Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA - Ana Ivanovic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

    [quote author=Bella link=topic=479.msg30229#msg30229 date=1218388579]
    Nisam razumela iz tvog posta shta ne verujesh?
    [/q
    uote]
    ma nisam wjerowao da je powreda..jer se swi oni tako nekako izwlace kad treba da se da maximum..al ok..ewo ..pogrijesio sam za anu..zaista je powreda..sto ne wjerujem da je slucaj sa fudbalerima..truleksi jedni...[/quote]

    Comment


    • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

      Tuga.Ne mogu da se pomirim sa ovim ali eto kad smo srece k****e... Vidi se da se bas bila zagrejala za Peking,nije mogla da sakrije suze (a skoro ni ja). Nadam se da ce bar Nole makar bronzu uzeti.A sto se tice vaznosti igara ne verujem da je ikome od vrhunskih sportista ista vaznije u ovom trenutku od olimpijade (sto se posla kojim se bave tice).Ako jeste to su obicni materijalisti kojima je bitna SAMO licna karijera i novac i koji nemaju nacionalnu ponos.Nemam razumevanja za takve ljude sa poremecenim sistemom vrednosti.

      Comment


      • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

        a sto je najgore novac svi oni svako imaju na pretek...

        Comment


        • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

          [quote author=milanche link=topic=479.msg30239#msg30239 date=1218392242]
          Tuga.Ne mogu da se pomirim sa ovim ali eto kad smo srece k****e... Vidi se da se bas bila zagrejala za Peking,nije mogla da sakrije suze (a skoro ni ja). Nadam se da ce bar Nole makar bronzu uzeti.A sto se tice vaznosti igara ne verujem da je ikome od vrhunskih sportista ista vaznije u ovom trenutku od olimpijade (sto se posla kojim se bave tice).Ako jeste to su obicni materijalisti kojima je bitna SAMO licna karijera i novac i koji nemaju nacionalnu ponos.Nemam razumevanja za takve ljude sa poremecenim sistemom vrednosti.
          [/quote]
          tuzno i sramotno cinjenicno stanje naseg sporta globalno

          Comment


          • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

            Bash sam gledala kad je Anchi davala intervju povodom povlachenja sa LOI...kako mi je krivo :'( :'( :'( :'( A fudbaleri 2:4 ... tuga

            Comment


            • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

              ma da..a pogledaj druge nase sportiste kako su swi nekako zeljni dokaziwanja hahaha ironija..e jadni nebili..a kako ih nije sramota..kakko

              Comment


              • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                :o Porazavajuce!

                Sta vam je? Valjda je bitnije igracevo zdravlje i da se saniraju povrede od neke tamo tupave medalje.


                Gomila zombi pateticnih jadnika kao fol pred OI "aaaa idemo Ana, JJ, Novace po zlato" a pojma nemaju o njihovom trenutnom zdrastvenom stanju, a kada neko odustane tj. kada je primoran da odustane zbog povrede e onda se dignu lazne patriote i gnjide i pocnu da pljuju i lupetaju gluposti. Zasto? Zato sto je njima bitno uzdici do nebesa Srpstvo, ali koliko to zarko zele tom merom i "sahranjuju" nase sportiste ako se povrede ili su preumorni zbog zgusnutog rasporeda.

                Ovakva reakcija je i logicna za njih jer oni za Novaka, JJ i Anu navijaju samo zato sto su odavde. OI su za njih automatski i najvazniji turnir jer se igra bas za zemlju.

                Pored nekih, Hanibal i Kruger izgledaju kao male bebe!

                Slike sto je angelnfs4 postavila govore sve! Devojka (mislim na Anu) je na ivici sloma!

                Ja sam uvek bio uz timove ili pojedine sportiste kada su najveci i kada im nista ne ide od ruke.
                Nikada nisam voleo lazni patriotizam i lazne ljude, koji navijaju za nase samo zato sto su nasi, a onda ih na kraju ispljuju nikad gore.

                Comment


                • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                  Podrazumeva se da je zdravlje najvaznije... besmisleno je uopste navoditi to...

                  Comment


                  • Ovo su komentari koji su dobili NAJVISE glasova na b92.Eto gde zivimo i sa kime.Porazavajuce.Debili koji su ovo napisali su prototip vecine Srba ,izgleda.

                    Comment


                    • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                      Meni se takvi ljudi GADE!!! Neka im je na chast shta pishu!!! > > > > > >

                      Comment


                      • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                        Kakve besmislice
                        To mogu izjaviti samo maloumnici i ograniceni ljudi
                        GLASAM, ZA ZDRAVLJE I SPORT

                        Trazite ljude koje biste voleli, to je tajna i uspeh citavog zivota...

                        Comment


                        • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                          Mene brine to sto su ta 2 komentara prvi na listi preporucenih na najposecenijem sajtu u zemlji. ???

                          Comment


                          • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                            Nikada se nisam ukljucivao u diskusiju ali sada moram.

                            ANA IVANOVIC je nesto najbolje sto se desilo ovoj zemlji
                            u individualnim sportovima u proteklih par godina.


                            Svaka cast Jeleni naravno,Novaku,Tipsi , Zikiju ,Viktoru, Cavicu i svima ostalima.

                            Nikada ali nikada nije pravila pitanje igranja za svoju zemlju.

                            Njeno ponasanje na terenu i van njega je besprekorno.
                            To sto je zgodna, to nema veze. Ima veliki broj lepih devojaka.

                            Ali njeno drzanje , press konferencije i odnos prema medijima
                            kao i prema ostalim teniserkama je nesto sto je pravi blagoslov
                            pogotovo kada neko dolazi iz zemlje koja je dugo godina anatemisana
                            u tim istim medijima.

                            To su joj priznali svi u svetu - sem nas !!!

                            Komentari ljudi po raznim sajtovima su gomila djubreta i to treba zaboraviti.

                            Nasi sportisti (u svim sportovima) su najveci Srbi i ponos nacije - ALI SAMO AKO POBEDJUJU
                            Kao da se niko drugi ne bavi sportom sem nas.

                            Mnogi su zaboravili nashu zastavu i himnu u sred Pariza i one suze.
                            Tada smo svi bili ponosni na nju . I plakali smo (barem ja) zajedno sa njom.


                            Slike sa konferencije za stampu govore sve. Kazu ljudi da slike govore bolje od reci.


                            SAMO NAPRED , LUTKO - SVE JE OKE

                            Ponovo cemo cuti AJDEEEEE !!! i srca ce nam biti puna


                            Sve najbolje i puno uspeha svim sportistima iz svih zemalja na OI
                            Nasima najvise - naravno

                            Pozzz

                            Aleksandar Dzankic











                            Comment


                            • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                              ja bih tu izuzeo fudbalere,zasto biti u fazonu ''pa sta ce oni borili su se''kad i saa matic widi da to nnije to,i da su daleko izrazeniji u swojim tamo klubowima,to je paradoks!

                              Comment


                              • Odg: WTA - ANA IVANOVI?

                                Hvala na divnom postu BEST, pravi je primer kako se zaista podrzavju sportisti koje cenimo.
                                Svim srcem se slazem sa tvojim stavovima.
                                Hvala sto si se ukljucio bar ovde, Ana nije zasluzila ono sto sad dobija od ove zemlje :'(

                                Comment

                                Working...
                                X