Announcement

Collapse
No announcement yet.

Portugal - Primeira

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pereira ponovio uspeh AVB-a kada je u pitanju sezona bez poraza, samo je AVB uz to uzeo i EL i kup... Dobra sezona za Pereiru, iskren da budem dosta sam ga kritikovao prosle sezone a i ove, ali popravio se dosta, napredovao je kao trener, mada se moze reci da je dolazak Jacksona promenio neke stvari, prosle sezone nisu imali normalnog napadaca, Janko i Kleber, koji ocaj je to bio jbt...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Porto's last 90 league games: WWWWWWDWWWWDWWWWWWWWWWWWWWWWDWWWWWDDWWWDWWWDWWLWWW WDWDWWWWWWDWWWDWWWWWWWWDWWWDWWDWDWWWWWWW
      Ako nadjete L, svaka cast...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Porto's last 90 league games: WWWWWWDWWWWDWWWWWWWWWWWWWWWWDWWWWWDDWWWDWWWDWWLWWW WDWDWWWWWWDWWWDWWWWWWWWDWWWDWWDWDWWWWWWW
        Found it ;)
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Sone, to je bila fora, hteo sam nesto drugo iskazati tim postom...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Znam nego ti ukazujem na moje velike sposobnosti uocavanja slova l u gomili drrugih slova
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Znam nego ti ukazujem na moje velike sposobnosti uocavanja slova l u gomili drrugih slova
              Zaista takve sposobnosti premasuju nivo inteligencije obicnog homo sapiensa...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Clan Mense, FU. I da zavrsimo sa offom
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • I kup izgubise

                  Comment


                  • Pedro Pinto ‏@pedrocnn 13m
                    Also, FC Porto have announced that Paulo Fonseca is their new manager. The man who led Pacos de Ferreira to 3rd place replaces V. Pereira
                    Sjajno, sjajno resenje, jos jedan u nizu talentovanih Portugalaca menadzera, ovaj covek je Pacos Ferreiru doveo do kvalifikacija za LS i treceg mesta u ligi...
                    A Pereira gde ce to niko ne zna, kapiram da mozda ode u Malagu...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • http://www.mondo.rs/s293260/Sport/Fu...c_Benfike.html

                      колико нас готиве Португалци свака им дала

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        A Pereira gde ce to niko ne zna, kapiram da mozda ode u Malagu...
                        Al Ahli brate.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja potpuno zaboravio da je tamo otisao KE7...

                          Benfica claim they have signed Serbian starlet Lazar Markovic from Partizan Belgrade on a permanent basis.

                          Markovic has been strongly linked with a move to Chelsea with Partizan claiming they had sold the player to Chelsea and that they were then loaning him to Benfica for two seasons.

                          However, Benfica claim they have signed the 19-year-old on a five-year deal and that Chelsea have no involvement in the transfer at all

                          "Serbian winger Markovic signed with Benfica for five seasons," read a Benfica statement.
                          Dakle ona prica da je dosao u Chelsea pa na pozajmicu je ocigledna patka...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Chelsea ga nije ni mogao kupiti ako je istina da Partizan nije bio vlasnik njegovog ugovora. Meni se cini da je zakonom zabranjeno da uzimaju igrace koji nisu u vlasnistvu kluba, al' nisam siguran. Benfica mu je idealan izbor. Sada su stvarno Orlovi. Navijamo znaci za Benficu sledece sezone u Evropi. Pola ekipe Srbi.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Benfica je nova Fiorentina.
                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • Mora neko da nastavi tradiciju

                                Comment

                                Working...
                                X