Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Preseason 2012-2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Maric91 View Post
    Ciji je Marko Todorovic?Jel on prosao kroz mlade selekcijhe Barselone, pa ce igrati sad za Spance?
    Poreklom je Crnogorac. Cini mi se da je on pre 3,4 godine presao u Huventud,a od ove je valjda u Barsi. Kapiram da ce igrati za Spaniju.

    Comment


    • #17
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • #18
        NBA Today! 10th October [Preseason]


        7:30 PM ET /23:30 GMT /01:30 CET

        Toronto Raptors .....@..... Detroit Pistons

        8:00 PM ET /00:00 GMT /02:00 CET

        Indiana Pacers.....@..... Minnesota Timberwolves
        • Placeholder


        Oklahoma City Thunder.....@..... Houston Rockets
        • Placeholder


        8:30 PM ET /00:30 GMT /02:30 CET

        Atlanta Hawks .....@..... San Antonio Spurs
        • Placeholder


        10:00 PM ET /02:00 GMT /04:00 CET

        Portland Trail Blazers.....@..... Los Angeles Lakers
        • Placeholder


        Phoenix Suns.....@..... Sacramento Kings
        • Placeholder
        Last edited by Skrillex; 10-10-12, 15:27.

        Comment


        • #19
          Jadni Jamison, ne moze vise ni da skoci.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • #20
            Crni Antawn

            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • #21
              Originally posted by Ljuba90 View Post
              Poreklom je Crnogorac. Cini mi se da je on pre 3,4 godine presao u Huventud,a od ove je valjda u Barsi. Kapiram da ce igrati za Spaniju.
              Da, iz Dzokera je presao u Huventud (i Mirotic je presao iz Dzokera u Real). Odigrao vec nekoliko utakmica za mladu reprezentaciju Crne Gore i trebalo bi za CG da igra.
              sigpic

              Comment


              • #22
                Originally posted by Reise View Post
                Da, iz Dzokera je presao u Huventud (i Mirotic je presao iz Dzokera u Real). Odigrao vec nekoliko utakmica za mladu reprezentaciju Crne Gore i trebalo bi za CG da igra.
                Dobro je sto ce igrati za CG

                Jel talentom blizu Mirotica?

                Comment


                • #23
                  To ti ne bih znao odgovoriti, ali znam da je Todorovic strasan potencijal i da je dobar momak. Jedina stvar koja ga zeza su povrede, mnogi pricaju da je napravljen od stakla, mislim da ga ledja zezaju.
                  Sinoc se bas fino pokazao i nadam se da ce da ukrade minute ove sezone nekome.
                  Steta sto Mirotic za CG ne igra, frontcourt bi izgledao bolesno za nekolko godina.
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Reise View Post
                    To ti ne bih znao odgovoriti, ali znam da je Todorovic strasan potencijal i da je dobar momak. Jedina stvar koja ga zeza su povrede, mnogi pricaju da je napravljen od stakla, mislim da ga ledja zezaju.
                    Sinoc se bas fino pokazao i nadam se da ce da ukrade minute ove sezone nekome.
                    Steta sto Mirotic za CG ne igra, frontcourt bi izgledao bolesno za nekolko godina.
                    I ovako ce...Pekovic i Vucevic su zveri

                    Comment


                    • #25
                      pozdrav za sve,imali linkova za utakmice ?posebno me zanima vecerasnji duel Kingsa i Sunsa!!!

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by papekings View Post
                        pozdrav za sve,imali linkova za utakmice ?posebno me zanima vecerasnji duel Kingsa i Sunsa!!!
                        http://www.thefirstrow.eu/watch/1459...enix-suns.html

                        Ovde ce biti Kingsi.

                        Comment


                        • #27
                          Hvalla!

                          Comment


                          • #28
                            Drummond pokidao na debiju. Kakvu je bananu covek imao jbt..Ed Davis nije znao gde se nalazi.

                            Robinson takodje nije bio los, a Lillard pokidao protiv Lakers-a.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • #30
                              Toronto napravio lepu ekipicu i bice bas zanimljiv istok ove godine. Sta mislite, moze li DeRozan otkinuti ove sezone i moze li biti mozda cak i all-star?
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X