Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA - Ana Ivanovic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

    kakva kokoska, stvarno me je razocarala...u vezi je sa australijskim golferom...neki scot, neka jajara...sta se bre usemljuje s tim ljudima koji nemaju nista zajednicko s nama srbima, a moze da bira s kim oce...ta bre ulicu nije videla...
    "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

    Comment


    • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

      [quote author=danilo994 link=topic=689.msg76164#msg76164 date=1247423177]
      kakva kokoska, stvarno me je razocarala...u vezi je sa australijskim golferom...neki scot, neka jajara...sta se bre usemljuje s tim ljudima koji nemaju nista zajednicko s nama srbima, a moze da bira s kim oce...ta bre ulicu nije videla...
      [/quote]
      mjenja momke brze nego sto osvaja turnire...da je bar odnos 1turnir jedan momak...
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

        Videcete vi kad ona ponovo udze u formu onda cemo da vidimo vase komentare;DAko vi ne cenite ono sto imate onda ko ce da ceni??Kad bi mi Makedonci imali bar jednu teniserku makar u top 50 Zalosno...

        Comment


        • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

          [quote author=An4i link=topic=689.msg77200#msg77200 date=1247791007]
          Videcete vi kad ona ponovo udze u formu onda cemo da vidimo vase komentare;DAko vi ne cenite ono sto imate onda ko ce da ceni??Kad bi mi Makedonci imali bar jednu teniserku makar u top 50 Zalosno...
          [/quote]

          Kad prestane da upraznjava yogu, mozemo da porazgovaramo.

          Comment


          • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

            Pa ni Jeleni nije islo bas najbolje u zadnje vreme pa zasto onda i nju ne kritikujete :o

            Comment


            • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

              [quote author=An4i link=topic=689.msg77415#msg77415 date=1247850911]
              Pa ni Jeleni nije islo bas najbolje u zadnje vreme pa zasto onda i nju ne kritikujete :o
              [/quote]

              Gde si ti video(la) da ja kritkujem Anu zbog igre?

              Comment


              • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                Dobro moja greska nisi je kritikovao zbo igre ali sta ima lose sto ima decka?Mozda joj sada krene bolje na terenu:P

                Comment


                • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                  Nema veze sto ima DECKA,problem je nekvalitetan rad,trening,ako misli da se vrati mora da se uozbilji ;)
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                    E ovaj odgovor je mnogo bolji slazem se s tobom i citala sam puno u vezi sta ljudi misle o tome da ona nemoze da pronadze svoj pravi ritam i kazu da kada bi imala decka mozda tada bi usla u formu ali ja ne vidim bas neki napredak((Ajde nadajmo se da ce se na US Openu pokazati u drugacije svetlo

                    Comment


                    • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                      Sve je u glavi,sve je u treningu,sve je u samopouzdanju,kad rijesi sama sa sobom prevashodno , vrtatice se tamo dje po kvalitetu zasluzuje da bude , a to je TOP 3(minimum) 8)
                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                        [quote author=Vladan link=topic=689.msg77640#msg77640 date=1247950098]
                        Sve je u glavi,sve je u treningu,sve je u samopouzdanju,kad rijesi sama sa sobom prevashodno , vrtatice se tamo dje po kvalitetu zasluzuje da bude , a to je TOP 3(minimum) 8)
                        [/quote]


                        ja neshto ne vidim da ce se ona ikada vise vratiti medju prvih 5......... trenutno sestre W drze katedru, sve ostalo je ............ :P

                        Comment


                        • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                          [quote author=natasha link=topic=689.msg77646#msg77646 date=1247950355]
                          [quote author=Vladan link=topic=689.msg77640#msg77640 date=1247950098]
                          Sve je u glavi,sve je u treningu,sve je u samopouzdanju,kad rijesi sama sa sobom prevashodno , vrtatice se tamo dje po kvalitetu zasluzuje da bude , a to je TOP 3(minimum) 8)
                          [/quote][/quote]
                          Ja nesto ne vidim da ce se Rafa ikad vratiti na 1. mjesto 8) 8) 8),Fed drzi katedru :P :P :P
                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                            [quote author=Vladan link=topic=689.msg77649#msg77649 date=1247950475]
                            [quote author=natasha link=topic=689.msg77646#msg77646 date=1247950355]
                            [quote author=Vladan link=topic=689.msg77640#msg77640 date=1247950098]
                            Sve je u glavi,sve je u treningu,sve je u samopouzdanju,kad rijesi sama sa sobom prevashodno , vrtatice se tamo dje po kvalitetu zasluzuje da bude , a to je TOP 3(minimum) 8)
                            [/quote][/quote]
                            Ja nesto ne vidim da ce se Rafa ikad vratiti na 1. mjesto 8) 8) 8),Fed drzi katedru :P :P :P
                            [/quote]

                            xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaaxa xaxaxaxa!!!!!! ti si duhovit momak!!!!! ja ti kazem Roger kaci reket o klin kad postane chale..... samo najvechi odu dok su najvechi!!!!!!!!!

                            Comment


                            • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • [/quote]


                                ja cula posle wimbledona da mu je malo pun k.... tenisa i da bi da odmori malo......... kakva olimpijada... nema od toga nishta........... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

                                Comment

                                Working...
                                X