DA SE PROBUDI ODAVNO NE ZNAM STA SE SA NJOM DESAVA U GALVI??
                    KAKO GOD JA CU JE UVEK VOLETI NAJVISE OD SVIH IGRACICA U WTA, I NADAM SE DA CE POCETI DA IGRA DOBRO!!!

                    Comment


                    • Ali da li je Cahil samo njen trener ili je trenira samo zbog adidasa?
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • On je već par godina u Adidasovom programu, čak mislim da je prije nekoliko godina već radio sa Anom? Kako god, samo joj može pomoći, taj čovjek je radio samo sa najboljima... prošle godine je otkačio Mareja, a ovaj je silno želio da ga trenira Cahill.

                        Comment


                        • jos nisu poceli celendzeri?! o.O... Dobro se drzi znaci. ili se ona dobro drzi, ili je dobro drze sponzori...

                          Comment


                          • Nadam se da ce joj pomoci taj novi trener. Ana igra sa mnogo uspona i padova, tako nece nista postici.
                            Trebala je davno da se trgne, stvarno ne znam da li ce vise ikad igrati kao 2008 na R.G.-eu..
                            To bi bilo ostvarenje mojih snova. Ja nju obozavam i ne volim da je gledam kad igra ovako lose..

                            Comment


                            • Žrijeb u Rimu Ani baš i nije naklonjen

                              Ana će u prvom kolu Internazionali BNL d'Italia turnira, koji u ponedeljak počinje u Rimu, igrati protiv Nadie Petrove.

                              U teškom žrebu za 13. nosioca, Ana bi u drugom kolu mogla da igra protiv Dominike Cibulkove, od koje je nedavno izgubila u meču Fed Kupa, a u trećem kolu bi mogla da se sretne sa 1. teniserkom sveta Caroline Wozniacki.

                              Peti nosilac Jelena Janković je moguća protivnica u četvrtini finala, a 3. nosilac Victoria Azarenka je potencijalna prepreka u polufinalu.

                              Vodeći nosioci u donjoj polovini žreba, sa kojima Ana ne može da se sretne pre finala, su 2. nosilac Francesca Schiavone, 3. nosilac Vera Zvonareva, 4. nosilac Li Na i 6. nosilac Samantha Stosur.

                              Ana je prošle godine u Rimu pobedila Petrovu, na putu do polufinala, gde je izgubila od Marie José Martínez Sánchez.
                              http://www.anaivanovic.com/sr/news/u...protiv-petrove

                              a prije RG igraće turnir u Strasbourg-u za koji je dobila wc
                              Ana je prihvatila specijalnu pozivnicu (wild card) za Internationaux de Strasbourg, turnir Internacional serije nagradnog fonda od 220,000 dolara koji se održava od 16. do 21. maja.

                              To će biti njeno prvo učešće na ovom turniru na šljaci, i prvi put da se takmiči nedelju pred Roland Garros.

                              “Veoma se radujem što ću igrati Strasbourg-u," rekla je Ana.

                              "Znam da su organizatori turnira izuzetno ambiciozni i da su mnogo uložili u poboljšanje turnira. Uslovi će biti vrlo slični onima u Parizu, sa istom podlogom i lopticama, i konkurencija će biti velika.

                              "Osećam da mi treba više mečeva pre Roland Garros, i ovo je dobra prilika da ih dobijem, i da se takmičim za titulu.”
                              http://www.anaivanovic.com/sr/news/a...u-strasbourg-u
                              sigpic

                              Comment


                              • Nadam se da ce se Ana uozbiljiti brani polufinale. Vreme je da se uozbilji i da pocne da igra kako zna i ume!!!

                                Comment

                                Working...
                                X