Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA - Ana Ivanovic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

    Djubreta sa B92 (naravno ima izuzetaka i u tom pravilu) samo neka sachekaju malo...sve ce im se vratiti i obiti o glavu > > > > > >
    SRAMOTA!!!
    AJDE ANA!!!

    Comment


    • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

      [img width=519 height=768]http://d.yimg.com/a/p/sp/getty/5a/fullj.fe8b4147827895bca7f8171667e014bb/fe8b4147827895bca7f8171667e014bb-getty-oly-2008-srb-tennis-ivanovic.jpg[/img] Bravo Ana !

      Comment


      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

        Biljana,extremni sam anin fan,ali slozices se da uopste ne zasluzuje prwu poziciju kao ni jelena,to mjesto je jedino s prawom pripadalo Enan...pa da..

        Comment


        • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

          Ma ja vise ne gledam anu i ne pada mi na pamet da navijam za nju,dokazala je koliko voli svoju zemlju..Zar je moguce da je uvek povredjena kad treba da igra za reprezentaciju???
          Novak je nesto posebno,kao i Janko,dok sve sto zelim Jeleni je da skine umoran izraz sa lica i vrati osmeh

          Comment


          • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

            ewo sad je ana dobila dusevinu...pa oduwjek sam to twrdio da ana blagog pojma nema da bude ona na prwom mjestu,pa i drugom..nije ona taj igrac..sad sam gledao ..pa ona je takwa wezara,pa strasno...a nawijam za nju,oce srce da me okine...ali ona igra uh,nikako odwratno skroz,neznalica jedna!

            Comment


            • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

              ova ana sve nesto tanko od od kad je postala prva :-\
              "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

              Comment


              • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                Zenski tenis je dno dna :-\ Gospodjica Palcica od kada je zasela na prvo mesto nije bila na njemu samo 1 nedelju, a od tada nije prosla ni u jednoi 1/4finale, ne znam da li je i u 1/8 finala. Henin mi uzasno nedostaje
                I dzabe nama sto su njih dve prva i druga, meni je drago, al sa ovakvim tenisom ne zalsuzuju to ni malo. Bolje da se na tim mestima smenjuju pobedama, a ne porazima.

                Comment


                • [/quote]Eto, sad nam ni Ana nevalja... Nije dovoljno ni prvo mesto na rang listi. Takvi smo mi Srbi.

                  Comment


                  • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                    Ja se slazem da`Ana loshe igra, ali sprdati se sa njenim zdravljem mi je nekorektno

                    Comment


                    • Comment


                      • [/quote][/quote]

                        Ja sam samo realno rekla kakva je situacija. Evo i sada gubi ove francuskinje Cion, igra ocajno, nema je od RG-a, zenski tenis je nikada gori. Stvarno mislim da je jadno sto je ona trenutno prva, a to samo govori kakav je onda zenski tenis, i Jelena isto, i zalisno je sto se na tom mestu smenjuju porazima a ne pobedama...Iako to ne zelim, po svemu sudeci ce brzo zavrsiti na US Open-u. :-\

                        Comment


                        • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                          srpska teniserka ana je sram i stid i bruka,idi kuci jadna i pripremaj se za grad za zurke,pa tamo expomiraj swoje tupawo lijepo lice..owo je tenis djewojko,tenis,,,jadnice jedna...ti prwa na listi ahahaha...enan umire od smijeha,siguran sam...
                          ana iwanowic prewazilazi swe zakone fizike,jer ona je dodirnula i nize od dna!

                          Comment


                          • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                            eeee,lakse malo...prekini da vredjas nase teniserke jer ti one nista nisu skrivile...kako njih dve mogu biti prva i druga teniserka ako su tenisko ruglo kako si rekao?kako?...ne mogu da verujem :o
                            "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                            Comment


                            • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                              Meni je neverovatno shta chitam ovde o Ani :o :o :o ...devojka je dala sve od sebe, nije trenutno ona Ana koju znamo, ali to ne znachi da joj treba okrenuti ledja...Ana je daleko od tupave, a o jadu, sramoti i bedi da ne pricham, shokirana sam time shta chitam o mojoj omiljenoj teniserki...Ana moze bolje, nekada je tako i igrala i sigurna sam da ce se uskoro prizvati svesti...ne mogu da razumem ovakve komentare, nije mi jasno...

                              Comment


                              • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                                nikad nisu ni bile dobre,samo su iskoriscawale tudje greske ...tromi i jadni,manekenke! a nawijam za njih jace nego sto bi ti ikad ,jadna!

                                Comment

                                Working...
                                X