Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Preseason 2012-2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Samo cu reci jedno DeMarcus Cousins! pozdrav za sve...

    Comment


    • #92


      EDIT:

      Klupa Kings-a vs klupa Lakers-a 57-18
      Last edited by Ernesto; 22-10-12, 09:26.
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • #93
        Kako je Thomas posedovao debila ovde.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • #94
          Predikcije od strane 30 GM.

          http://www.nba.com/news/2012-13-gm-s...=iref:nbahpt6a


          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
          sigpic
          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
          - 4xMVP -

          Comment


          • #95
            Malo mi je smesno koliko svi malo sansi daju Bostonu, a mislim da sa zdravim igracima, sa Heatom mozemo bez problema igrati egal.
            sigpic

            Comment


            • #96
              Originally posted by colke995 View Post
              Malo mi je smesno koliko svi malo sansi daju Bostonu, a mislim da sa zdravim igracima, sa Heatom mozemo bez problema igrati egal.
              Sve zavisi kako ce se nositi sa godinama KG i Pierce. Ako budu na proslogodisnjem nivou - onda svakako imate sanse.

              Ja iskreno mislim da ce biti jako tesko da iko ugrozi Majami na Istoku, ali videcemo.

              Comment


              • #97
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • #98
                  Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Sve zavisi kako ce se nositi sa godinama KG i Pierce. Ako budu na proslogodisnjem nivou - onda svakako imate sanse.

                  Ja iskreno mislim da ce biti jako tesko da iko ugrozi Majami na Istoku, ali videcemo.
                  Ma jasno je da Boston uvek ima sanse, posebno sa osvezenom rotacijom. I prosle sezone su bili najtezi protivnik, brejk iz Bostona je uzasno teski odneti. Sad su nakupili visoke da popune minute i odmore KG-a, Terry je mozda i bolja opcija od Allena (prvenstveno zbog Alenovih godina i povreda, JET ipak mladji) , Pirs i KG imaju bar jos jednu vrhunske kosarke u sebi, Rondo jos uvek napreduje, Green ce im biti veliko pojacanje, imaju par dobrih rukija, pa i Lee je solidan igrac.. + naravno Doc Rivers i slabiji Istok. Ja njih opet ocekujem u finalu konferencije, osim u slucaju da se u 1/2 ukrstaju sa Majamijem. Domaci teren ce tu imati dosta uticaja, a verujem da ce tesko ispratiti Majami po skoru u regularnoj sezoni, pa cak i Indijanu.

                  Comment


                  • #99
                    I ja vidim Boston u finalu konferencije, mada opet sve zavisi ko će sa kim ukrštati. Imamo Chicago, Indiana-u, NY, ja ne bih olako otpisivao ni Sixers-e, a vidim da se i Brooklyn-u daju određene šanse. Mislim da će Istok i ove godine biti zanimljiv i da bi moglo biti i nekih iznenađenja. U svakom slučaju svi će gledati da izbegnu 7. ili 8. poziciju kako ne bi ukrštali prvu rundu sa Heat-om, Boston-om ili Chicagom (naravno ukoliko se ovi nađu na prve dve pozicije) tako da očekujem jednu solidnu borbu i dobre tekme.

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • Po meni Philly moze biti na drugom mestu, ako Drew bude zdrav i normalan tokom sezone. Imaju bas fin tim. Po meni bolji i od Nets-a i od Knicks-a, s' tim da Nets-i imaju prednost u odnosu na Knicks-e zbog trenera. Amar'e propusta pocetak sezone, tako da bi oni trebali sabijati pod vodjstvom Mela. A kada se ovaj vrati, bice veselo.

                      Heat-Philly-Boston, po meni najjaci na istoku.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Boston, Indiana, Miami i Philly za prva cetiri mesta.



                        Lucas bogotac
                        sigpic

                        Comment


                        • Нисам мет'о резултате 2-3 дана, заборавио скроз.

                          Понедељак - 22.10.2012.:

                          Торонто - Милвоки 104:95 http://www.nba.com/games/20121022/MILTOR/gameinfo.html
                          Фила - Њујорк 98:90 http://www.nba.com/games/20121022/NYKPHI/gameinfo.html
                          Далас - Њу Орлеанс 87:74 http://www.nba.com/games/20121022/NOHDAL/gameinfo.html
                          Финикс - Сакраменто 103:88 http://www.nba.com/games/20121022/SACPHX/gameinfo.html
                          Портланд - Јута 120:114 http://www.nba.com/games/20121022/UTAPOR/gameinfo.html
                          Клиперс - Голден Стејт 88:71 http://www.nba.com/games/20121022/GSWLAC/gameinfo.html
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Po meni je velika greska za Fili sto su se odrekli Lua Vilijamsa i Brenda ako vec nije moralo. Bajnam jeste upgrade u odnosu na Igija, ok, tu su i J-Rich i Nick Young , 2 luda prangijasa, ali pitanje je hoce li oni napraviti znacajniji napredak u odnosu na proslu sezonu. Totalno su izmenjali tim, po meni im nije trebalo ni otarasiti se Miksa, koji ce da trune u Lejkersima. Ostali im samo Jrue, Evan, Jang, Lavoj i Hoz od prosle godine. visak je po meni i Kvame tu. Iako imaju najboljeg centra u konferenciji, ne deluje mi Fila neko ko moze ozbiljnije ugroziti najjace timova sa Istoka a tu svrstavam Majami, Boston i Indijanu. Ova 3 tima imaju kontinuitet, uigrani su i definitivno ce po meni popuniti prva 3 mesta u konferenciji i sa velikom verovatnocom se plasirati u drugo kolo Playoffa. Borba za cetvrtu ekipu ce se svakako voditi izmedju Bruklina, Niksa, Siksersa, pa i Atlante. Po meni Atlanta nije mnogo oslabljena ekipa odlaskom Joa, tu su zdrav Al i Lu, vise slobode za Smoova. Niksi ce isto biti interesantni za pracenje, skoro jacu ekipu po imenima nisu imali.

                            Comment


                            • Kao što već rekoh, Bosh i Allen će pored James-a doći na svoje. 11 trojki noćas. Samo prangijaj.

                              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                              sigpic
                              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                              - 4xMVP -

                              Comment


                              • Protiv Macaka 11, protiv Sparsa 13, a u dve utakmice sa Klipersima ukupno 21 trojka. 10+ trojki po mecu stvarno mora postati konstanta, nekih 11-12 trojki, jos treba da se vrati Calmers. Pored 5 sjajnih prangijasa (Ray, Miller, Lewis, Battier, Chalmers) da ne padne 10 trojki po mec bila bi stvarno sramota Od njih nekih 30+ poena po mecu mora da se ocekuje, od velikog Trija 60+ tako da mislim da ne bismo smeli ispod 90 poena po mecu nikad da damo
                                - Bane je bio u pravu, Allenove i Boshove partije mnogo zavise od Kralja i njegovih asistencija. Alen ce da namesti svoj snajper jos bolje, u to ne sumnjam, a cak i kad odigra lose on postigne nekih 7-8 poena. 10+ poena po mecu od njega treba da se ocekuje ove sezone, dobijace otvorene suteve, on se s lakocom i velikom brzinom podize na sut, moze da pogodi i iznutra, bice on veoma koristan. Luis mi je za sada pozitivno iznenadjenje jer je poceo da vraca svoj sut.. Realno gledano, od ovih pet glavnih sutera u nasoj ekipi, svako ima da pridoda jos nesto uz cist sut za 3 poena. Svi ce oni biti korisni timu bilo kao starteri (Batije,Rio) ili u rotaciji. Batije je za sada najbolji od svih u preseasonu, juce 3 trojke, Ray 2, Lewis 2... BIG 3 + 5 prangijasa bi trebalo da budu nasa osnovna i sekundarna snaga.

                                E sad ono sto ne valja :

                                - Definitivno ne mogu da verujem da ce Terel Haris da popusi na racun Kola Cole je decko retardiran, gubi lopte ko nasa drzava pare, ima on neke poene u rukama i brzinu, ali isto to ima i Terel s tim da je jaci, visi, bolji defanzivac, ima sigurniji sut spolja, on kada probije to se zavrsi poenima a ne nekim retardiranim promasenim zicerom ; a svakako ne dodaje lopte u ruke protivnicima. Harris je odlican atleta i sasvim bi se lepo uklopio u ovaj tim Heata. Ja bih Kola isutirao iz ekipe i zabranio mu ulazak u halu.
                                - Jos jedan igrac koji ce zavrsiti u glavnom rosteru, a veze sa vezom nema - Dexter Pittman Pa pitanje je da li bi se i u ABA ligi snasao. Ucinak od 3 izgubljene lopte i 4 faula. Sjajno. Pravi takve kretenske greske tipa 3 sekunde u reketu, faul u napadu kod postavljanja bloka, debela guzica ne omogucava mu nikakav doprinos u skoku, u napadu ako krene da se guzi napravice korake, faul u napadu, ispasce mu lopta. Ovaj decko bi bio sramota i za Bobcatse, a kamoli za Heat
                                - James Jones ce takodje uci u roster. Pored ovih 5 pobrojanih vrhunskih sutera koji imaju jos korisnih stvari u igri osim suta, on nema apsolutno nista. Footwork nula, odron u odbrani... On je trebalo da igra protiv Dalasa u finalu kada nista spolja nismo mogli da zabodemo, sada kada sasvim dovoljno sutera, on je apsolutni visak sto i pokazuje jucerasnja partija. Prosle sezone je dobijao minutazu na kascicu, ove tek nece nista kad su dovedeni Ray i Rashard. Ali ima platu za ovu sezonu

                                I sad cemo zbog toga sto imaju garantovane plate za ovu sezonu, morati da trpimo ova 3 debila a sjajni momci poput Carneya ili Harrisa koji su ih zasili u preseasonu ce da ispuse. Definitivno jedan od ovih mora biti amnestiran (najbolje JJ jer ima najjaci ugovor) , a ostali bi zajedno sa Joelom mogli da posluze u nekom trejdu. Recimo Joel + Cole za Hawesa nije losa opcija (Majami je vec nesto menjao sa Filom oko nekih rukija, Fili treba backup) , dacemo im i Pitmena kao bonus..

                                Sve u svemu nije lose, ali ima nekih stvari koje ne valjaju kada je ova ekipa u pitanju. Lepo deluje taj small-ball i sve, ali nas ce kastrirati ekipe sa dominantnim centrima! Nema ko da skoci i u defanzivi, a ofanzivni skok je tek misaona imenica. Opet ce Lebron morati da krpi sve te rupe i stalno ide na skok.

                                Comment

                                Working...
                                X