Announcement

Collapse
No announcement yet.

Portugal - Primeira

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Ako im dodje Witsel, kakva ce to sprdnja da bude.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • #77
      Ja jos ne vjerujem, cekam zvanicne potvrde. Sunce ti jebem kakva ce to ekipa biti + kvalitetan trener na klupi!


      Bice interesantno gledati ih u LS definitivno.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • #78
        Neko je pomenuo njihovu pauzu. To moze da bude problem, ali ko je gledao kako se ekipa Zenita igrala sa Spartakom i CSKA zna da ce sa ovim igracima biti luda ekipa. Stigao ih je umor zadnjih par kola pa su popustili protiv Anzija i Rubina. A cini mi se da je Zenitu namesteno u domacem prvenstvu da sve derbije otkaci na pocetku, igrali su sa svakom vecom ekipom. Sad se bacaju na evropu.

        Comment


        • #79
          Hulk je vec potvrdjen, jos se samo ceka potvrda za Witsel-a. Hulk potpisao petogodisnji ugovor sa Zenit-om.

          El Zenit tira la casa por la ventana para fichar a Hulk y Witsel
          Sve ide ka tome da ce i Witsel u St.Petersburg.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • #80
            Originally posted by Miko View Post
            Hulk ce razvaliti u Zenitu Odjednom se pojacala grupa Milan,Anderleht,Malaga i Zenit
            Ста се појачало, меље их Зенит са пола гаса!

            БТВ. Кажу да је званично

            Comment


            • #81
              Bas se kuha oko Witsel-a, jer mu je Marc Wilmots dozvolio da se kasnije prikljuci reprezentaciji Belgije.

              Comment


              • #82
                Da, Hulk je potvrdjen.

                Po meni dosta losa odluka, ali vreme ce pokazati.
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • #83
                  Uh, nece valjda i Witsel tamo. Momak je po meni bez problema potencijal svetske klase, ne treba mu korak nazad u karijeri..

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by p4p1 View Post
                    Uh, nece valjda i Witsel tamo. Momak je po meni bez problema potencijal svetske klase, ne treba mu korak nazad u karijeri..
                    Officiel : Axel Witsel se lie au Zenit pour 5 ans
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by p4p1 View Post
                      Uh, nece valjda i Witsel tamo. Momak je po meni bez problema potencijal svetske klase, ne treba mu korak nazad u karijeri..
                      Ruska liga rapidno napreduje i po meni su vec sada boji/zanimljiviji od Portugalaca.

                      Jbg,pare su tamo.

                      Comment


                      • #86
                        Da.. nazalost je tako izgleda. Mada mene ne privlaci Ruska liga uopste. Ne verujem da ce se Witsel dugo zadrzati tamo

                        FC Porto je za 11,7 miliona eura doveo Hulka, Falcaa i Lisandra Lopeza, a prodao ih je za 114 miliona eura. Inače, FC Porto je u poslednjih 11 godina profitirao za 900 miliona eura, a od toga je veliki deo od prodaje igrača.
                        Last edited by p4p1; 03-09-12, 22:27.

                        Comment


                        • #87
                          U Rusiji je pola timova bogatije od Porto-a i Benfica-e, a da ne govorim o tome da je Zenit i prosle sezone izbacio Porto. Zenit je uvek imao dobru ekipu, sada ima fantasticnu. Sta ce da cine Danny i Witsel u vezi, kakvo zlo ce to da bude.

                          Porto donekle i ima zamenu za Hulk-a, Rodriguez i onaj mali Iturbe su tu, dok je Benfica nacisto propala.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • #88
                            Pustili su Garsiju i Witsela... ali su i dobro zaradili! 40m funti za Witsela je po meni preterano...

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by Sir Giggsy View Post
                              Pustili su Garsiju i Witsela... ali su i dobro zaradili! 40m funti za Witsela je po meni preterano...
                              Witsel je klasa, mlad decko, ima da bude medju najjacim igracima na svojoj poziciji. Neka su zaradili, stvar je u tome da im se ekipa raspala, dok je Porto samo Hulk-a prodao, a imaju zamenu za njega.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • #90
                                Joj boze, ne smem ni da pomislim sta ce Belgijanci da nam rade u kvalifikacijama...

                                Comment

                                Working...
                                X