Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 Formula 1 Japanese Grand Prix - Suzuka

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MarkedOne8 View Post


    Gde je tu Baton?Pri samom startu je na 2+ metra od Alonsa.Alonso od samog starta ide sa desne skroz na levu Kimijevu stranu i zatvara ga preterano i izgurava.Alonso je kriv sam za sebe i kriv je za Kimijevo oštećenje.
    Tvoje komentare vise ne citam , dok god gledas sa Kimijeve strane i navijacke tvoji komentari nisu relevantni i objektivni
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Objektivno, vozač ALO je zatvorio i izgurao vozača RAI.Isto kao što je vozač GRO zatvorio i izguravo vozača HAM u Belgiji.Isti incident, ali na svu sreću različite posledice.Kriv je vozač ALO.
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • A taman sam kuce krstio Kimi po njemu,e ima Felipe da se zove....

        Comment


        • Originally posted by Vibe View Post
          A taman sam kuce krstio Kimi po njemu,e ima Felipe da se zove....
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • E pa da i ja dam neki komentar,veoma interesantna trka u Japanu i ocekivana pobeda Vettela,pa da krenem,Vettel svaka cast na odlicnoj voznji od prvog do poslednjeg kruga,zasluzena pobeda i sada je tik iza Alonsa,Massa,po meni zajedno sa Kobayashijem vozaca dana,nisam ocekivao da ce biti tako dobar,imao je fenomenalan start,bravo za njega poceo, je da veze bolje rezultate,Kobayashi,mnogo mi je drago zbog njega odlicno je vozio i na kraju izdrzao napad Buttona,bravo za njega,Button danas je bio dosta solidan,imao je cak i problema sa menjacem ali je na kraju uspeo da zavrsi solidan cetvrti i da je imao jos jedan krug obisao bi on Kobayashija,Hamilton,veoma losa trka,nije imao tempo,nije imao nista,na kraju je dobro i zavrsio,Suzuka jednostavno nije njegova staza ali danas mu bas nije islo,tako da je i ovo dobro jer kad sam video kako los ritam ima i kako ga pritiska Hulkenberg,mislio da nece biti ni u prvih deset,Raikkonen,danas vrlo interesantna trka za njega,na pocetku je imao onaj incident sa Alonsom i iskreno,po meni on uopste nije kriv za Alonsovo ispadanje,Webber najveci nesrecnik,izbacen je greskom ludog Grosjeana,ne znam sta da kazem za Grosjeana a Webber na kraju dobro da je uhvatio i ta dva boda,Hulkenberg,Maldonado i Ricciardo lepo odvozene trke i Schumacher jos jedna razocaravajuca trka,e sad ono sto ce biti glavna tema do Koreje incident izmedju Raikkonena i Alonsa,po meni licno Alonso je sam kriv,sam pao sam se ubio,ne znam zasto je toliko morao da gura Raikkonena,sve u svemu cist trkacki incident i mislim da ferarijevi navijaci ne treba da krive nikog osim samog Alonsa,Peres danas je mogao medju prvih pet,da mu je onaj drugi banzai manevar prosao ali nije i cista trkacka greska i naravno vredi spomenuti i Rosberga koji je takodje ispao iz trke nakon onog haosa na startu,sve u svemu jos pet trka do kraja Alonso i Vettel su dosta daleko ispred Raikkonen i Hamiltona i trenutno izgleda kao da ce se Vettel i Alonso boriti za titulu a Hamilton i Raikkonen za trece mesto,ali jos ima da se vozi i nije sve gotovo
            Last edited by Infinity miki; 07-10-12, 10:06.
            Miljkonen

            Comment


            • Originally posted by MarkedOne8 View Post


              Gde je tu Baton?Pri samom startu je na 2+ metra od Alonsa.Alonso od samog starta ide sa desne skroz na levu Kimijevu stranu i zatvara ga preterano i izgurava.Alonso je kriv sam za sebe i kriv je za Kimijevo oštećenje.
              Jeste Marked, krenuo je kao Grosjean, ali se zaustavio i krenuo u desno. A gde je bio Button u 14oj sekudni, a gde u 15oj? Trecinu sirine staze presao u sekundi, bilo bi kontakta da Alonso je Alonso nastavio u desno, kako je krenuo...



              Evo snimak, sve za tebe... Sve se vidi, da je nastavio u desno bio tocak uz tocak sa Buttonom, a Kimi je spojlerom bio iza Alonsovog prednjeg tocka do tad. Kad je Alonso skrenuo ponovo u levo, racunao je da je Kimi svojim prednjim desnim iza njegove leve, kako je do tad i bilo. I on se iznenadio kad je dao intervju sto je Kimi bio tu gde je bio.

              Ako hoces, skinucu ova 2 klipa, usporicu ih i postaviti.

              Rekoh gore, trkacki incident, sve nakon toga je bila sala jer je Kimi posle imao bliski susret sa Perezom, a zamalo i sa Hamiltonom... Da je bio los faktor za Alonsa ovog vikenda, to ne mozes poreci zdrave pameti, sve je to trkanje.

              Originally posted by MarkedOne8 View Post
              Objektivno, vozač ALO je zatvorio i izgurao vozača RAI.Isto kao što je vozač GRO zatvorio i izguravo vozača HAM u Belgiji.Isti incident, ali na svu sreću različite posledice.Kriv je vozač ALO.
              Objektivno, Kimi je savrsen, nije pogresio cak ni kad je imao spoljnu liniju u prvoj krivini kad je presao Lewisa dok je izlazio iz boxa i onda je pokusao da udje u unutrasnju, video Lewisa i odbio... Umesto da je isao spoljnom linijom i imao unutrasnju za prvu od Esses...
              Last edited by Vanja #66; 07-10-12, 10:09.

              Comment


              • Originally posted by Vanja #66 View Post
                29 sa pol pozicije, a koliko pol pozicija?

                Ne mislim na ovu trku, na neke ranijih godina, pre svega proslogodisnju ovde. Moze se reci da je bila zrela, ali ipak nepotrebno zrela, imao je jos 4 trke da osigura titulu.
                Sena 65
                1 SCHUMACHER Michael 68 22.52
                2 SENNA Ayrton 65 40.37
                3 VETTEL Sebastian 34 35.42
                4 CLARK Jim 33 45.83
                5 PROST Alain 33 16.58
                6 MANSELL Nigel 32 17.11
                7 FANGIO Juan Manuel 29 56.86
                8 HAKKINEN Mika 26 16.15
                9 LAUDA Niki 24 14.04
                10 PIQUET Nelson 24 11.76
                11 HAMILTON Lewis 24 22.86
                12 ALONSO Fernando 22 11.46
                13 HILL Damon 20 17.39
                14 ANDRETTI Mario 18 14.06
                15 ARNOUX René 18 12.08
                16 STEWART Jackie 17 17.17
                17 MOSS Stirling 16 24.24
                18 RAIKKONEN Kimi 16 9.36
                19 MASSA Felipe 15 8.98
                20 ASCARI Alberto 14 43.75
                21 HUNT James 14 15.22
                22 PETERSON Ronnie 14 11.38
                23 BARRICHELLO Rubens 14 4.33
                24 HILL Graham 13 7.43
                25 BRABHAM Jack 13 10.57
                26 ICKX Jacky 13 11.40
                27 VILLENEUVE Jacques 13 7.98
                28 MONTOYA Juan-Pablo 13 13.83
                29 BERGER Gerhard 12 5.71
                30 COULTHARD David 12 4.88
                31 RINDT Jochen 10 16.67
                32 WEBBER Mark 10 5.24
                33 SURTEES John 8 7.21
                34 PATRESE Riccardo 8 3.13
                35 BUTTON Jenson 8 3.59
                36 LAFFITE Jacques 7 3.98
                37 HILL Phil 6 12.77
                38 FITTIPALDI Emerson 6 4.17
                39 JABOUILLE Jean-Pierre 6 12.24
                40 JONES Alan 6 5.17
                41 REUTEMANN Carlos 6 4.11
                42 SCHUMACHER Ralf 6 3.33
                43 FARINA Giuseppe 5 15.15
                44 AMON Chris 5 5.21
                45 REGAZZONI Clay 5 3.79
                46 TAMBAY Patrick 5 4.39
                47 ROSBERG Keke 5 4.39
                48 HAWTHORN Mike 4 8.89
                49 PIRONI Didier 4 5.71
                50 TRULLI Jarno 4 1.59
                51 FISICHELLA Giancarlo 4 1.75
                52 GONZALEZ Jose-Froilan 3 11.54
                53 BROOKS Tony 3 7.89
                54 GURNEY Dan 3 3.49
                55 JARIER Jean-Pierre 3 2.24
                56 SCHECKTER Jody 3 2.68
                57 De ANGELIS Elio 3 2.78
                58 FABI Teo 3 4.69
                59 LEWIS-EVANS Stuart 2 14.29
                60 SIFFERT Jo 2 2.08
                61 WATSON John 2 1.32
                62 VILLENEUVE Gilles 2 2.99
                63 ALBORETO Michele 2 1.03
                64 ALESI Jean 2 1.00
                65 FRENTZEN Heinz-Harald 2 1.28
                66 FAULKNER Walt 1 25.00
                67 NALON Duke 1 33.33
                68 AGABASHIAN Fred 1 12.50
                69 VUKOVICH Bill 1 20.00
                70 McGRATH Jack 1 16.67
                71 HOYT Jerry 1 25.00
                72 CASTELLOTTI Eugenio 1 7.14
                73 FLAHERTY Pat 1 20.00
                74 O'CONNOR Pat 1 20.00
                75 RATHMANN Dick 1 20.00
                76 THOMSON Johnny 1 12.50
                77 BONNIER Jo 1 0.96
                78 SACHS Eddie 1 25.00
                79 Von TRIPS Wolfgang 1 3.70
                80 BANDINI Lorenzo 1 2.38
                81 PARKES Mike 1 16.67
                82 REVSON Peter 1 3.33
                83 HULME Denny 1 0.89
                84 DEPAILLER Patrick 1 1.05
                85 PACE Carlos 1 1.39
                86 BRAMBILLA Vittorio 1 1.35
                87 PRYCE Tom 1 2.38
                88 GIACOMELLI Bruno 1 1.45
                89 De CESARIS Andrea 1 0.48
                90 BOUTSEN Thierry 1 0.61
                91 HEIDFELD Nick 1 0.55
                92 KUBICA Robert 1 1.32
                93 KOVALAINEN Heikki 1 0.96
                94 HULKENBERG Nico 1 2.94
                95 ROSBERG Nico 1 0.81
                96 MALDONADO Pastor 1 2.94

                Comment


                • 29 pobeda sa pol pozicije od 65 pol pozicija... Ni 50%. Nisam ocekivao, he, Vettel se jos i dobro drzi.

                  Comment


                  • Razrešili smo da RAI nije kriv u incidentu ALO-RAI.E sad da ja pitam zašto je vozač ALO morao da onoliko izgurava vozača RAI?Možda i ja imam neke teorije zavere.
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • najkraca trka u istoriji za mene... palim tv, krug za zagrevanje, start, prva krivina, Alonso ispada, gasim tv i vracam jastuk u polozaj za spavanje u nadi da cu kad se probudim videti VET OUT ili dnf svejedno... ali nista od toga... duboko sumnjam da Alonso moze da se vrati i posle svega osvoji titulu, mada je Masin tempo sa ove trke ipak ta iskra, taj tracak nade...
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Mislim da je Masi jasno sta mora uraditi u Koreji da bi dobio novi ugovor
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                          Razrešili smo da RAI nije kriv u incidentu ALO-RAI.E sad da ja pitam zašto je vozač ALO morao da onoliko izgurava vozača RAI?Možda i ja imam neke teorije zavere.

                          Branio poziciju na legalan nacin. I nije ga izgurao sa staze dok se Button nije priblizo. Alonso cesto vozi na ivici, ali ne preko nje (ove godine nije ni pozvan kod sudija kao osumnjiceni, a o kazni ili prekoru da i ne govorimo), mnoga njegova preticanaj su takva, aprtija saha na belim linijama u 2-3 krivine...

                          Miko, mislim da si ti jedini koji i dalje misli da Massi nije odzvonilo. Nada umire poslednja, svidja mi se taj stav...

                          Comment


                          • Nije da mislim , znam da mu nije odzvonilo , videces sam uostalom
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Apeluju da Grožan opet dobije ban...
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vanja #66 View Post

                                Miko, mislim da si ti jedini koji i dalje misli da Massi nije odzvonilo. Nada umire poslednja, svidja mi se taj stav...
                                nije jedini
                                www.balkansimracing.com/forum

                                Real cars. Real racing. Dobrodosli

                                Comment

                                Working...
                                X