Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 Formula 1 Japanese Grand Prix - Suzuka

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A Haug sad ceka koga? Stvarno je bio tezak izbor za Lewisa, ovi neprekidno nesto omanu, a Mercedes izgleda bez potencijala za sad...

    Massa pokazuje cist ritam Ferraria, govorio sam o tome juce, prekjuce. Katastrofa za Alonsa, mogao je do laganog podijuma...

    Comment


    • Originally posted by Alen P View Post
      I Nebojsa ode ti daleko, Denis je pruzeo Meklaren pocetkom osamdesetih, meni ovo lici na period kad je tim vodio Haug.
      Znam sto sam to rekao. Pre spajanja sa Denisovim timom Project 4 Macca je omao brze bolide, ali nije imao pouzdanost, a tim nije imao drzanje velikog. Mehanicari su pravili mnogo gresaka, taktiku nisu ni imali, nije se znalo ko je gazda. Mislim da ti ta situacija sada zvuci poznato. Meni recimo Zauber danas lici dosta na tadasnji Meklaren. Ron je glavni razlog sto su imali uspehe i sto ih nece imati dok ne nadju nekog slicnog.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • S tim sto je Sauber zapravo pouzdan, taktika im je cista lutrija, pa kad uspe - uspe.

        Si stigao kuci, sta je sa onom teorijom zavere?
        Last edited by Vanja #66; 07-10-12, 07:54.

        Comment


        • Originally posted by Vanja #66 View Post
          S tim sto je Sauber zapravo pouzdan, taktika im je cista lutrija, pa kad uspe - uspe.
          Lice, ne kazem da su isti. Uglavnom vidis da nisu sampionski tim. Tu ce i Meklaren pasti vremenom, ubedjen sam. Naravno ako ne nadju opet nekoga. Ili vrate Denisa, i veca cuda su se dogadjala. Ocigledno ovako vise ne moze, gubitak Hamiltona je simptom gubitka statusa, polako ali sigurno.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Na koliko je Luis godina potpisao ?
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Jasno je da je Ron Denis preporodio Meklaren i da bez njega nemoze, nekoliko puta sam to napisao
              ja samo kazem da je gora situacija sada nego pre 1980.

              Comment


              • Tri.

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Lice, ne kazem da su isti. Uglavnom vidis da nisu sampionski tim. Tu ce i Meklaren pasti vremenom, ubedjen sam. Naravno ako ne nadju opet nekoga. Ili vrate Denisa, i veca cuda su se dogadjala. Ocigledno ovako vise ne moze, gubitak Hamiltona je simptom gubitka statusa, polako ali sigurno.
                  Realno, Ferrari sad odrzavaju pare i promet, ne Domenicalli ili Fry. Nakon Todta, Byrnea i Brawna, uspevaju da se odrze prvi vrhu vec 6. godinu za redom. Kad Newey ode iz Red Bulla, i oni ce imati problema za 3 sezone najvise.

                  Comment


                  • I Pic odustao, motor izgleda...

                    Comment


                    • Da li se meni cini ili je nekiada manje kvalitetnih ljudi u F1 timovima?

                      Manimo se ovoga, sta se desava u trci, dajte mi top 10
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Vettel, Massa, Kamui, Jenson, Lewis, Raikkonen, Hulk, Maldonado, Webber, Ricciardo...

                        Comment


                        • Vet.Mas, Kob,Bat,Ham. Kimi.

                          Comment


                          • Morace da prodje 10 trka da bi Maldonado uzeo poene nakon pobede. Morace da prodje 36 trka da bi Massa dosao do podijuma. Vettel ce biti prvi sa dve uzastopne pobede ove sezone i tako cemo imati trojicu vozaca sa po 3 pobede. Jenson ce 13. trku u Japanu zavrsiti u poenima. Hamilton i dalje slab u Suzuki, samo 1 podijum 2009.

                            Comment


                            • Grosjean odustaje... Pa mogao je prvi majku mu.

                              Slusaj ovu buku, prvi put od 1990. Japanac na podijumu u Japanu! Svaka cast Kamui, svaka cast Massa!!!

                              Ricciardo se odbranio od Schumia, Mecka bez poena opet.
                              Last edited by Vanja #66; 07-10-12, 08:32.

                              Comment


                              • Kamui na 3. mestu. Poludese japanci

                                Comment

                                Working...
                                X