Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA - Ana Ivanovic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

    [quote author=Vladan link=topic=689.msg88051#msg88051 date=1252025971]
    [quote author=Stefan21 link=topic=689.msg88046#msg88046 date=1252016262]
    [quote author=Vladan link=topic=689.msg87965#msg87965 date=1252004325]
    [quote author=dart gunner link=topic=689.msg87961#msg87961 date=1251996116]
    Da preduhitrim xtruce-a:
    http://www.blic.rs/sport.php?id=109150
    Mada ne sumnjam da ce on dodati "sportalsku verziju" -.-
    [/quote]
    Mozda je tako i najbolje da ne zavarava ni sebe ni svoje navijace...
    [/quote][/quote]
    Posto vidim da se ne pitas s glavom mnogo,objasnicu ti neke stvari 8)

    Ana Ivanovic je ogroman talenat,mogla je da postane jedna od najvecih igracica svih vremena,kazem mogla,jer je evidentno da nece,sto je samo njena krivica i nicija druga >,posto ima precih stvari u zivotu od tenisa,obezbijedila se,osvojila GS,tenis joj vise nije prioritet,to je cinjenica,i dok je god tako bolje da ne igra.A sta je uradila za svoje godine uradila je, i svaka joj cast na tome,opet kazem mogla je i morala vise,odnosno moze i mora vise,ali bojim se da nece...
    [/quote]

    Comment


    • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

      Jeste ja sam novi Bolitijeri

      Da joj je tenis na prvom mjestu,igrala bi kako treba,a ono preko godinu dana nije odigrala turnir,kako treba,da ne pricam da ne umije da podbaci loptu pri servisu...
      sigpic

      Comment


      • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

        [quote author=Stefan21 link=topic=689.msg88059#msg88059 date=1252047753]
        [quote author=Vladan link=topic=689.msg88051#msg88051 date=1252025971]
        [quote author=Stefan21 link=topic=689.msg88046#msg88046 date=1252016262]
        [quote author=Vladan link=topic=689.msg87965#msg87965 date=1252004325]
        [quote author=dart gunner link=topic=689.msg87961#msg87961 date=1251996116]
        Da preduhitrim xtruce-a:
        http://www.blic.rs/sport.php?id=109150
        Mada ne sumnjam da ce on dodati "sportalsku verziju" -.-
        [/quote]
        Mozda je tako i najbolje da ne zavarava ni sebe ni svoje navijace...
        [/quote][/quote]
        Posto vidim da se ne pitas s glavom mnogo,objasnicu ti neke stvari 8)

        Ana Ivanovic je ogroman talenat,mogla je da postane jedna od najvecih igracica svih vremena,kazem mogla,jer je evidentno da nece,sto je samo njena krivica i nicija druga >,posto ima precih stvari u zivotu od tenisa,obezbijedila se,osvojila GS,tenis joj vise nije prioritet,to je cinjenica,i dok je god tako bolje da ne igra.A sta je uradila za svoje godine uradila je, i svaka joj cast na tome,opet kazem mogla je i morala vise,odnosno moze i mora vise,ali bojim se da nece...
        [/quote]novi Bolitijeri[/quote]
        ;D ;D ;D

        Evo VLADANA!!!
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

          8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
          Pa Mando ne znam jesi li trebao da kazes svima da sam to ja :-\
          sigpic

          Comment


          • [/quote]

            Sta je to uradila?
            Osvojila Roland Garros i sta jos?

            Comment


            • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

              [quote author=Vladan link=topic=689.msg88070#msg88070 date=1252057356]
              Da joj je tenis na prvom mjestu,igrala bi kako treba
              [/quote]

              Comment


              • [/quote]

                Sta je to uradila?
                Osvojila Roland Garros i sta jos?
                [/quote]

                Comment


                • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                  [quote author=Stefan21 link=topic=689.msg88076#msg88076 date=1252062274]
                  [quote author=Vladan link=topic=689.msg88070#msg88070 date=1252057356]
                  Da joj je tenis na prvom mjestu,igrala bi kako treba
                  [/quote][/quote]
                  Taman da ovdje zavrsimo pricu,ako tebi igra Ane Ivanovic u zadnjih godinu i 2,3 mjeseca izgleda dobro,onda si stvarno majstor,kapa dolje
                  A tenis je mnogo zanima,znam,vidim po njoj,zato je i najbolje da kaze necu vise da igram,povlacima se,jer se vidi da nece,ona moze,ona je za klasu bolja od Jelene,talentovanija,ali ona nece,to je cinjenica,steta sto je tako,steta sto nema tu sampionsku crtu >
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                    Vidis da drka na nju pa mu je pomracen vid.

                    Ana Ivanovic je najveci bust zenskog tenisa u poslednjih 50 godina.
                    A tako ce i ostati.

                    Comment


                    • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                      [quote author=Vladan link=topic=689.msg88079#msg88079 date=1252062593]
                      A tenis je mnogo zanima,znam,vidim po njoj,
                      [/quote]

                      Cim je osetila musko, tu je prica gotova.

                      Comment


                      • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                        [quote author=mr.gold link=topic=689.msg88081#msg88081 date=1252062819]
                        [quote author=Vladan link=topic=689.msg88079#msg88079 date=1252062593]
                        A tenis je mnogo zanima,znam,vidim po njoj,
                        [/quote]

                        Cim je osetila musko, tu je prica gotova.
                        [/quote]
                        haha
                        http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                        Comment


                        • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                          Vladane sto imas dobre cvikere 8) 8) 8) doduse mislila sam da si malo mladji ;D ;D ;D ;D ;D
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                            [quote author=Vladan link=topic=689.msg88079#msg88079 date=1252062593]
                            [quote author=Stefan21 link=topic=689.msg88076#msg88076 date=1252062274]
                            [quote author=Vladan link=topic=689.msg88070#msg88070 date=1252057356]
                            Da joj je tenis na prvom mjestu,igrala bi kako treba
                            [/quote][/quote]
                            ona je za klasu bolja od Jelene,
                            [/quote]

                            Comment


                            • doduse mislila sam da si malo mladji[/quote][/quote]
                              Nemas ti pojma o tenisu,Jelena je radnik,objektivno ovo sto je uradila u karijeri je i previse za nju,ja nju postujem,jer je stvarno veliki borac,ali ona nema ni blizu talenat koji ima Ana,oni su dva svijeta,da je Ana i upola radnik kao Jelena,dje bi joj bio kraj...
                              Samo je u defanzivi bolja Jelena,jer je to njen stil igre,svi ostalo je na Aninoj strani,da pratis tenis,znao bi o cemu pricam...

                              sigpic

                              Comment


                              • http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                                Comment

                                Working...
                                X